Osób on-line: 67

20.04.2024, 18:15

Kolejny gol Pizarro, Werder w ćwierćfinale

dodał: Nieznany 19.03.2009 12:04 źródło: inne
A jednak świetna forma... Claudio Pizarro zapisał za swym koncie kolejną bramkę w barwach Werderu Brema. Piłkarz ten jest wypożyczony z Chelsea do końca obecnego sezonu.

To trzeci gol Claudio w tej edycji Pucharu UEFA. W pierwszym meczu 1/8 finału z francuskim St Etienne Brema wygrała u siebie 1:0.
We wczorajszym rewanżu zremisowała 2:2, mimo, iż od 27 minuty Werder prowadził dwiema bramkami.

Właśnie jedną z nich zdobył Pizarro w 27. minucie spotkania. Mesut Ozil znalazł się na dobrej pozycji na lewym skrzydle i dośrodkował w pole karne, gdzie na piłkę czekał już Pizarro.
Peruwiańczyk popisał się świetnym strzałem głową z około 11 metrów w prawy dolny róg bramki gospodarzy.

Tym samym niemiecki team bez problemów awansował do ćwierćfinału pucharu pocieszenia, jak mówi się na trofeum UEFA. Wciąż zastanawia nas to, czy po sezonie Chelsea sprzeda Claudio. Jedno jest pewne... jego wartość na rynku wzrasta.