Wracamy do PL: wycieczka do Newcastle

dodał: admin 20.11.2020 20:33 źródło: goal.pl
Chelsea v United

W poprzednim sezonie Chelsea wyjeżdżała ze stadiony Newcastle z podkulonym ogonem - czy obecnie zmieni tę historię? Nie będzie łatwo, bowiem większość podstawowych graczy londyńczyków dopiero wróciła do klubu po zgrupowaniach swoich reprezentacji.

Chelsea zajmuje obecnie piątą lokatę w tabeli a Newcastle jest trzynaste. Londyńska ekipa wygrała cztery ostatnie mecze, tracąc w nich tylko jednego gola. Przed przerwą na reprezentacje The Blues rozbili Sheffield United wygrywając 4:1.

Newcastle gra od początku rozgrywek Premier League w kratkę. W ostatniej kolejce Sroki przegrały 0:2 na boisku Southampton. Dużo lepiej spisują się u siebie, gdzie ograły niedawno znajdujący się w wysokiej formie Everton 2:1.

18 stycznia tego roku doszło do niespodzianki i Sroki wygrały u siebie z Chelsea 1:0. Podobna sztuka udała im się w 2018 roku, gdy rozbili u siebie The Blues 3:0.
Chelsea wygrała tylko jeden z czterech ostatnich meczów na St. James’ Park.

Poza kadrą Chelsea będą znajdować się w ten weekend Kai Haertz, Christian Pulisić i Thiago Silva. Niewiadomą pozostaje to czy zdolny do gry będzie Hakim Ziyech. Możliwe, że od pierwszej minuty zagra z tego powodu Callum Hudson-Odoi.

Poza kadrą gospodarzy są Martin Dubravka, DeAndre Yedlin, Matt Ritchie, Dwight Gayle i Paul Duummett.

1038 wyświetleń | 2 komentarze | SkomentujPowrót do strony głównej

Syjon21.11.2020 13:21

CFCHeadHunter ma 9 lat

lysy8321.11.2020 12:48

Wiadomo jaki to teren i wiadomo jak gramy ze sredniakami ale mimo to licze na gladko wygrano