20.04.2024, 18:15

Lampard: Własnie tak chcemy grać

dodał: admin 11.01.2020 20:25 źródło: chelseafc.com
Kadra

Trzy zdobyte gole, trzy zdobyte punkty i czyste konto z tyłu - tak dla Chelsea ułożył się dzisiejszy mecz z Burnley. Frank Lampard był szczególnie zadowolony z tego jakości futbolu, jaki mogli obserwować kibice na Stamford Bridge.

Właśnie to było potrzebne nam potrzebne - taki rezultat i taka wydajność. Oczywiście mogliśmy strzelić więcej bramek, ale zdobyliśmy ich i tak trzy w tym w pierwszej połowie. Naszym kłopotem było to, że w domowych spotkaniach mieliśmy względną kontrolę nad meczami, ale nie strzelaliśmy bramek.

Dzisiejszy dzień wyglądał inaczej, ponieważ zaczęliśmy to spotkanie pozytywnie już od pierwszej minuty, byliśmy szybcy podając piłkę i mieliśmy dobrą kontrolę. To dla nas ważna wygrana, musimy to powtarzać. Za nami długi tydzień pracy w treningach który pomógł uzyskać to co dziś widzieliśmy
- mówił Frank Lampard.

Nie daję się ponosić emocjom ale przyjemnie jest uśmiechać się podczas meczu i cieszyć się tym, co widzisz - pozytywną piłką z doskonałym ruchem bez niej, kombinacjami po bokach i częstymi dośrodkowaniami. Właśnie to ekscytuje kibiców a wiem, że tego im brakowało. Dzisiaj zmieniliśmy te czynniki.

Gol Hudsona-Odoi był jego pierwszą bramką w Premier League.

To, że Callum strzelił gola w polu sześciu jardów jest dla mnie bardziej ekscytujące gdyby to zrobił z dystansu. To oznacza to, że jest gotów jest wrzucić wyższy bieg i podbiec w pole karne, a zrobił to w tym meczu nie tylko ten jeden raz. Dziś widzieliśmy prawdziwego Calluma Hudsona-Odoi, to kim może być, ale ma jeszcze wiele do zrobienia.

Jedną z asyst popisał się Reece James, który również uzyskał pochwałę od trenera.

Jest dobry przy piłce, ma atuty fizyczne a jest taki młody. To dla niego dopiero początek, ale pokazał sposób, w jaki chcę, żebyśmy grali, obrońcy są dla nas ważni również pod bramkę rywala. Aby mogli tam się dostać, muszą podłączać się pod ataki i sami stwarzać zagrożenie. Reece jest naszą wielką bronią, którą musimy dobrze wykorzystać, jego dośrodkowania są takie soczyste.

W składzie zabrakło Kante, który wczoraj doznał urazu.

Wczoraj odbył trening, ale wieczorem miał kłopot, wycofaliśmy go dziś rano. Chodzi o ścięgno podkolanowe, mam nadzieję że to drobiazg.

2506 wyświetleń | 10 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

MrKrzysztof9713.01.2020 15:24

Oby tak dalej.

kakuta4412.01.2020 22:50

Wspanialych czasow dozylismy gdy nasza akademia rzadzi mlody ma najlepszy strzelecbki dorobek od czasow drogy i costy mount targa jak opetany do tego james ktory ma swietnie ulozona stope i talent na zlota pilke pokroju Odoi oby ttak dalej wlasciwy trer we wlasciwym miejscu

lololo12.01.2020 19:52

lopez brak zmian wynikał chyba z tego powodu że gramy dopiero za tydzień . Też byłem zdziwiony że nie ma zmian spodziewał się zmiany Will - Pedro ,Abraham - Michy , Azpi lub Jamer - Emerson . Wynik był ustalony więc ta rotacja mogła się spokojnie odbyć zwłaszcza wejście Pedro bo raczej z nami zostanie skoro Pulisic wypad na kilka tygodni a Hiszpanowi rytm meczowy ( nawet jako jokera) jest potrzebny

lysy8312.01.2020 16:36

W koncu dobry mecz na SB oby tak dalej

inzynierRamires12.01.2020 13:01

To byl dobry mecz

xmaqriox12.01.2020 11:07

Admin, żeś to pisał będąc pijany zdaje mi się. No tyle błędów w jednym newsie, to chyba jeszcze nigdy nie widziałem tutaj.

lopez12.01.2020 10:35

@lololo
Tak samo pomyślałem w przerwie (że równie dobrze mogliśmy przegrywać 0:1). Sporo szczęścia wczoraj i sprzyjających okoliczności. Dziwi mnie tylko brak zmian, Batmanowi się te 20 minut należało, bądźmy sprawiedliwi.

mgrSarri12.01.2020 09:47

To dobrze.

lololo11.01.2020 21:34

Mecz się dla nas bardzo dobrze ułożył . Najpierw spalony potem naciągany karny , następnie obrona z linii bramkowej i nasza bramka.
Dobrze że Ross wrócił to kolejna opcja w środku pola a ze słabszymi rywalami może pokazać potencjał ofensywny a to ma sporo :)

OgnistyKotlet11.01.2020 20:55