26.03.2024 22:45

26.03.2024 16:15

Londyńska masakra Sunderland!

dodał: admin 01.11.2008 17:57 źródło: goal.pl
Wynik spotkania Chelsea vs Sunderland mówi sam za siebie: 5:0 na Stamford Bridge. W tym spotkaniu istniał tylko jeden zespół, w którym Nicolas Anelka zdobył hat-tricka, a strzelali jeszcze Lampard i Alex.

Wydarzeniami meczu był ponadto powrót na boisko Didiera Drogby i debiut pomocnika Mineiro w barwach 'The Blues'.
W pierwszych minutach Chelsea miała dwa rzuty rożne, ale ich nie wykorzystała.
W czwartej minucie lewoskrzydłowy Florent Malouda próbował zaskoczyć Fulopa. Piłka nie poleciała jednak w światło bramki.

The Blues od początku spotkania mieli dużą przewagę w posiadaniu piłki i przełożyło się to na bramkę w 27. minucie. Wówczas to strzał Joe'a Cole'a zdołał sparować Fulop, ale z najbliżej odległości piłkę do siatki wepchnął Alex.

Po kolejnych trzech minutach gospodarze mogli cieszyć się z kolejnej bramki. Tym razem na listę strzelców wpisał się Nicolas Anelka i Chelsea mogła spokojnie kontrolować grę.

Tuż przed przerwą Anelka wykorzystał dośrodkowanie Maloudy i do przerwy The Blues prowadzili 3:0.

Sześć minut po zmianie stron Joe Cole dośrodkował w pole karne, gdzie do strzału doszedł Frank Lampard.

Wynik 4:0 utrzymywał się tylko 120 sekund, ponieważ po dośrodkowaniu Maloudy hattricka ustrzelił Anelka.

W 64. minucie na boisku pojawił się także Didier Drogba. Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej wyleczył już uraz kolana i teraz dostał szansę gry od Luisa Felipe Scolariego.

Swój debiut w barwach Chelsea zaliczył Mineiro, który zmienił Anelkę - żegnanego owacją na stojąco. Ostatecznie The Blues pokonali Sunderland 5:0.

Chelsea Londyn - Sunderland 5:0 (3:0)
bramki: Alex (27'), Anelka (30'), Anelka (45'), Lampard (51'), Anelka (53')

2300 wyświetleń | 17 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

fufinho01.11.2008 22:26

ahahahhahahhahahaahhahahahah!!liverpool przegral!!!!wiadomosc dnia!!!ahahahahahhahahaha

MRUXIZ01.11.2008 20:35

BACK IN LEAD!!!!!!!!!!!!! YEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH !

MarcinCfc01.11.2008 20:34

Mamy Lidera :D:D i Tak do Końca.. Pozdro dal fanów CFC

ChelseaToPany01.11.2008 19:47

Brawo:)

adrian144101.11.2008 19:41

nie sadzilem ze tak wiele osob odpowie na moja poranna prosbe :D Jedna pasja - futbol; jedna milosc - Chelsea dzieki wszystkim

Nieznany01.11.2008 19:12

Największe brawa należą się chyba Joe Coleowi, Anelce, Petrowi Chechowi oraz Lampardowi. Reszta drużyny wypełniła swoje zadanie w zupełności. Furory nie zrobił niestety Didier Drogba. Mało podczas 10 min. swojej gry dostawał piłkę a gdy już tak się działo to nie wiedział co z nią zrobić. Widać było jego długie nie granie w drużynie. 5 bramek to widać klasę i zgranie teamu CFC. Długie podania oraz dośrodkowania w tępo to był podczas dzisiejszego meczu atut The Blues. Obrona Sunderlandu nie istniała. Mecz - bajka. Przyjemnie się oglądało!! Jeszcze raz wielkie i liczę na kolejne zwycięstwo. Dziękuję Chelsea i powodzenia!

najlepszy komendator01.11.2008 18:54