Osób on-line: 52

20.04.2024, 18:15

Udana pogoń za wynikiem: remis z WBA

dodał: admin 26.09.2020 20:23 źródło: własne

Szykowała sie duża kompromitacja: po pierwszej połowie Chelsea przegrywała z beniaminkiem West Brom 0:3, jednak w drugiej połowie meczu nasi zawodnicy pokazali duży charakter - nie udało się sięgnąć po trzy punkty, jednak w doliczonym czasie gry The Blues ugrali remis.

Spotkanie rozpoczęło się w sposób, którego nikt nie przewidział: w czwartej minucie Marcos Alonso zagrał głową wprost pod nogi Matheusa Pereiry, który ruszył z akcją i podał do Calluma Robinsona. Irlandczyk wykazał się dużym opanowaniem w polu karnym i uderzył precyzyjnie w kierunku dalszego słupka.

Chelsea próbowała odrobić straty, oddała mnóstwo strzałów na bramkę rywala, ale była nieskuteczna. Dodatkowo popełniała proste niewymuszone błędy.
Kolejny przydarzył się w 25. minucie, a tym razem zawiódł Thiago Silva. Brazylijczyk popełnił prosty błąd w rozegraniu, futbolówkę przechwycił Robinson, który drugi raz umieścił futbolówkę w siatce.

Zaledwie trzy minuty później West Brom zadał trzeci cios, a wyprowadził go Kyle Bartley. Anglik wykorzystał podanie Darnella Furlonga i z bliskiej odległości pokonał bramkarza. Chelsea nie była dzisiaj sobą. Prezentowała się znacznie poniżej oczekiwań, za co poniosła karę w postaci utraty trzech goli do przerwy.

W drugiej połowie Chelsea nie miała już nic do stracenia i wraz z upływem czasu, angażowała coraz więcej piłkarzy w grę ofensywną. Starania te dały efekt w 54. minucie, gdy Cesar Azpilicueta podał do Masona Mounta, który oddał strzał zza krawędzi pola karnego. Strzał był na tyle precyzyjny, że piłka wpadła w lewy dolny róg bramki.

W 70. minucie londyńczycy strzelili kolejnego gola: po ładnej dla oka dwójkowej akcji Kai Havertz odegrał do Calluma Hudsona-Odoia, a ten strzelił w prawy górny róg bramki.

The Blues próbowali trafić na 3:3, co udało im się w doliczonym czasie gry. Tammy Abraham okazał się bohaterem, ponieważ wykorzystał dobitkę i strzelił na 3:3.

W następnej kolejce West Brom zagra na wyjeździe z Southampton. Z kolei Chelsea podejmie u siebie Crystal Palace.

9759 wyświetleń | 42 komentarze | SkomentujPowrót do strony głównej

Nieznany17.11.2021 21:40

@sparrow, ale ty pierdo*isz jak potłuczony. Idź dalej spuszczać się nad swoim kochanym Kepą, którego uważasz za Bóg wie kogo. W tym meczu fakt, obrona dała dupy i z tym się muszę zgodzić. Ważne że nasi pokazali charakter i wyszarpali jeden punkt. Alonso już dawno powinien razem z Kepą wypier*alać z klubu bo to co oni robią jest nie godne tego klubu. Nie wiem co on jeszcze musi odwalić żeby raz na zawsze usiadł na ławie. A najlepiej jakby opuścił nasz klub raz na zawsze

chelsea0205.10.2020 16:27

sio pod kamien hejterzy

lysy8302.10.2020 12:37

Kolejna katastrofa i mina Franka na lawce

riddick29.09.2020 16:33

Fajnie że udało się wyszarpać ten remis ale gra w obronie i sposób konstruowania akcji na pewno nie napawa optymizmem. 3 mecze za nami a już 6 goli w plecy, jak narazie po staremu. Ale chyba nikt kto potrafi racjonalnie myśleć się nie spodziewał że tu nagle po kilku transferach ruszymy po mistrza xD Widać brak kontuzjowanych zawodników i przede wszystkim brak zgrania. Poczekamy, zobaczymy bo potencjał w tym zespole jest :)

