Osób on-line: 58

20.04.2024, 18:15

Derby Londynu: Chelsea vs West Ham United

dodał: Nieznany 12.12.2008 17:05 źródło: goal.pl
Na zakończenie zmagań siedemnastej kolejki Premiership na Stamford Bridge dojdzie do derby Londynu. Chelsea gościć będzie drużynę West Ham United na czele którego stoi legenda Chelsea - Gianfranco Zola.

Chelsea w tygodniu wygrała w Lidze Mistrzów z Cluj 2:1, a jedną z bramek zdobył Didier Drogba. Kibice The Blues liczą na tego napastnika, który przez ostatnie tygodnie miał różnego rodzaju problemy.
Chelsea na swoim stadionie ma kłopoty z wygrywaniem. Doznała już dwóch porażek z Liverpoolem oraz Arsenalem. Trzy mecze zremisowała i tylko trzy wygrała. Jednak straciła w sumie ledwie sześć goli w szesnastu meczach.

WHU jest w małym kryzysie i w lidze zajmuje dopiero szesnaste miejsce. Ma na koncie 18 punktów i w przypadku porażki może spaść do strefy spadkowej.
Młoty na wyjazdach doznały do tej pory czterech porażek, a po dwa mecze wygrały i zremisowały.

W poprzednim sezonie oba mecze między Chelsea Londyn, a West Ham United zakończyły się zwycięstwami The Blues. Na Upton Park było to aż 4:0, kiedy po 22. minutach Chelsea prowadziła już 3:0. Natomiast na Stamford Bridge wygrała skromnie 1:0. Jedynego gola zdobył 14 minut przed końcem Joe Cole.
Ostatnie siedem spotkań między Chelsea, a WHU zakończyło się zwycięstwami The Blues. Młoty wygrały ze swoim lokalnym rywalem po raz ostatni w 2003 roku.

Jeśli chodzi o sytuację kadrową Chelsea, po raz pierwszy od dłuższego czasu Luiz Felipe Scolari dysponuje niemal pełnym składem drużyny. Niepewny jest występ Florenta Mloudy, dochodzącego do siebie po kontuzji.
Nie zobaczymy za to z pewnością dwóch graczy: Ricardo Carvalho i Michaela Essiena.

adrian144114.12.2008 19:05

no i stalo sie... szansa byla ale z taka skutecznoscia jak dzisiaj to Chelsea moze niewiele zawojowac...

mpxx2414.12.2008 18:21

buaauauahahahah 1:1
2 minuty po napisaniu posta przez mnie :D:D:D:D

GOAAAAAAALL !!!! ANELKA !

mpxx2414.12.2008 18:19

KU**A MA*

0:1 w plecy ;(

Nieznany14.12.2008 18:14

ja nie moge kurde chelsea przegrywa 0:1 po 1 połowie... nie wytrzymam co sie dzieje?? Sb jest pechowe czy co?

Nieznany14.12.2008 15:56

no przydałby sie gol lampsa chce zeby on strzelił... fajnie by bylo jakby bramke zdobył j.cole anelka lub kalou;)

Zgadzam sie z CrazyFanChelsea że nie ważne krtos trzeli ważne trzy pkt.. tak sobie tylko przewiduje

Nieznany14.12.2008 12:36

No, Mikołaj nam tu ładne prezenty porozdawał. Myśle, że Chelsea wygra mimo iż gramy u siebie. Bramki strzelą: Joe Cole,Ballack,Lampard, Deco, Nicolas Anelka.

To nie znaczy, że oni wszyscy strzelą stawiam na 2:0, myśle że któryś z nich strzeli a jak nie to napewno się nie obraże jak strzeli ktoś innych najważniejsze 3pkt. Wtedy będziemy mieli pierwszy raz w tym sezonie 1-pkt przewage nad "The Reds".

Ankocholo14.12.2008 11:51

2:0 dla Chelsea.
Coś czuje ,że gola wbije im Anelka i Lampard no nie wiem ale tak czuje lamps ze szczupaka albo z wolnego a Anelka wejdzie w pole karne i buuummmmm Gooooooolllllll!!!!!I na końcu będzie widniał napis West Ham United 0:2 Cheslea I w tedy możne w tedy sobie spokojnie wypić piweczko .

davido1014.12.2008 11:22