20.04.2024, 18:15

Sterling show, wygrana w 10!

dodał: admin 27.08.2022 17:52 źródło: własne
Chelsea v Sheffield

Pomimo gry w '10' od wczesnej fazy meczu, Chelsea wygrała na swoim stadionie z Leicester 2:1. Obydwa gole zdobył Raheem Sterling, który mógł skompletować hat-tricka, jednak uderzona piłka obiła tylko słupek bramki rywali.

Chelsea przez większość część meczu z Leicester City musiała sobie radzić bez jednego zawodnika: w 28. minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał Gallagher. Nie przeszkodziło The Blues zgarnąć trzech punktów choć na gole musieliśmy czekać do drugiej połowy meczu.

Dwoma trafieniami popisał się Sterling a Lisy zdołały odpowiedzieć jedynie golem Barnesa. Po kontaktowej bramce Leicester wciąż napierał na bramkę Mendy'ego a w Chelsea widać było brak jednego gracza. W ostatniej akcji meczu pod bramkę The Blues podbiegł nawet goalkeeper Losów, jednak nie zdołał przeważyć szali wyniku na stronę swojego zespołu.

1949 wyświetleń | 3 komentarze | SkomentujPowrót do strony głównej

lysy8302.09.2022 17:31

Moze dlatego dali rade ze leicester w 10

CFCF27.08.2022 18:00

Sterling najpierw robi gola z niczego, potem wykańcza świetne podanie Jamesa... i to by było tyle jeśli chodzi o pozytywy. Mendy ZNOWU zawala gola i zostaje ośmieszony przy krótkim słupku, szans znowu jak na lekarstwo, kreować nadal nie ma komu, z całej ofensywy poza Sterlingiem nie było nikogo w tym meczu. Tuchel nie wyciągnął żadnych wniosków po kompromitacji z Leeds. Tym razem się udało dzięki błyskowi Sterlinga, ale co mecz udawać się nie będzie. Ciekawe jak długo zamierzamy jeszcze grać na poziomie ligowego średniaka... Poza meczem ze Spurs i kawałkiem dzisiejszej drugiej połowy niw potrafimy nawet 10 minut zagrać poprawnie w tym sezonie. I nic się nie zmienia.

MasnyOscar27.08.2022 17:56