adam128.09.2020 22:53

@sparrow tak wyróżniać się lider musi i wzeszłym sezonie robił różnice i w ten właśnie sposób się wyróżniał. Ja się ortografii nikogo nie czepiam więc nie wrzucaj mnie do tego kosza tylko dlatego, że łączy nie z nimi kosz konfliktu z tobą. Z tym 2 krotnym błędem nie kłócę się bo nie widziałem 1 meczu. I co prawda poważny błąd zrobił, ale o tym czy ktoś zagrał beznadziejny mecz świadczy całokształt a nie jedna czynność a w tym przypadku cały mecz a nie jeden błąd, a resztę zagrał dobrze, bo pierwszą bramkę to boczni zawalili, a trzecią strzelił nie ten którego krył brazylijczyk. daj mu jeszcze 3 mecze chociaż zanim go skreślić.
A co do transferów mowa była nie o transferach pomocników obrońców i napastników tylko podział na defensywnych i ofensywnych z czego obrona i tak wygrywa ilościowo i co z tego że Ben zagrał tylko jeden, ale jak tak gramy to Ziyech zagrał zero meczy, bo przed sezonowe nie są oficjalne. Co do tego cytatu to coś mi nie gra bo poco bramkarzowi dynamika czy szybkość? Pytam się bo może, źle przepisałeś bo mi to dziwnie brzmi. Po za tym błąd Silvy nie miał związku z ustawieniem się, a złym przyjęciem piłki więc cytat niestety nie w temacie.

Syjon28.09.2020 21:49

tak, robię jako klaun, jestem twoim zastępcą <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol>

sparrow28.09.2020 20:32

@adam1 „jest bo jak gra ma ogromny wpływ, a żeby być liderem ofensywy to wcale nie trzeba robić tyle co Hazard bo Hazard to piłkarz najwyższej klasy, a takich jest mało i niezwykle ciężko takiego zastąpić potencja"ł" zrobiłęm gafe to fakt, ale serio nie dało się domyślić? I weź mi nie wytykaj bo sam lepszy nie jesteś”
No tu się nie zgodzę, żeby być liderem to niestety trzeba się czymś wyróżniać. Np za czasów Terrego chłop rządził w obronie i widać było różnice miedzy nim a innymi i to w grze jak i osobowości. Pulisić takiej mocnej osobowości nie ma a umiejętności na pewno ma ale nie na tyle żeby się aż tak wyróżniać z pośród innych pomocników.
Mi wytykacie błędy to sory nie pozostanę dłużny. Jeśli mamy się trzymać bezbłędności to w obie strony.
Temat Silvy, tak zagrał 2 spotkania i to beznadziejne jako SO w dodatku 37 letni tu przytoczę cytat jednego eksperta„za to ŚO, czy bramkarz, którzy nie muszą mieć szybkości, czy dynamiki, pociągną dłużej, bo umiejętności ustawiania się, zmysłu obrony, czy w przypadku bramkarza refleksu nikt im nie odbierze.” W świetle tych słów wynika ,że Silva nie miał prawa popełnić dwóch takich samych błędów pod rząd z Barnsley (tu tez popełniłeś błąd przy nazwie klubu Barnsley nie Burnsley) drugi WBA. Jeśli to ma być lider to Sory już lepiej żeby dżuma wrócił na to miejsce. Co do transferów Silva to już wiadomo opisałem , Sarr wypożyczenie? Ben zagrał jeden mecz.
Bramkarza mi nie podawaj wiem ,ze to defensywa ale nie 2 linia obrony.
@Syjon ty tez już robisz jako klaun?

