Arsenal vs Chelsea
23.04.2024, 21:00

Arsenal naszym rywalem w FA Cup!

dodał: Nieznany 17.03.2009 22:40 źródło: inne
Arsenal Londyn wygrał z Hull City w ćwierćfinale Pucharu Anglii i w półfinale zagra z Chelsea Londyn. a Emirates Stadium 'Kanonierzy' zwyciężyli 2:1

Negatywnym bohaterem tego spotkania był sędzia Mike Riley, który zaliczył zwycięską bramkę dla Arsenalu, strzeloną w 84 minucie przez WIliama Gallasa z pozycji spalonej.

W trzynastej minucie po rzucie z autu, piłka trafiła w polu karnym Arsenalu pod nogi Nicky'ego Barmby'ego który zdecydował się na strzał - futbolówka odbiła się od nogi Djourou i wysokim rykoszetem wpadła do siatki bezradnego Fabiańskiego.

W drugiej połowie spotkania przeważał Arsenal, jednak wyrównująca bramka padła dopiero w 74 minucie meczu : Bendtner przebił się w polu karnym, piłka trafiła na lewą stronę do Arszawina, który przytomnie odegrał ją na środek do Van Persiego który nie miał problemów z umieszczeniem futbolówki w siatce gości.

Sześć minut przed końcem Emirates Stadium eksplodowało, ponieważ Arsenal zdobył drugiego gola, który jak już zaznaczyliśmy, padł z ewidentnej pozycji spalonej.

Werdykt sędziowski jest jednak święty i w walce o finał to Arsenal zmierzy się z ekipą Guusa Hiddinka!

0:1 N.Barmby

1:1 R. van Persie

2:1 Gallas

Ps. Z podziękowaniami dla bartopilkarz

2173 wyświetlenia | 14 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

Drogba_fan19.03.2009 16:16

Bramki takie trochę farciarskie, no może nie licząc bramki Van Persiego. Dzięki za filmiki.

michał199618.03.2009 20:01

fajnie przynajmniej kogoś lepszego rozklepiemy jestem tego pewien chelsea jest teraz taka siła jak za mourinho nikt nam nie podskoczy potrójną koronę mamy blisko!

Kunon18.03.2009 16:12

Więc czekaja nas dwa spotkania z Arsenalem w niedługim czasie!!Trzeba pokonac ich i zagrać w tym finale!!

bronekcfc18.03.2009 14:09

No ewidentnie spalony..ale trzeba oddać Arsenalowi jednak to, że bardzo walczyli o awans w tym meczu i osiągnęli go zasłużenie. Hull po pierwszej bramce zaczęło szanować wynik i to ich zgubiło. ciekawe czy Wenger będzie konsekwentny i w spotkaniu przeciwko nam również wystawi Polaka:) zobaczymy czy Francuz ma jaja muszę powiedzieć, że cholernie boje się w tym meczu Arszawina, który pokazuje nam, że wielki z niego piłkarz.

Lamps818.03.2009 13:25

Fajnie ze Arsenal wygral!! chociaz mialem nadzieje ze zagramy z Hull... Arsenal zasluzyl na awans mimo ze gol byl ze spalonego...

Nieznany18.03.2009 12:03

Arsenal zasłużył na awans, mimo że gol strzelony był z EWIDENTNEGO spalonego. Nie ważne, czy podający rzeczywiście podawał, czy strzelał, ale piłka trafiła do Gallasa, a nie do bramki więc offside oczywiście był... mecz z Atrsenalem będzie sprawdzianem mocy dla piłkarzy Guusa.

radon18.03.2009 06:52

Sadze ,ze arsenal jest gorszym rywalem od hull city ale arsenal w ostanim czasie tez nie jest taki silny jak wczesniej i jetesmy w staie wyeliminowac kaninierow z tych rozgrywek.Rwoniez gratulacje dla hull city za to ,ze walczyli do samego konca i byli o wlos od awansu szkoda troche mi ich ,ale teraz najwazniejsze jest wyeliminowaie arsenlu jednak to powinna byc tylko formalnoasc.

bebdzia18.03.2009 06:48

Ewidetny spalony,po tej pierwszej głowce od kogoś, i potem ten kto na spalonym z głowki, i se pado gol!!!

PeeLeN18.03.2009 05:41

spalony jest nawet pod czas strzału na bramkę :)

Michal2317.03.2009 23:36