26.03.2024 16:15

Chelsea wciąż bez zwycięstwa

dodał: admin 18.08.2019 19:21 źródło: goal.pl
Luton

Tylko remisem 1:1 zakończył się mecz na stamford Bridge między Chelsea a Leicester a to oznacza, że The Blues wciąż nie mają na koncie zwycięstwa w tym sezonie. Co więcej - druga połowa należała do gości a tym samym zdobyty punkt można rozpatrywać w kategoriach dobrego wyniku...

Piłkarze The Blues mogli objąć prowadzenie już w drugiej minucie, lecz Pedro uderzył obok bramki. Kilkadziesiąt sekund potem bramkarz Lisów poradził sobie z uderzeniem Mounta.

Duńczyk był bezradny kilka minut potem: wtedy to Mount pokonał go płaskim uderzeniem po zabraniu piłki Ndidiemu.

W 21. minucie zawodnicy Chelsea mieli następną dogodną sytuację, ale nie wykorzystał jej Mount. Tym razem górą był bramkarz Leicester.
Kilka minut potem piłkarze z Londynu mogli zdobyć następnego gola. W porę interweniował jednak Fuchs, który uprzedził Kante.

W 67. minucie gracze Leicester City doprowadzili do wyrównania po trafieniu Ndidiego, który wysokoczył najwyżej w polu karnym i zdobył gola głową, odpokutowując tym samym sytuację straconej bramki po swoim błędzie.

W 73. minucie na uderzenie zdecydował się Maddison. Jego próba poszybowała jednak w niewielkiej odległości nad poprzeczką. Kilka minut potem okazję miał Vardy, lecz też nie wykazał się odpowiednią precyzją.

W 89. minucie znowu blisko byli goście. Celnie strzelał Tielemans, ale Kepa zdołał odbić piłkę do boku.

Finalnie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i mecz zakończył się remisem 1:1.

Chelsea - Leicester 1:1 (1:0)
1:0 Mount 7'
1:1 Ndidi 67'

7258 wyświetleń | 12 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

Nieznany16.11.2021 17:36

Słaby mecz w wykonaniu naszych, o ile pierwsze 30 minut mogło się podobać tak reszta meczu naprawdę słaba. Niech Reece wraca jak najszybciej bo Azpi to jest kompletne nieporozumienie. To jest niewyobrażalne jak w ciągu dwóch sezonow można zanotować taki regres

CFCF18.08.2019 21:26

Pierwsze 15 minut na bardzo wysokim poziomie, następne 15 na wysokim poziomie, zaś ostatnie 15 minut pierwszej połowy na poziomie przyzwoitym. Druga połowa? Koszmar totalny. O ile większość zawodników jakoś się trzymała nawet w tej nieszczęsnej drugiej połowie, o tyle dwóch się rzucało w oczy negatywnie - pierwszym jest Azpi. Z całym szacunkiem, bo wszyscy chyba wiemy, że serce do gry to on ma i zawsze będzie dawał z siebie nie 100, a 110% dla klubu, ale mimo wszystko wieku nie oszuka. Wolny, do tego mnóstwo błędów w obronie. Dla dobra klubu jak i jego samego niech usiądzie na ławce, a szansę dostanie Zappacosta. Nie skreślam Azpiego całkowicie, ale jego przyszłość w tym klubie widzę raczej jako zmiennika. James musi być ogrywany jak tylko wyzdrowieje. Swoją drogą Emerson mi w tym sezonie jak na razie imponuje, więc chociaż lewa flanka wygląda solidnie w defensywie. Drugi? WILLIAN. Do jasnej cholery, rozumiem kontuzje itd., ale on grał PIERWSZY RAZ w tym sezonie, a wyglądał na bardziej zmęczonego od Pedro! Nawet jak na jego standardy dzisiejszy występ był wyjątkowo żenujący. Pedro gra chaotycznie, ale potrafi coś zrobić pożytecznego z przodu i jak tylko CHO wróci to właśnie jego widziałbym jako nr 2 lub 3 w hierarchii skrzydłowych, z Willianem głęboko na pozycji 4. Nie rozumiem w ogóle z jakiej okazji ten człowiek dostał 10 (jak miał ją dostać ktoś doświadczony, yo właśnie Pedro byłby lepszą opcją), ale już mniejsza z tym. Szkoda, bo mecz był do wygrania.

