26.03.2024 16:15

Wygrana z Crystal

dodał: admin 07.07.2020 22:19 źródło: goal.pl
Brentford

Aż pięć goli padło w starciu na Selhurst Park, gdzie w ramach 34. kolejki angielskiej ekstraklasy Crystal Palace mierzyło się z Chelsea FC. Ostatecznie ze zwycięstwa cieszyli się podopieczni Franka Lamparda wygrywając 3:2.

Pierwsza część rywalizacji ułożyła się po myśli faworyta - już w szóstej minucie na listę strzelców wpisał się Olivier Giroud, wykorzystując podanie od Williana.

Rozgrywający świetną partię Willian kolejny raz błysnął w 27. minucie. Tym razem pomocnik londyńskiej ekipy zaliczył asystę przy golu Christiana Pulisicia.

W 34. minucie kapitalnym golem popisał się Wilfried Zaha, ale na przerwę to Chelsea schodziła w lepszych nastrojach.

W drugiej połowie ekipa Franka Lamparda dołożyła jeszcze jedno trafienie, którego autorem był Tammy Abraham. Młody napastnik postarał się zatem o to, aby mieć argumenty przy negocjacjach związanych z podwyżką.

Ostatnie słowo w meczu należało z kolei do Christiana Benteke, stąd spotkanie zakończyło się wygraną Chelsea 3:2.

1558 wyświetleń | 8 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

lysy8309.07.2020 23:10

Szkoda ze znowu tracimy 2 bramki ale 3 pkt sa

mgrSarri09.07.2020 00:32

Ważne zwycięstwo, oby tak dalej.

CFCF08.07.2020 13:41

Calutki początek byliśmy nie do zatrzymania, dwa gole, do tego kilka dobrych sytuacji... a potem uderzył Kepa. Znowu. Jakim cudem bramkarz za 80 mln, grający w klubie aspirującym do gry w LM, puszcza takie coś? No ale to jego specjalność. On wpuszcza prawie wszystko, od tego tu jest. O ile cała ofensywa wygląda świetnie (Pulisic gra niesamowicie, Willian odnalazł formę, Giroud też daje sporo z przodu), środek pomocy też robi dużo dobrego (Mount w wysokiej formie od kilku meczów, Barkley - jak na niego - też gra dobrze, w poprzednich meczach Kante czyścił wszystko, w tym Gilmour prezentował się nieźle), o tyle nasza obrona to jakiś żart. Wyłamał się jako jedyny Zouma, który nam uratował 3 punkty swoim wejściem w końcówce meczu i generalnie błędów nie popełniał, ale Christensen? To co on zrobił przy ich drugim golu to był kryminał, gra rodem z podwórka. James też się nie popisał, ale on gra pierwszy poważny sezon i musi nabrać doświadczenia i ogrania, więc on chociaż ze swoich błędów może wyciągnąć wnioski. Christensen już nie. Doświadczenie ma, gra nie pierwszy sezon na tym poziomie, a broni jak amator. Połączyć to z najgorszym pierwszym bramkarzem od nie wiem nawet ilu lat (tak, nawet wąż dawał więcej) i mamy rezultaty.

riddick08.07.2020 11:55

Przy stanie 2-0 trzeba było zabić mecz no ale oczywiście znowu robimy sobie problemy. Nie chce się znęcać nad Kepą ale pomimo siły tego strzału mógł a nawet powinien to odbić. Wtedy byśmy ich objechali do jaja tak samo jak było z Watfordem. Bo do momentu tej bramki nie mili nic do powiedzenia. Christensen zawalił 2 gola a gdyby nie słupek w końcówce to 3 brama by poszła znowu na konto Azpiego kapitana w k*rwę jeb*nego. Najśmieszniejsze jest to, że co strzał na naszą bramkę w tym sezonie to jest prawie zawsze gol. To są jakieś jaja... Po co ten Kepa? Na bramce mógłby stać jakikolwiek random z trybun i nie byłoby żadnej różnicy- też by wszystko puszczał XD
Ogólnie poza blokiem defensywnym cała reszta wygląda bardzo dobrze. Trzeba kupić bramkarza i to bez gadania. Śo też na gwałt potrzebny- ogarnięty, typ lidera. Lo dopiero następny w kolejce i ogrywać Jamesa coraz więcej bo Dave już chyba każdemu nerwy szarpie.
Jesteśmy trochę jak Liverpool za Rodgersa jazda bez trzymanki xD Pomimo tych cięgłych baboli w obronie i parodysty na bramce to świetnie się tą Chelsea ogląda. Za Srallibala czy Conte to czasami nawet mi się nie chciało ich oglądać

lololo08.07.2020 08:56

Podsumowanie transferów
Sprzedać - Emersona , Zoume lub Andreasa , Jorginho , Michy + zawodnicy z wyporzyceń ( Dany itp )
Podpisać kontrakt z Willanem
Kupić Bena na LO
Kupić ŚO w wieku 27-30 lat
Jeśli zostanie kasa to poszukać bramkarza w wieku około 30 lat do walki o skład ( bardzo prawdopodobne że wygra rywalizację)

lololo08.07.2020 08:52

Ciężko się patrzy na grę obronną naszego zespołu . Tu brak najbardziej wzmocnień odpuścił bym Kai i wydał te 100 milionów na obronę . Mam nadzieje że z LM wypadną lisy wtedy cena za Bena spadnie do 60 milinów i sprzedać jednego naszego LO i ŚO i złożyć pozostałą kasę na porządnego ŚO z prawdziwego zdarzenia .
W pomocy nie jest źle mamy tam w sumie 7 zawodników chodź myślę że Jorginho odejdzie to zostaje 6 zawodników na 3 pozycje - da się żyć :)

Edziuszny08.07.2020 02:39

Ależ relacja... żadnej informacji której nie da się wyczytać że statystyk... Chociaż było wspomnieć o tym słupku dla Crystal Palace w ostatnich sekundach

MrKrzysztof9708.07.2020 00:36