Osób on-line: 45

20.04.2024, 18:15

Znów męczarnie, znów porażka

dodał: admin 14.12.2019 17:41 źródło: własne

Po raz kolejny Chelsea pokazała, że nie potrafi grać przed swoją publicznością i po raz kolejny ma kłopot w rywalizacji z zespołami z dna tabeli. Nieoczekiwanie (?) Bournemouth wyjeżdża ze Stamford Bridge jako zwycięzca po golu Goslinga z końcówki meczu...
To juz czwarta porażka Chelsea w ostatnich pięciu spotkaniach, czy czarna seria niebawem się zakończy?

W pierwszej połowie groźne sytuacje konstruowali tylko gospodarze - w ósmej minucie strzał Mounta doskonale wybronił Ramsdale, a dziesięć minut później nieznacznie pomylił się Abraham.

W końcówce pierwszej odsłony, po dośrodkowaniu Williana, w ostatniej chwili zablokowany został Pulisić.

W 73. minucie, Ramsdale znów zaprezentował próbkę swoich umiejętności, po tym jak wybronił strzał głową Emersona z niewielkiej odległości.

Decydująca o losach spotkania okazała się akcja z 84. minuty - piłkę zwrotną w pole karne dograł Lerma, a futbolówkę nad Kepą przerzucił Goslin. Sytuację próbował uratować jeszcze Azpilicueta, który wybił jednak piłkę ale już zza linii bramkowej.
Początkowo gol nie został uznany z powodu spalonego, ale po wideoweryfikacji, arbiter wskazał na środek boiska.

Chelsea FC - Bournemouth 0:1 (0:0)
0:1 Gosling 84'

15083 wyświetlenia | 75 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

Nieznany16.11.2021 21:45

Widać na dłoni jakich mamy "kibiców" na tej stronce. Po wygranej orgazm a po porażce wylewanie pomyj na zawodników i trenera. Nóż mi się w kieszeni otwiera jak widzę Lampard out. Frank i tak daje wyniki ponad stan a że przyszedł kryzys to też było wiadome. Mamy za krótka ławkę rezerwowych żeby w każdym meczu wygrywać. W styczniu liczę na Sancho i jakiegoś lewego obrońcę. Mam nadzieję że i Ruben niedługo wróci bo potrzebujemy kogoś kto weźmie na siebie ciężar gry.

NiebieskaWycieraczka21.12.2019 16:46

Panowie, Londyn jest czerwony czy jak?

adam117.12.2019 09:12

Nie wiem co niektórzy krzyczał out.
Przed sezonem mało kto miał duże wymagania. Wyjście z grupy w LM, dostanie do LE i odgrywanie młodzieży to były oczekiwanie. Ale oczywiście jak młodzież odpalił dostaliśmy TOP 4 to nagle zachwyt że wiele osiągniemy, a gdy nagle sen o sukcesie jest zagrożony to teraz Lampard out. Skuteczność boli, tylko że przodu mamy młodych praktycznie nowych w Premier League oraz Williana który nie jest strzelcem on jest bardziej rozgrywającym i czasem strzeli coś z dystansu jak będzie miał okazję. Defensywa prawie sami młodzi i każdy po urazach. Zouma zachwycał ale po urazie nie może powrócić do najlepszej formy. A ci co nażekają na cenę Kępy to zapomnieli że ta cena to wina pewnego Belka co najpierw Lenin się na wakacjach a potem wymusza transfer w ostatnim tygodniu okna transferowego a że nie było czasu i innych opcji to musieliśmy brać to za te cenę a lato zakaz był.

sepax15.12.2019 21:31

Dawno pod newsem na tej stronie nie było tyle komentarzy :) progress???

CFCF15.12.2019 16:09

@Torres2742 - aha, ok, czyli liczymy tylko porażki Lamparda, bo jego zwycięstwa się nie liczą. Rozumiem. Czyli jak teraz zacznie wygrywać mecze jak na początku sezonu to znikniesz, bo przecież jego zwycięstwa się nie będą liczyły. Wiesz chociaż jak Conte się prezentował w drugim sezonie? Co mecz męczarnie, co mecz gra na 1:0, murarka i nerwówka, zero stawiania na młodzież, zero zmian taktycznych, ciągle to samo - rozpracowane przez cała ligę - ustawienie. Z City nie mogliśmy wyjść z własnej połowy, bo Conte chciał ugrać 0:0 (co mu się nie udało) i bronił się całą 11 zamiast próbować coś ugrać. Mało tego, Conte miał LEPSZY i szerszy skład, Conte miał okazję zrobić transfery przez kilka okienek, i co? I nic. Lampard gra tym co ma, praktycznie ma zerowe możliwości sensownej rotacji, nie mógł zrobić ani JEDNEGO transferu, zaliczył już dobry okres, a Ty stękasz, że trzeba go zwolnić. No litości...

Oscar8Legend215.12.2019 12:30