Koval8118.08.2019 20:20

Wyraźnie zabrakło sił. Dziwi brak Barkleya, który z Liverpoolem tylko wszedł z ławki. W środku pola sił starczyło na jakieś 35-40 minut, później to już była dominacja Leicester, którzy swoją droga mają bardzo mocny środek pomocy.
Azpilicueta katastrofa, niech James się leczy szybko.
Willian = kur**

zdebowiecki18.08.2019 19:37

Najsłabszy występ a najlepszy wynik póki co chociaż to rozczarowanie przede wszystkim za sposób gry. Pierwsze 15-20 minut było super. Potem cała drużyna stanęła a Leicester w środku pola nas zdominowało i już w zasadzie byli lepszą ekipa. do końca meczu i moglismy to przegrać.
Azpi- DRAMAT z tyłu i tragedia z przodu. Gość nie daje zupełnie nic od początku sezonu bramka dzisiaj jego krycie na radar. Do tego ta nieporadność z przodu to kosmos. Po powrocie Jamesa gość do zmiany.
Willian- dziś kiepskie wejście widać że nie jest w trybie meczowym ale boli widoczny brak zaangażowania.
Mount- jak większość drużyny super 20 minut potem przeblyski ale to jest nasza przyszłość i dobrze że gra.
Pedro- dużo walki zaangażowania i jak zawsze chaosu, szkoda że nie trafił tej sytuacji co miał. Póki co o niebo lepszy niż willian.
Środek Kante Jorginho- widać było brak Kovy do pomocy bo Mount to inny typ gracza i później już mieli coraz większe problemy z środkiem Leicester. Ogólnie zagrali na dobrym poziomie Kante lepiej.
Pulisic- niewidoczny niewyraźny ale zaangażowany więc póki co dużo lepiej niż willian
Giroud/Abraham - zagrali na jednym poziomie bez błysku bez szału ale i bez jakichś pomyłek. Obaj są o podobnym profilu więc wejście tammyego nie odmieniło jakoś naszej gry.
Obrona poza azpim bardzo dobrze a vardy nie jest łatwy to krycia więc plus ogólnie.

Kolejne doświadczenia dla drużyny i trenera szkoda dobrego początki no i przykro się to potem oglądało. Inna sprawa że leicester to niezła ekipa z którą nam nie idzie ostatnio przegrywaliśmy z nimi. Sporo pracy przed drużyna bo pomimo remisu był to najsłabszy mecz naszych .

chelsea0218.08.2019 19:36

Czy administrator może zablokować tego durnego rasistę: NotariuszekSpermiuszek. Przecież on przynosi wstyd tej stronie. Myślałem, że to poważna strona fanów Chelsea

lopez18.08.2019 19:33

Rico88 chyba wyczerpał temat jednym zdaniem. Poza tym mając Williana na ławce nie można liczyć na nic dobrego.

mgrKante18.08.2019 19:33

Cieszmy się ze nie ma kolejnej porażki bo wiele na nią wskazywało przez ostatnie 30 minut meczu. Kepa ratuje genialnym wyjściem w 95 minucie. Gola zawala jak zwykle nasz niezawodny kapitan, ciężko, na prawdę ciężko będzie o zwycięstwa z tym ustawieniem obrony, Rudiger i James potrzebni od zaraz. Atak dziś słabiutko, niestety słabe wejście Abrahama. Pulisic też nie wyglądał dobrze, no ale to pewnie zmęczenie po środzie. Dla Williana nie ma usprawiedliwienia. Wszedł po czym psuł akcję za akcją. Plusem oczywiście występ Mounta no ale..to by było na tyle. Bardzo dobre pierwsze 35 minut to za mało na wygraną niestety.

Gosc10118.08.2019 19:33

Carolos18.08.2019 19:33

Rico8818.08.2019 19:31

Zmęczeni po Superpucharze. Gra w chodzonego.