Osób on-line: 64

20.04.2024, 18:15

Z obozu rywala: Juventus wygrywa. Multimedia

dodał: Nieznany 22.02.2009 01:50 źródło: inne
Najbliższy rywal Chelsea w 1/8 finału Ligi Mistrzów - Juventus Turyn pewnie pokonał dziś Palermo 0-2! Był to bardzo zacięty i ciekawy mecz, tak też stawiali bukmacherzy.

Pierwszą bramkę dla gości w 27 minucie zdobył M.Sissoko. Wynik w 79 minucie spotkania zdołał podwyższyć D.Trezegue.
Juventus zajmuje drugie miejsce w Serie A i traci do lidera (Inter Mediolan) aż 9 punktów!

Poniżej przedstawiam Wam skrót tego meczu.
Opinie Wyrażajcie w komentarzach!

2124 wyświetlenia | 13 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

wioloosia_822.02.2009 17:11

Oj ciężko będzie wygrać z Juve...

niente22.02.2009 16:13

Szkoda, że Juventus wygrał, bo Palermo na swoim stadionie nie zwykło przegrywać. Widać, że do formy wraca Trezeguet.Dobrze jak zawsze bronił Buffon, który według mnie jest obecnie najlepszym bramkarzem na świecie. Cieżko będzie go pokonać. Również defensywa Juve spisuje się całkiem nieźle. Dobrze gra Chiellini, który często atakuje lewym skrzydłem. Najsilniejszym punktem jest ofesnywa. Del Piero, Trezeguet i Amauri są naprawdę w dobrej formie.
opek26
Jakim beniaminkiem? Palermo to naprawdę dobry zespół, który ostatnio grał w Pucharze UEFA i Lidze Mistrzów.

Kunon22.02.2009 15:14

Juventus jest mocny i będzie trudno wygrać

opek2622.02.2009 14:03

Juventus gral z beniaminkiem, wiec trudno tu nie bylo wygrac ^.-
A my mamy nadzieje ze przegraja z niebieskimi !

SeBoLaS22.02.2009 12:48

Nie był to piękny mecz według mnie,juventus miał dużo szczęścia że wygrał bo ich gra nie wyglądała tak kolorowo i wynik nie oddaje tego co działo się na boisku,bez wątpienia palermo zasługiwało przynajmniej na remis,no ale cóż mecz ze starą damą zapowiada się ciężko ponieważ juve potrafi przeprowadzić szybkie kontrataki dwa trzy podania i wychodzą na czystą pozycję,musimy wykluczyć z gry sissoko ponieważ we wczorajszym meczu zaprezentował się naprawdę dobrze,następnym zaskoczeniem było to Ranieri nie wprowadził do gry Del Piero czyżby miał być jego tają bronią na mecz the blues i po prostu chce go oszczędzać żeby był w pełni sił...być może,ale jestem optymistą i myślę że damy sobię radę ze Starą Damą :)

Lampard Forever22.02.2009 10:42

Nieźle grają!
Ale my wygramy

michał199622.02.2009 10:41

dobra mam na nich sposób łatwy sposób upilnować sissoko, trezegue, alexa del piero i nedveda a buffonowi mocne piłki po ziemi bo górą jest lepszy niz dolne musimy wygrać pierwszy mecz najlepiej 2:0 bo w 2 mozemy mieć kłopoty! musimy grać tak jak z aston villą grać ofensywnie a później troche defensywnie i kontra!

Drogba_fan22.02.2009 10:39

JUVE STRASZNIE DOBRZE GRAŁO.Ups sorry nacisnąłem caps locka, brawo dla Buffa . To będzie trudny mecz.

bronekcfc22.02.2009 09:53

no jak widzieliśmy w początkowych fazach skrótu obrona Juve można niezle kręcić, sporo szczęścia przy poprzeczce, a pozniej wspaniala interwencja Buffona, którego pokonać będzie niezwykle ciężko. jak widac z minuty na minute rozkręcają sie oo raz bardziej, a Nedvedowi w żadnym wypadku nie można zostawić wolneg5o miejsca, bo jak kropnął z dystansu, to wszyscy widzieliśmy sissoko ładnie się zapuszcza pod bramkę rywala, ale ogólnie akcja prosta, zagrana od bramkarza długa piłka i sporo szczęścia przy wyprzedzaniu rywala. kilkakrotnie dopisywalo im ogromne szczęście, ale myślę, ze z taka defensywa to nie maja co wychodzić na mecz z nami:D Mielismy tez przykład tego, co z piłka potrafi zrobić Amauri, musimy się wystrzeg5ac takich sytuacji ogólnie w tej dyspozycji sa jak najbardziej do ogrania.

przemolJAROTA22.02.2009 09:15

Myślałem że, wygrają i to sie sprawdziło. Być może było to spowodowane słabą formą Palermo i nie potrafi grać z drużynami m.in. Milan,Juve,Inter. Mogę się założyć że, Juventus musiał wygrać ponieważ, musiał udowodnić całym Włochom że, jeszcze mają wysoką formę. Obrona TheBlues będzie musiała szczególnie uważać na Del Piero i Trezegut'a. David wrócił po kontuzji i zagrał dopiero swój drugi mecz w Serie A i już udało mu się wpakować pilkę do siatki.