Niedziela, 7 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 45

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

aktualności

Londyn niebieski! Chelsea 2:0 Arsenal

dodał: Loczek 03.10.2010 17:53 źródło: inne
Chelsea
Chelsea Londyn pewnie pokonała ekipę rywala zza miedzy Arsenal. Bramki dla The Blues zdobywali Didier Drogba, który w pierwszej połowie wykorzystał genialny odbiór Ramiresa, oraz Alex, który w samej końcówce w swoim stylu huknął z rzutu wolnego.Dzięki tej wygranej mistrzowie Anglii umacniają się na fotelu lidera z czteropunktową przewagą nad drugim w tabeli Manchesterem City.

Od pierwszych minut kibice oglądający to spotkanie nie mogli narzekać na brak akcji. Oba zespoły miały swoje sytuacje, jednak to Arsenal stwarzał sobie te klarowniejsze. Bliski szczęścia już na samym starcie był Chamakh, który to po dośrodkowaniu Sagny posłał piłkę obok lewego słupka. Bardzo ładną próbę odnotował także Andriej Arszawin, którego strzał z dystansu świetnie wybronił Petr Cech.

Chelsea lekko w cieniu, lecz kiedy nadarzyła się okazja zadała pierwszy cios Arsenalowi. W 41. minucie spotkania aktywny dziś Ramires odzyskał piłkę i dostrzegł nadbiegającego Asha Cole'a. Angielski lewy obrońca posłał płaską piłkę w pole karna, gdzie Didier Drogba bez żadnych problemów pokonał Łukasza Fabiańskiego. Asysta Cola, gol Tito - deja vu z Emirates?

Po zmianie stron do coraz śmielszych ataków rzucali się goście, którzy wiedzieli, że strata jednobramkowa jest jak najbardziej realna do odrobienia. Nie raz i nie dwa strach w polu karnym Petra Cech siał Chamakh. Marokańczyk grający dla Arsenalu świetnie gra głową, lecz skuteczność go dziś mocno zawodziła. Tak czy siak, kapitan Niebieskich nie bez przyczyny obdarował go przed meczem ciepłymi słowami.

Kanonierzy zepchnęli Chelsea na ich własną połowę. Gospodarze ograniczyli się do kontrataków, jednak i oni skutecznością nie grzeszyli. W 60. minucie sam na sam wyszedł Nicolas Anelka, minął Fabiańskiego, lecz z ostrego kąta nie zdołał uszczęśliwić publiczności zgromadzonej na The Bridge. Zrobił to za to Alex, który w ostatnich minut huknął z rzutu wolnego, zapewniając Niebieskim trzy oczka.

Wynik już nie uległ zmianie, a Chelsea powiększa swoją przewagę w Premier League. Po siedmiu kolejkach mistrzowie Anglii mają na koncie 18 oczek, co daje im czteropunktową przewagę nad drugim Manchesterem... nie, nie United. Niespodziewane wiceliderem zostali piłkarze City, którzy pokonali dziś po męczarniach Newcastle.

Chelsea Londyn - Arsenal Londyn 2:0 (1:0)
1:0 Didier Drogba 39'
2:0 Alex 85'

Chelsea (4-3-3): Cech; Ivanovic (Ferreira 72), Alex, Terry (c), Cole; Essien, Mikel (Sturridge 88), Ramires (Zhirkov 82); Anelka, Drogba, Malouda.
żółta kartka: Ferreira 79

Arsenal (4-4-1-1): Fabianski; Sagna, Squillaci (c), Koscielny, Clichy; Wilshere (Emmanuel-Thomas 80), Song, Diaby (Rosicky 69), Arshavin (Vela 87); Nasri; Chamakh.
żółta kartka: Koscielny 84

Najlepszy zawodnik meczu według ChelseaLive.pl: Alex
Nie do przejścia w obronie oraz zabójczy w ataku. Kto wie, czy gdyby nie jego trafienie, mecz w końcówce nie potoczyłby się zupełnie inaczej.

Specjalne wyróżnienie trafia do: Ramiresa..
który nareszcie dobrym występem zamknął usta krytykom i przyczynił się do pierwszego trafienia. Ten wieczór należy do Brazylijczyków!


