26.03.2024 22:45

26.03.2024 16:15

Przegrana rezerw Chelsea z Aston Villą

dodał: admin 02.03.2009 23:21 źródło: chelseafc.com
To już druga porażka z rzędu Rezerw Chelsea. Tym razem zaplecze pierwszego składu Londyńczyków uznało wyższość Rezerw Aston Villi. Mecz zakończył się wynikiem 4:3.

To, co warto odnotować, to głośno odtrąbiony przed meczem powrót do gry Michaela Essiena i Ricardo Carvalho, którzy wylizali swoje długotrwałe kontuzje i w ramach "rozegrania" wzięli udział w meczu.
W składzie Chelsea znalazł się również dobijający ostatnio do pierwszej drużyny Miroslav Stoch.

'The Blues' udanie rozpoczęli spotkanie, bowiem już w 3 minucie Stoch podał do van Aanholta a ten pokonał bramkarza gospodarzy.

W 14 minucie Chelsea obiła bramkę rywali, jednak potężnie uderzona przez Stocha piłka jedynie zaliczyła poprzeczkę.

W 20 minucie Villa wyrównała. Harewood dograł do Delfouneso, a ten pokonał naszego bramkarza.

W 34 minucie Stoch ponownie zdobywa asystę podając do Mellisa, który strzela kolejną bramkę wyprowadzając Chelsea na prowadzenie.
Radość nie trwała długo, bowiem już po kilkudziesięciu sekundach Hogg sam na sam doprowadził Aston Villę na wyrównanie 2:2.

Jeszcze przed końcem pierwszej połowy było już 3:2 dla gospodarzy - po faulu na Delfouneso Aston Villa ma rzut wolny: dobitki nie marnuje Clark.

W 60 minucie za Carvalho na boisko wszedł Thomas Taiwo a Phillip zastąpił Lee Sawyera.

W 82 minucie Deflouneso podwyższył wynik spotkania na 4:2.
Na trzy minuty przed końcem meczu wynik na 4:3 zmienia Essien, jednak zabrakło juz czasu na wyrównanie.

Warto zauważyć, że spotkanie obserwowali Guus Hiddink i jego asystent Ray Wilkins.

782 wyświetlenia | 7 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

michał199603.03.2009 19:47

cieszy mnie bramka essiena który wraca po długotrwałej kontuzjii i chyba będzie gotowy na juventus oby przydało by się nam takie wzmocnienie! fajnie będzie znów zobaczyć michaela na boiskach piłkarskich i mam nadzieje ze wróci do swojej starej dyspozycji i nie będzie grał po kontuzji gorzej niz rok temu! bardzo się cieszą ale szkoda porazki rezerw

opek2603.03.2009 17:35

Widzieliscie? tylko wszedl Essien i strzelil bramke, dobrze ze wszedl chociaz na te kilka minut na boisko, musi sie oszczedzac na mecz rewanzowy z Juventusem. 21Kalou21 - Wydaje mi sie ze jednak Mikel zejdzie z boiska a za niego bedzie gral Essien, wydaje mi sie ze tak by bylo najlepiej, no ale zobaczymy jak postapi Guus Hiddink.

Lamps803.03.2009 17:30

Super ze Essien wkoncu wrocil!! Mam nadzieje ze Guus szybko rozwiknie sprawe za kogo dac Essiena... pewnie za Mikela... Essien pewnie bedzie dostawac ciagle szanse gry w pierwszym skladzie ale mysle ze bedzie grac po okolo 60minut zeby powoli wracal do formy!!

bronekcfc03.03.2009 14:50

Niestety to już druga porażka z rzędu naszych rezerw. Ale można doszukać się pozytywów, bo cieszy powrót dwóch naszych kluczowych graczy- Carvahlo grającego 60 minut oraz Essiena, który spędził na boisku całe spotkanie i popisał się strzelając bramkę. Jestem zadowolony, że obaj już powoli zaczynają wczuwać się w meczową rytm.Essienowi udało się nawet strzelić bramkę, po jego firmowym zagraniu-jakim jest z pewnością strzał z dystansu. Już z niecierpliwością czekam na ich pierwsze spotkania po kontuzji w drużynie Hiddinka, widać, że wiąże z nimi wielkie nadziej, tak jak my wszyscy.Z pewnością będą dla nas wielkim wzmocnieniem, a przez swoją obecność podniosą jeszcze bardziej poziom drużyny, wprowadzając większą konkurencje w składzie, która i tak jest przecież bardzo wysoka. Na pochwały zasługuje również Stoch- zaprezentował się bardzo dobrze, dwukrotnie asystując przy bramkach kolegów i gdyby dopisało mu odrobinę szczęścia cieszyłby się również ze strzelonej bramki. Mam nadzieję,że wszyscy Ci trzej panowie już za niedługo będą czarowali w naszym składzie:) szczególnie marzy mi się występ Stocha, bo to bardzo zdolny gracz, a Essien i Carvahlo to pewne punkty, oni z pewnością wrócą zmobilizowani i w wielkiej formie:)

Kunon03.03.2009 14:15

Świetny powrót Essiena bardzo dobrze, że taki piłkarz znów będzie grał ciekawi mnie jak teraz będzie układał skład czy Essien będzie grał za Mikela czy obaj razem z Lampsem będą grać??

Nieznany03.03.2009 07:45

Szkoda

radon03.03.2009 06:44

To dobrze ,ze oby dwaj pilakrze w koncu zagrali do tego micheal essien zdobyl bramke.Mysle ,ze ci dwaj pilkarze byli bardzo glodni gry a przedewszytkim nie grajacy od wrzesnia essien i oby dwaj pilakrze chcieli pokazac sie jak z najlepszej strony w meczu zespolow rezerw.Mysle ,ze ten wynik jes przedewszytkim taki gdyz przewaznie hiario bronilw zespole rezerw i wtedy mozna bylo liczyc na czyste konto a teraz dotychczaswoym bramkerzemw rezerwach widac ,ze chelseaII jest w stanie stracic az cztery bramki.Rowniez w tym meczu dobra gra pokazal sie miroslav stoch i mysle ,ze ten pilarza za pare lat bedzie mogl byc bardzo waznym zawodnikiem the blues a jak narazie otwiera sie przed nim wielka kariera pilakrska.