cześć

Kadra na mecz z Coventry bez Anelki

dodał: admin 06.03.2009 18:19 źródło: teamtalk.com
Jutrzejszym spotkaniu FA Cup na Ricoh Arena z Coventry City, w szeregach Chelsea Londyn zabraknie Nicolasa Anelki oraz Paulo Ferreiry. Do drużyny wracają natomiast Essien i Carvalho!

Nicolas Anelka wciąż narzeka na stłuczony mięsień, co w perspektywie wtorkowego meczu Ligi Mistrzów z Juventusem kazało Guusowi Hiddinkowi oszczędzić go w zmaganiach z Coventry.
Z kolei Paulo Ferreira we wczorajszym treningu zerwał więzadło kolanowe, przez co został wykluczony z gry do końca obecnego sezonu.

Do kadry powracają po długim okresie nieobecności Michael Essien (pół roku rehabilitacji) i Ricardo Carvalho (półtora miesiąca przerwy).
Piłkarze powrócili na boisko w poniedziałkowym meczu rezerw i możemy spodziewać się, że jutro zobaczymy ich raczej na ławce rezerwowych.

W zespole brakuje Joe'a Cole'a, który już nie zagra w tym sezonie, oraz Deco, który zmaga się z urazem mięśnia.

Kadra Chelsea na mecz z Coventry: Cech, Hilario, Taylor, Essien, Carvalho, Bosingwa, Alex, Terry, Mancienne, Ivanovic, A Cole, Belletti, Stoch, Quaresma, Lampard, Obi, Ballack, Kalou, Drogba, Malouda, Di Santo.

1956 wyświetleń | 16 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

konisz309.03.2009 11:47

CFC-man07.03.2009 19:38

WIETNy WySTEP Chelsea!!!BRAWKA dla calej ekipy. TEraz takie pytanko: CZy mecz z Juve bedzie pokazywany w tvp??CZy beda pokazywac te cioty ManU i Inter??

Quaresma Drogba Malouda

Kalou bym oszczędzał na LM,Essien tak od 60min wpuścił,Stoch, Di Santo powinni dostać swoje szanse jako zmiennicy!!

radon07.03.2009 07:13

Moim zdaniem dobra kadra meczowa bez niespodzianek i widac ,ze guusowi hiddinkowi zalezy na pucharze angli gdyz wystawl najsilniejszy sklad jaki mial do dyspozycji na dzisiejszy mecz.Ciesze sie ,ze do skladu po swoich kontuzjach wrac essien oraz carvalho uwazam ,ze sa to bardzo wazni pilkarze the blues i chelsea bez nich nie gra juz tak pewnie.Chociaz nie jestem pewnien czy ci dwaj gracze zagraj w tym meczu gdyz nie wiadomo czy sa w wysokich formach po tych kontuzjach ale miejmy nadzije ,ze oby dwoch zobaczymy na boisku i do tego zagrajac swietny mecz.I jeszcze dodam ,ze holenderski trener podjol madra decyzje ,ze dal odpoczac anelce na mecz z juve gdyz mecz ligi mistrzow dla chelsea powinnien byc najwazniejszy.

bronekcfc07.03.2009 03:13

kadra bez jakiś specjalnych niespodzianek. Brakuje mi jeszcze w nie Anelki, ale myślę,że powinien być zdolny do gry już na mecz z Juvenusem, a teraz zwyczajnie odpoczywa. Cieszą powroty Essiena i Carvahlo, myślę, że obaj zagrają jutro kilka minut i pokażą, że po kontuzji nie ma już żadnego śladu i że nadal są w fantastycznej formie. Myślę, że w wyniku braku Anelki szanse od pierwszych minut dostanie Quaresma, bo Malouda pokazał ostatnio, że w żaden sposób nie jest przydatny do gry. Ta kadra jutro pokona rywala wysoko:) a może szansę od pierwszych minut w parze z Drogbą dostanie Di Santo?:) nie miałbym nic przeciwko temu, wręcz przeciwnie w takich meczach trzeba na niego stawiać:)

Lamps806.03.2009 21:34

Ja mysle ze RQ zagra conajmiej 45min!! Moze i Essien rozegra polowe meczu bo raczej 90 min to przesada... No i zeby Di Santo wszedl chociaz na 20-30minut!!

Nieznany06.03.2009 21:29