aktualności
VisoR: Mówi mi 'Tato'!
Droga społeczności ChelseaLive! Z przyjemnością możemy ogłosić, że niebawem na świat przyjdzie nowy, mały kibic (-ka?) naszej ukochanej drużyny. Nie może być inaczej, bowiem o radosnej nowinie dowiedział się nie kto inny, jak tylko nasz nadworny felietonista - VisoR!
Tak jest! VisoR zostanie tatą! Nie pozostaje nam życzyć nic innego, jak tylko dobrego przygotowania do nowej roli, na co Mariusz ma jeszcze kilka dobrych miesięcy. Przelecą, jak z bicza trzaśnie - kupno łóżeczka, wszelkich akcesoriów, przewijaków, wózków... wiem coś o tym :-)

A potem już tylko nieprzespane noce, tradycyjne karmienia i zmienianie zafajdanych pieluszek. W zamian - promienny uśmiech dziecka, który topi wszelkie lody. Upływ czasu będzie mierzyć się już nie swoimi, ale urodzinami pociechy.
Największa nauka, jaką daje dziecko to wyleczenie się z własnego egoizmu. Miejmy jednak nadzieję, że Mariuszowi wciąż będzie udawać się zagospodarowywać chwile czasu, aby pisać dla nas wspaniałe felietony. Cóż... mówcie mu 'TATO'!
a oto nasi gracze, robiący 'kołyskę'. Specjalnie dla VisoR'a!

i od przodu:

Reklama:
Oceń tego newsa:
button12.04.2011 16:19
gratulacje
SuperFrank12.04.2011 16:04
Gratulacje VisioR
lampard17cfc12.04.2011 15:40
Graty
bilichelseafc12.04.2011 15:37
Gratuluje !
san12.04.2011 15:33
tomek14 stary dzieki, mialem zly dzien i nawet nie wyobrazasz sobie jak mi humor poprawiles, z krzesla prawie spadlem ze smiechu :d
visior gratulacje ;]
http://allegro.pl/kaczuszka-arsenal-chelsea-liverpool-manchester-i1540456933.html#gallery
Kwasu712.04.2011 15:15
Gratulację i szczęścia
tomek1412.04.2011 15:08
a to piłkarze Chelsea go znają że na meczu kołysankę robili dla jago dziecka??? a tak wogóle to gratulacje !!!
jaro912.04.2011 15:07
Gratuluje pociechy
Tamara12.04.2011 15:06
Gratulacje ;D
Janczar12.04.2011 15:04
Gratki kolo



