aktualności
Who is the boss?
Podczas ostatniego meczu akademii Chelsea z Arsenalem w ramach FA Youth Cup na trybunach Stamford Bridge doszło do bardzo śmiesznej sytuacji związanej z trenerem The Blues Carlo Ancelottim.
Włoski trener z zaciekawieniem oglądał spotkanie obu drużyn gdy nagle podeszła do niego kobieta i pokazała mu bilet. Zaskoczony Carlo Ancelotti po ujrzeniu wejściówki grzecnie zmienił swoje miejsce na stadionie.
Całą sytuację zarejestrowała jedna z kamer i klip ukazał się później na Chelsea TV. Śmieszny przypadek w sobotę ukazał się w programie Soccer AM. Następnie zaskakujące wydarzenie zobaczyli także widzowie oglądający Goals on Sunday. Klip jest również pokazywany w Sky Sports News HD.
Sytuacja przypomina komiczną scenkę z dni szarego obywatela, w której starsza babcia w autobusie doprasza się miejsce, mimo że w koło masa wolnych. Media, jak to media. Nie pozostawią na znanej osobie suchej nitki. Prasa, szukając sensacji, wszczęła poszukiwania kobiety.We're showing it all day on Sky Sports News HD, but if you recognise the woman in our picture then get in touch.
Reklama:
Oceń tego newsa:
Oligarcha23.01.2011 18:42
fajna sytuacja chcialbym to zobaczyć. Ma ktoś może na miary na tą epicką scenę???
kamilsony23.01.2011 18:33
Taki dzieciak, to mógłby stać nawet, a nie kobiecie miejsce zajmować
Matiz23.01.2011 18:31
Z czego to ludzie sensacji nie robią...
Sheller23.01.2011 18:23
Babcia nie da sobie w kasze dmuchać, pogoniła łobuza.
superLAMPARD23.01.2011 18:23
No to żeby już kobieta go wygoniła , porażka .
matkur2923.01.2011 18:19
śmieszna sytuacja