Dołącz do dyskusji na naszym FORUM CHELSEA!


Reklama:



Oceń tego newsa:

Aktualna ocena: 0

8960 wyświetleń | 88 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej
Zaloguj się aby dodawać komentarze

Tutki03.10.2010 19:18

Dobra, nie będę z Wami pisał dzieci neo.

JohnTerry266603.10.2010 19:18

no dobra ale prawda jest taka ze arsenal gral lepiej w tym meczu ;d np co anelka wyszedl sam na sam to po fatalnym bledzie obrony arsenalu a nie super akcji Chelsea ;d tak samo jak anelke skosil na wolnego to po podaniu sagny do anelki ;d bardzo mnie cieszy ten wynik i piekne gole ale spodziewalem sie wiecej po grze The Blues :) no coz ... Ramires dzis tak sobie ;> podobalo mi sie ze nie odpuszczal walczyl ale ciagle ma te niepewne podania i czesto traci ta pilke !! ale wierze ze naprawde za jakis czas bedzie to solidny gracz !! CHELSEA !!!!

flejti03.10.2010 19:17

Piękny mecz w wykonaniu obu drużyn!O zwycięstwem The Blues zadecydowało doświadczenie i cwaniactwo.Ogólnie cała ekipa zagrała dobre zawody,szkoda niewykorzystanych sytuacji.Jestem bardzo zadowolony z występu Ramiego,naprawdę ładna gra.

Chelsea_s_h_703.10.2010 19:16

Chelsea po mistrza!!! zawsze z nimi oddani kibice

lovelas03.10.2010 19:15

Brawo Chelsea !!!!!!!!!! Brawo!!! Świetny mecz, chociaż Arsenal też cisną, można było ich dobić na koniec :P Zwracam honor, bo Ramires miał dziś przebłysk ;) Jeszcze kilka meczy i będzie elegancko z Nim :) Dzisiaj w końcu było widać, że chłopak walczy. Przepychał się, walka o każdą piłkę, to jest własnie to co się ceni ;) Mimo wyniku, mecz był niesłychanie trudny! Bardzo ważna pierwsza bramka! Didier zrobił co musiał :) a później Alex!!!! Ale brama!!!! Ciesze się bardzo z tego wyniku :) Mam nadzieje że z Obiemu i Alexowi nic poważnego się nie stało, i za dwa tygodnie będą w pełni sił na kolejne potyczki ligowe:)

Chelsea_s_h_703.10.2010 19:15

Tutki ty gościu arsenal miał moze 2 steki maks... a My ile razy sam na sam wychodziliśmy pomyśl troszeczke;P

Kontal03.10.2010 19:14

Tutki - zamknąć dupę to powinieneś Ty. Janczar miał rację przypominając co po niektórym ich teksty na temat Ramiresa. Nie można nazywać zawodnika drewniakiem czy innymi chamskimi określeniami po jednym meczu, zwłaszcza przeciw tak trudnemu rywalowi. Dzisiaj Ramires też miał kilka głupich strat, ale miał też kilka kluczowych wślizgów, szarż na bramkę(które zazwyczaj się kończyły faulami na brazylijczyku) i podań. Nie był to mecz życia Ramiresa, ale z pewnością najlepszy jak na razie. Uważam, że teraz może być już tylko lepiej. Dobrze powiedział Rosłoń - "Teraz Ramires może czuć się pełnoprawnym piłkarzem Chelsea" czy jakoś tak.

Tutki03.10.2010 19:14

Tak w ogóle to nie gra z Was nikt w pokera? Bo dzisiaj jest turniej na www.Gambriders.com/forum o 20:00. Są też konkursy, w których można wygrać sprzęt sportowy o wysokiej wartości do wykorzystania dowolnie. Jakby co to www.Gambriders.com/forum

Loczek03.10.2010 19:13

Chcę zaznaczyć, że sprawdził się typ ChelseaLive.pl :-)

Chelsea_s_h_703.10.2010 19:13

Niech sie Arsenal cieszy że 4 nie dostali.. tyle Powiem :] COME ON CHELSEA!!!!! derby nasze;D







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7258 dni

  • Online: 45
  • Użytkowników: 352032
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373