Osób on-line: 59

20.04.2024, 18:15

Del Piero: Zasłużyliśmy na lepszy wynik

dodał: admin 11.03.2009 06:08 źródło: goal.com
Strzelec gola z rzutu karnego we wczorajszym meczu, Alessandro Del Piero, wyraził swoje rozczarowanie odpadnięciem z rywalizacji w Lidze Mistrzów.

Być może zostawiliśmy zbyt dużo miejsca na boisku dla Chelsea. Niedobrze, że nie potrafiliśmy utrzymać wyniku 1:0 do przerwy. Druga połowa meczu wyglądałaby wówczas inaczej - mówi Del Piero.

Naszą intencją było tworzenie większej ilości takich sytuacji, w jakiej Iaquinta pokonał Petra Cecha, jednak Londyńczycy pokazali się z dobrej strony zwłaszcza w centralnej części boiska. Byliśmy zbyt cofnięci i nie umieliśmy wykreować sobie wielu okazji - ciągnie napastnik Juventusu.

Patrząc na 180 minut naszej rywalizacji w dwumeczu twierdzę, że zasłużyliśmy na coś więcej. Włożyliśmy w grę swoje serca i dusze więc ostateczny wynik to prawdziwy wstyd. Nie łatwo gra mi się między dowma napastnikami, ale wierzę, że zagraliśmy dziś dobre spotkanie - kończy wyraźnie rozczarowany 34-latek.

803 wyświetlenia | 5 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

Lamps811.03.2009 19:45

Wynik byl sprawiedliwy jednak wczoraj powinno byc 3:2 dla nas!!

Kunon11.03.2009 15:59

Ja sądzę,że ten wynik jest sprawiedliwy, bo obie drużyny zagrały dobrze i aktakowały remis sprawiedliwy!!

bronekcfc11.03.2009 14:46

Nie widać było w przeciągu tego dwumeczu,aby Stara Dama była zespołem lepszym. Wręcz przeciwnie, taki wynik to dla nich łagodny wymiar kary, bo znowu nie wykorzystaliśmy kilku akcji i do tego jedna bramka nie została zaliczona.tak więc niech Del Piero uzna naszą wyższość:)

najlepszy komendator11.03.2009 08:39

jest i tak jestesmy w cwiercfinale z Bayernem chcyba bedziemy grac

radon11.03.2009 07:51

Mysle ,ze ten wynik ,ktory byl byl wynikiem sprawiedliwym i del piero powinnin w tym wypadku pogratulowac chelsea a nie gadac o nie stworzonych rzeczach.