Syjon28.09.2020 12:32

Sparrow wypad do miecza ty piwniczaku <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol>

adam127.09.2020 22:15

@sparrow
"W ofensywie na lidera wyrósł Pulisić, ale ma uraz. potencja mają Werner i Kai, ale nie łatwo zostać liderem z marszu.” Serio Pulisić liderem ofensywy?xD ja tam nie widzę żadnego zawodnika który robi aż tak dużą różnice jaką wcześniej robił Hazard. Mount jak i Pulisić jeden poziom. A o co Ci chodzi z tą „potencja”?XD" jest bo jak gra ma ogromny wpływ, a żeby być liderem ofensywy to wcale nie trzeba robić tyle co Hazard bo Hazard to piłkarz najwyższej klasy, a takich jest mało i niezwykle ciężko takiego zastąpić potencja"ł" zrobiłęm gafe to fakt, ale serio nie dało się domyślić? I weź mi nie wytykaj bo sam lepszy nie jesteś.
" każdym jego meczu Cfc" szkoda, że zagrał raptem 2. Nie ważne, że taka ilość to za wcześnie by skreślać transfer w PSG w ostatnim sezonie był chwalony, meczu z Burnsley nie widziałem błąd rzeczywiście beznadziejny, ale takie zdarzają się nawet najlepszym.
"ciga więcej zawodników ofensywnych niż defensywnych a wie ze obrona jest w ciemnej D..." piłkarze ofensywni: Werner Kai i Ziyech, defensywni: Silva Ben, Sarr i Mendy. Czyli ofensywa 3 a defensywa 4 a do tego dochodzi fakt, że odeszli Willian i Pedro więc suma sumarum 1 do 4.

I na koniec znowu nie myślisz co piszesz. Z Burnsley nie grał Kepa a Liverpoolem nie grał Silva. Piszesz takie, rzeczy apotem się dziwisz że sobie z ciebie ktoś jaja robi. To samo było z tekstem w zeszłym sezonie, że piszesz że dawno pucharów nie było a jak napisałem ci ze były to napisałeś że chodzi ci o ten sezon. I jak przy tym jesteśmy dawno pucharu nie wygrał totencham. Jeszcze w zeszłym sezonie dawno Liverpool nie wygrał ligi czyli 30 lat to jest długo. W Anglii są 3/4 puchary plus 1/2 europejskie o te angielskie walczy co roku 6 a czasem więcej zespołów a w Europie jeszcze cięższa rywalizacja. Niezwykle ciężko jest wygrać co sezon puchar. trzeba nauczyć się cieszyć z małych zwycięstw jakim było odrobienie 3 bramkowej straty. Czy awans do LM kiedy wielu widziało nas co najwyżej w LE.

sparrow27.09.2020 22:13

@CFCF @Chelseafan26 łopatologicznie bo inaczej sie nie da, zwłaszcza palan...owi pierwszemu. Bramki wpuszczone przez Kepe w meczu z Lfc a bramki z WBA które wpuścił twój ulubieniec chodziło mi o to porównanie .Zreszta jakie by nie były zawsze obarczacie je wina Kepe , bo przecież nasza obrona jest niezkazitelnaxD
Sytuacja z Silva z jego pierwszym błędem cofam gdyż bronił Caballero nie Kepa mój błąd. Ciesz sie bo to mój błąd aż sie zesra..
Przytoczę ci przykład @CFCF jeśli chcesz szczegółów:
temat : Trzecioplanowcy dają wygraną z Tottenhamem. dodał: admin 22.02.2020 15:03
Twój kom : 22.02.2020 18:38
Mój kom: 22.02.2020 20:48
Temat: Dominando Chelsea w meczu z Evertonem!
dodał: admin 08.03.2020 16:42
Twój kom: 08.03.2020 17:04
Mój kom: 08.03.2020 18:06
To sa mecze które Cfc wygrała. To jest dla Ciebie 4 dni? Większego tęp..Ka chyba juz od ciebie nie znam.