26.03.2024 22:45

26.03.2024 16:15

Dwa punkty zgubione w końcówce!

dodał: admin 31.08.2019 17:48 źródło: własne

Tylko remis w spotkaniu z Shettfield - trudno być zadowolonym z takiego rezultatu ekipy Franka Lamparda, kiedy ta gubi prowadzenie w 89 minucie meczu... 2:2 oznacza utratę dwóch spośród trzech, wydawało by się pewnych punktów co może drogo kosztować Chelsea zwłaszcza, że grała ona na swoim terenie...

Bohaterem tego meczu mógł został Tammy Abraham. 21-letni angielski napastnik strzelił dwie bramki w pierwszej połowie spotkania jednak zaledwie remis pewnie przyćmi ten wyczyn - powtórzony po starciu z Norwich.

Abraham po raz pierwszy trafił w 19. minucie, najpierw uderzając z główki, a następnie dobijając po zamieszaniu w polu karnym z półwoleja.
W 43. minucie po błędzie obrońców gości Abraham skorzystał z "prezentu" i ponownie z półwoleja uderzył mocno, tuż nad ziemią.

W tamtym momencie wydawało się, że prowadzenie 2:0 faworyta nad beniaminkiem zamyka temat kompletu punktów w tym starciu. Okazało się jednak, że Szable wyłuskały z tej konfrontacji punkt za remis.

Tuż po wznowieniu gry po przerwie Callum Robinson skrócił stratę gości do 1:2 po błyskotliwej akcji Enda Stevensa na lewej flance.

W końcówce nerwów na wodzy nie utrzymał Kurt Zouma. Środkowy obrońca gospodarzy próbując ubiec napastnika w pojedynku biegowym do wrzutki przypadkowo skierował piłkę do własnej bramki i skończyło się na 2:2.

lopez01.09.2019 13:08

Zouma to jeszcze jakoś wygląda, ale Azpiego się oglądać nie da. Koleś powtarza karierę Ivanovicia, jest z nim coraz gorzej.

MikosCFC9201.09.2019 12:46

Zouma to serio jest baton. My nie mamy w ogóle obrony

lopez01.09.2019 12:42

Ta, Kenedy to by odmienił losy spotkania na pewno. Taka sama łamaga jak Willian albo i większa.

lysy8331.08.2019 20:58

Frank dalej robi jak inni gra nazwiskami dlaczego wszedl willian totalne dno Kennedy nie gra a jest o wiele lepszy myslalem ze nasza legenda wie co jest ale widocznie nie Mount i Abraham wielkie plusy

riddick31.08.2019 18:53

Zouma to nie jest zawodnik na pierwszy skład on jest k*rwa za słaby na Chelsea- powolny, bardzo niepewny i po prostu tępy. Póki Lampard go nie usadzi to nie dostąpimy zaszczytu zachować czystego konta. Willian znowu wchodzi z ławki i pokazuje totalne g*wno dawno powinien być spi*rdolony ze stanowiska w tym klubie jak mecenas z piaseczna. Wiedziałem, że nam strzelą na 2-2 tylko na to czekałem facepalm Ogólnie nie wygląda to źle a na pewno będzie lepiej jak wrócą kontuzjowani RLC, CHD, Rudiger czy James, który odciąży zajechanego Azpiego. Lampard sam sobie robi problemy np wystawiając tego pajaca Zoume a wpuszczenie tego młodzika Gilmoura też nie było najmądrzejsze przy takim wyniku

NotariuszekSpermiuszek31.08.2019 18:14

Brawo Dżuma w końcu gol,nadajesz się jedynie do zrywania i obierania bananów !.Mieliśmy szanse wykorzystać potknięcie MUłków i zagościć się w czołówce,a tak znowu w tyle.

NightInvaders190531.08.2019 18:10

Ogólnie ten zarząd jest jakiś spierd0l0ny, Willian odkąd wlazł na bosiko a miał chyba 20 czy więcej minut kompletnie nic nie pokazał, jak można płacić taką kasę typom co kurła ni uja grać nie umią..tego zoumbe to bym wyebał w piździec, już nawet patrzec nie mogę na niego... Chelsea już niegdy nie bedzie miała obrony jak kiedyś na czele z Terrym, Jebanovićiem, Gejhillem, Cole'em.. kurła..

warlock6931.08.2019 18:09

szkoda gadać

Jamalo31.08.2019 18:04

Zouma i Willian do sprzedania natychmiast. Zamiast Zoumie trzeba było dać szansę Ampadu albo nawet Cahillowi, który byłby o wiele lepszy od Francuza, który nie potrafi myśleć. Kennedy też byłby lepszy od pokraki Williana.

viper31.08.2019 18:01

Czarnuszek jedynie na plus za bramki, reszta patałachów dno dna. 4 mecze 5 punktów śmiech na sali. Manchester Utd jak Chelsea dramat.