Osób on-line: 36

20.04.2024, 18:15

Wygrana z Newcastle

dodał: admin 21.11.2020 15:18 źródło: Anglia.goal.pl

W meczu 9. kolejki Premier League Newcastle uległo Chelsea 0:2 (0:1) w meczu 9. kolejki Premier League. Londyńczycy dzięki temu zwycięstwu awansowali na pierwsze miejsce w tabeli ligi angielskiej.

Chelsea przystępowała do dzisiejszego meczu w roli faworyta. Już w pierwszych minutach zaczęli zagrażać bramce przeciwnika, ale dwukrotnie bardzo dobrze ze swoich obowiązków wywiązał się Karl Darlow, zapobiegając utracie bramki.

W 10. minucie angielski bramkarz musiał jednak skapitulować. Samobójcze trafienie zdobył wtedy Ferandez. Piłkę w pole karne dośrodkował wtedy Mount, a Argentyńczyk, pod presją przeciwnika, niefortunnie skierował piłkę do własnej bramki, otwierając tym samym wynik meczu.

Chelsea zdominowała także drugą odsłonę spotkania, choć przewaga Londyńczyków nie była już aż tak widoczna jak w pierwszej połowie.
Jedną z akcji doskonale wykończył w 65. minucie Abraham. Młody wychowanek The Blues otrzymał dobre podanie od Wernera w pole karne i uderzeniem w kierunku bliższego słupka wpisał się na listę strzelców, ustalając wynik na 0:2.

Sroki po utraconej bramce starały się odrobić wynik, ale każda ich próba nie przynosiła oczekiwanego rezultatu. Tammy Abraham po raz kolejny potwierdza dobrą dyspozycję, zdobywając bramkę w trzecim z rzędu spotkaniu w barwach The Blues.

Aktualna ocena: 4

5700 wyświetleń | 29 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

lopez24.11.2020 19:44

Żadne g*wno w gaciach, po prostu jestem realistą i doceniam klasę rywala. Trzeba być przygłupem twojego pokroju żeby to wszystko postrzegać tak "zero-jedynkowo". My jesteśmy na zupełnie innym etapie niż Tottenham, więc każdy kto posiada mózg wie, że gładko z nimi nie wygramy, w zasadzie żaden wynik nie będzie dużym zaskoczeniem. Tottenham jest dobrym zespołem, ale przecież my musimy każdego robić po 3:0 teraz, a każdy remis będzie oznaczał zwolnienie Lamparda, oooo takkk XD XD
Nikt w nikogo nie powątpiewa, nie od razu Kraków zbudowano, może ci coś te słowa rozjaśnią w ciemnicy umysłowej jaką prezentujesz. Twoje prowo można wypunktować w 2 minuty i tyle mi zajęło pisanie tej wiadomości. Poziom przedszkolaka.

P.S. idź loda trzepnij Kepie, bo pewnie marźnie biedak na tej ławce.

gizber24.11.2020 10:04

Slamsy pl? Jestem ciekaw kiedy wedlug ciebie koncza sie te slamsy? 10 miejsce w tabeli ? 15? Lopez ma rację, przegrac mozna nawet jak to piszesz ze slamsami pl , wiec tym bardziej z czolowa druzyna. jak graja dwie silne ekipy to prawdopodobienstwo wygranej jak I przegranej jest podobne.

gizber24.11.2020 09:51

Najwiekszy duren na stronie ma czelnosc pisac, ze ktos sie pograza. Osobą która wiedzie w tym prym na tej stronie jestes ty. jestes ty. W sumie to nie mam pewnosci czy nie jestes trollem, bo ciezko uwierzyc ze mozna byc takim glabem.

sparrow24.11.2020 07:59

@gizber „ Ale wygrana Burnley ci nie w smak bo wychodzi na to, że nie są tacy słabi i już nie możesz tak bardzo deprecjonować naszej wygranej z nimi.” Ze co?xD Pierwsza ich wygrana w PL, człowieku weź się nie pogrążaj.. Nie śledzę tak dokładnie wyników spotkań slamsów PL. A wczoraj jak juz mam sprawdzić grali o 18:30 wiec mecz kończyli koło 20:30 wtedy kiedy wstawiałem kom wiec Sory jeśli dla Ciebie to taki błąd.
@CFCF dokładnie tak jak piszesz. Tylko sie nie polej ze szczęścia.
@lopez „ Tottki są w stanie nas zatrzymać tak samo jak byli w stanie zatrzymać City” ze teraz niby co powątpiewasz w Lamparda i super ulepszony skład po transferach? Bo była seria wygranych ze slamsami PL i LM. I nagle chwila zwątpienia ojoj. Biedactwo . Pojawi sie pierwszy poważny rywal i gó.no w gaciach lopeza. No nie dziwie się..

lopez24.11.2020 07:26

Tottki są w stanie nas zatrzymać tak samo jak byli w stanie zatrzymać City. Jakim to trzeba być durniem żeby nie rozumieć, że w obecnych rozgrywkach nikt nie jest nieomylny? Każdemu przytrafił się słaby mecz. Premier League się spłaszczyła i stała jeszcze bardziej nieprzewidywalna. Nikt nie jest w stanie jej przejść "suchą stopą" (bez porażki). No ale najlepiej żebyśmy grali co kolejkę z kimś dużym, bo wtedy szansa na porażkę rośnie, OKEJ. A tymczasem liczą się punkty, których na razie nam nie brakuje jakoś przesadnie, dobrze przędziemy. Cóż, ja wierzę, że inne kluby też mają swoich "sparrowów" i tylko zacierali oni rączki na wspomniane City kilka dni temu albo Liverpool, który został zdemolowany przez Aston Villę. Tymczasem nie mam więcej pytań.

gizber23.11.2020 23:46

Skoro piszesz o ostatnim meczu Sheffield to logiczne, że powinieneś również pisać o ostatnim meczu Burnley. Ale wygrana Burnley ci nie w smak bo wychodzi na to, że nie są tacy słabi i już nie możesz tak bardzo deprecjonować naszej wygranej z nimi. Druga opcja jest taka, że po*jebały ci się wyniki, ale nie umiesz przyznać się do błędu.

CFCF23.11.2020 23:26

No tak, bo wg sparrowa w tej kolejce był mecz Brighton vs Burnley :D To kolejna mądrość z jego repertuaru po "bramkarz to tylko dodatek" i "odciąć Lewego od piłek i pozamiatane"!

sparrow23.11.2020 22:02

Brighton - Burnley 0:0 o ten mecz mi chodziło. Gdybys wiedział co to remis.

lysy8323.11.2020 21:18