Osób on-line: 53

20.04.2024, 18:15

Tylko remis z Bordeaux!

dodał: admin 26.11.2008 22:46 źródło: futbolnet.pl
Chelsea Londyn jedynie zremisował w wyjazdowym meczu z Bordeaux w ramach fazy grupowej Ligi Mistrzów. Gole strzelali Nicolas Anelka i Diarra. Losy awansu z grupy rozstrzygną się więc w ostatniej kolejce gupowej.

Luiz Felipe Scolari przed spotkaniem zapowiadał, że jego piłkarze meczem w Bordeaux będą chcieli zapewnić sobie awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów, ale te słowa nie znalazły potwierdzenia w grze The Blues podczas pierwszych czterdziestu pięciu minut. Londyńczycy grali wolno, brakowało im pomysłu na grę.

Zupełnie inaczej spotkanie rozpoczęli podopieczni Laurent Blanca. Żyrondyści z pełną premedytacją wykorzystywali braki rywala, ale w atakach brakowało im skuteczności.
Zadania nie ułatwiał także dobrze dysponowany Petr Cech, który był najbardziej wyróżniającą się postacią The Blues.

Kilkanaście minut po przerwie sytuacja uległa zmianie. W środku pola piłkę przejął Frank Lampard, natychmiast zagrał do Nicolasa Anelki, który znalazł się w sytuacji sam na sam. Francuz wyczekał golkipera Bordeaux, przeniósł piłkę nad bramkarzem i dzięki temu od 60. minuty Chelsea prowadziła 1:0.

Bramka początkowo nie podziałała pobudzająco na gospodarzy, którzy nie byli w stanie przebić się przez dobrze zorganizowaną defensywę The Blues, jednak wszystko zmieniło się w 83. minucie.
W pozornie niegroźnej sytuacji Joe Cole przegrał pojedynek z Gourcuffem, dzięki czemu Żyrondyści wywalczyli rzut rożny. Po dośrodkowaniu w polu karnym najlepiej znalazł się Alou Diarra i strzałem głową doprowadził do wyrównania.

Chwilę później sytuacja Chelsea stała się jeszcze gorsza. Na połowie Bordeaux niepotrzebnie faulował Lampard, za co sędzia pokazał rozgrywającemu The Blues drugą, a w konsekwencji czerwoną kartkę.
Gospodarze zaatakowali z jeszcze większą siłą, ale nie udało im się strzelić zwycięskiej bramki.

Bordeaux - Chelsea Londyn 1:1 (0:0)
bramki - 0:1 Anelka (60'), 1:1 Cisse (83')
kartki żółte- Gourcuff, Jurietti, Chamakh (Bordeaux), A. Cole, Lampard, Terry (Chelsea)
kartki czerwone - 86' Lampard (Chelsea)

2180 wyświetleń | 13 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

opek2627.11.2008 18:20

po jakiego ch... WLAZL TEN DROGBA?!! przez drogbe zremisowalismy mecz ;/ a ch!! niech scorali da go do transferu i bedzie happy!! .... slaba gra ;/ jak teraz z cluszem przegramy ;/ to mozemy dopingowac komu innemu ;/ z cluszem liczy sie tylko tearz wygrana ;/

massacre27.11.2008 17:07

Dokładnie są lepsze i gorsze dni. Jednak Chelsea ostatnio gra bez siły, miejmy nadzieję, że to tylko chwilowy spadek formy. Mecz beznadziejny, ale ludzie bez przesady.! Prawdziwy kibic jest z klubem pomimo wszystko, a nie jak drużynie źle idzie to bluzga i odwraca się du*ą.!
Szkoda tylko tylu tych kartek. Strasznie niefajnie oglądało się taki mecz.
Chelsea forever!!

Nawrot27.11.2008 16:15

każdy Klub ma gorszy i lepszy Dzień Zwróćcie Uwagę co sie Dzieje w Naszej Lidze Chelsea wyrównała Rekord 9 wygranych meczów na Wyjeździe. Wtymm Sezonie Liga Mistrzów i Premiership beda nasze ;)

qBaCFCfan27.11.2008 15:56

Ja się zastanawiam co będzie dalej jak Chelsea teraz tak się męczy z takimi średniakami jak Bordeaux to co będzie jak trafii na Barcelonę , albo na Juventus , albo jakiś inny klub o podobnym poziomie . W tym sezonie w Lidze Mistrzów może nie być tak dobrze jak w ubiegłym .

Nieznany27.11.2008 13:43

spox ja tez nie wierze w porażke z cluj na stamford bridge... mecz słaby dobrze że remis bo moglismy przegrać szczerze mowiąc! i gadki w stylu ze chelsea nie umie grac bez gwiazd to glupota. Bo gdyby innym drużynom zabrano aż tylu dobrych graczy, co nie ma chelsea to też byliby słabsi!!!

Nieznany27.11.2008 13:12

szkoda

KoSi_9527.11.2008 08:58

Jeżeli nie potrafią poradzić sobie z romą albo bordo to co będzie z arsenalem (pomimo słabej formy)??..

Nawrot27.11.2008 08:38

Co wy pier... Chelsea by nie grac w Dalszej częsci Ligi Mistrzów by musiało PRzegrac u Siebie z Fc Cluj a Bordo by musialo pokonac na wyjezdzie Rome. Wieżycie wto bo ja nie;)

najlepszy komendator27.11.2008 08:20

nie nie nie 1:1 .... NO NO NO NO

fufinho27.11.2008 07:05

ja pierdziu!!przestancie srac bo mnie glowa rozbolala!!w ogole luk34 ty jestes kibicem chelsea??wez spadaj do przedszkola!!ludzie nie ma tragedii!