Osób on-line: 42

20.04.2024, 18:15

Chelsea - Southend 1:1! Dramat w 92. minucie...

dodał: Nieznany 03.01.2009 17:01 źródło: inne
O godzinie 16:00 na Stamford Bridge rozpoczął się mecz Chelsea - Southend. Po pierwszej połowie The Blues wygrywali 1:0, by ostatecznie ZNÓW zremisować 1:1!.

Niebiescy mieli zdecydowaną przewagę na rywalem, przez nieskuteczność nie zobaczyliśmy większej ilości bramek w wykonaniu niebieskich.

Gola zdobyl w 31. minucie meczu tak rzadko wystawiany przez Scolariego Salomon Kalou, który skierował piłkę do siatki głową, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Franka Lamparda.

Chelsea atakowała lecz nieskutecznie. Szczególnie słaby celownik miał dziś Drogba, który miał ogromną ilość okazji i żadnej nie wykorzystał.

Gdy Chelsea cieszyła się już z wygranej, w doliczonym czasie gry Peter Clarke strzelił gola na 1:1... i czeka nas rewanż na stadionie Southend.

Dlaczego Chelsea traci głowę w ostatnich minutach meczów? O to najlepiej zapytać Luiza Felipe Scolariego. Jedno jest pewne: potrzebujemy wzmocnień!

Lampard Forever07.01.2009 19:45

I ja się do m, czemu jesteśmy drudzy w tabeli i czemu Anelka jest królem strzelców??

kako8804.01.2009 14:29

Trzeba być dobrej myśli. Trener musi trochę popracować z zawodnikami żeby coś osiągnąć, a wy Bóg wie czego chcecie. Nie uda się w tym roku, uda się w następnym...

Nieznany04.01.2009 10:22

Przemas co do dego to się zgadzam... wkoncu to mój ulubiony pilkarz w chelsea;)

Nieznany04.01.2009 09:32

no nie no ludzie jak będziemy z takimi cieniasami remisować to do ćwierćfinału nawet nie dojdziemy

Przemas_CFC04.01.2009 09:17

Moim zdaniem żyrkov się w Anglii nie sprawdzi, a deco moze nie jest w szczytowej formie ale ma wielki potencjał i w kazdej chwili moze blysnac geniuszem. A nie mozna sie odrazu zachwycac kazda plotka o ewentualnym transferze. Priorytet to napastnik, a jak nie kupimy napastnika to trzeba zmienic trenera !!!!

Nieznany03.01.2009 22:28

owszem zirkov ma kogo zastąpic. to lewy pomocnik, mogacy grac na lewej obronie. Może zastąpić słabo grających misze i deco, maloude ktory moze odejśc, a nie zapominaj ze sprzedany jest bridge, i a.cole bedzie mogl od czasu do czasu odpocząć... choć kalou powinien byc wystawiany czesciej co pokazal dzisiaj

Pasik03.01.2009 22:11

Oj słabiotko... Już GRANT <szacun> był lepszy .. chociaż osiągnął historyczny awans do finalu LM i jeszcze go wyjebali... ;(( . Scolari jest tylko dobry w Reprezenacjach .. ;//

Przemas_CFC03.01.2009 20:40

A teraz mam pytanie do Adidec: A kogo żyrkov miałby niby zastąpić??? Lamparda, Kalou, Maloude, Mikela, Deco, J. cola, A. Cola??? No przecież to absurd !!! Trzeba kupić napastnikow z dwoch a nie zadnego żirkova

KoSi_9503.01.2009 20:37

A Scolari pewnie nie wystawi w następnym meczu tak świetnie spisującego się Kalou Gdym maił kogoś teraz sprzedać to wszystkich napastników poza Kalou!! Pytanie do Big debila: ile w dupe z manutd ??

yankees03.01.2009 20:18