Osób on-line: 42

20.04.2024, 18:15

LM: Ważne zwycięstwo na trudnym terenie

dodał: admin 23.10.2019 20:46 źródło: własne

Bramka rezerwowego Michy'ego Batshuayia dała Chelsea bardzo ważne zwycięstwo na wyjeździe w meczu z Ajaxem. Londyńczycy długo nie mogli złamać rywala, w czym nie pomagała im trudna atmosfera na stadionie, ostatecznie jednak Holendrzy po raz pierwszy uznali wyższośc przeciwnej drużyny w tegorocznych zmaganiach grupowych Ligi Mistrzpów.

Konfrontacja amsterdamczyków z ekipą z zachodniego Londynu w powszechnej opinii postrzegana była jaka batalia z udziałem dwóch faworytów grupy H.
Faworytem tej potyczki według bukmacherów byli zawodnicy teamu ze stolicy Holandii, ale londyńczycy wybrali się na Johan Cruijff Arena z założeniem, aby wrócić z pełną pulą.

W pierwszych trzech kwadransach rywalizacji z udziałem obu ekip goli zabrakło, ale ogólnie zawody mogły się podobać, szczególnie, że każda z drużyn potrafiła wypracować sobie sytuacje strzeleckie.
Podobać mogły się sytuacje z udziałem Quincy'ego Promesa, który trafił do siatki, ale jego gol nie został uznany.

W 60. minucie bliski zdobycia bramki, był Alvarez Velazquez. Meksykanin oddał uderzenie głową, ale ostatecznie piłka po jego próbie trafiła w słupek.

Odpowiedź przedstawiciela Premier League miała miejsce w 86. minucie, gdy gola strzelił Michy Batshuayi. Tym samym Chelsea wygrała 1:0.

AFC Ajax - Chelsea FC 0:1 (0:0)

0:1 Batshuayi 86'

Aktualna ocena: 5

3460 wyświetleń | 14 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

Nieznany16.11.2021 21:33

Bardzo dobry mecz w wykonaniu The Blues. Poza słupkiem i golem ze spalonego Ajax był poza grą. Bardzo dobre wejście Pulisica i Batmana. Williana to ja dzisiaj nie widziałem na boisku. Hudson także słaby mecz, brakuje mu jeszcze doświadczenia. Obrona dzisiaj także bardzo dobrze, w szczególności Azpilicueta. Do tego Jorginho kolejny mecz jak profesor. Oby tak dalej

arkos89chelsea24.10.2019 12:18

Jeszcze 2 wygrane i awans

millwall8924.10.2019 11:17

Krótko i na temat: ważne zwycięstwo, jak ktoś poniżej zauważył.

Grać! Walczyć! Zap...ć!!! jak to z polskich boisk ;)

Chelsea CFC!

lololo24.10.2019 09:20

Dobry mecz w defensywie i pomocy co do ataku jestem troszkę rozczarowany .
Will był bardzo mało widoczny a Odoi robił dużo szumu ale nie widział kolegów zwłaszcza Abraham nie otrzymywał zagrać. Obrona zagrała dobrze Tomori znowu pokazał klasę . Zouma dobra gra chodź jego wejścia w środek pola były bardzo ryzykowne - raz zakończyło się szczęśliwa żółta kartką . Boki spoko . Środek pomocy zagrał dobrze tylko martwi brak możliwości zmian oby Kante szybko wrócił i omijały go urazy . Zmiennicy pokazali się z dobrej strony . Może w weekend warto dać odpocząć naszym młodym ( Odoi , Abraham ) a wpuścić wczorajszych zmienników

MrKrzysztof9724.10.2019 09:14

Ważne zwycięstwo.

lysy8324.10.2019 08:25

Wymeczone ale sa 3 pkt Pulisic pokazal willianowi gdzie jego miejsce oby Frank go wystawial w pierwszej 11 a cieniasa williana na lawke tam gdzie jego miejsce

Hazard199524.10.2019 00:32

Właśnie nie wiadomo czy to nie zakłady rządziły meczem wpadło gitara 3 pk

8FCChelsea23.10.2019 22:15

Dobra 2. połowa i świetne wejście zmienników. Oby Pulisić i Batschuayi dostawali jeszcze więcej czasu. Teraz wygrać u siebie!

sepax23.10.2019 21:22

Czułem że to będzie dobre spotkanie i było. Walka w grupie zaczyna się na nowo :)