aktualności
VisoR: Mówi mi 'Tato'!
Droga społeczności ChelseaLive! Z przyjemnością możemy ogłosić, że niebawem na świat przyjdzie nowy, mały kibic (-ka?) naszej ukochanej drużyny. Nie może być inaczej, bowiem o radosnej nowinie dowiedział się nie kto inny, jak tylko nasz nadworny felietonista - VisoR!
Tak jest! VisoR zostanie tatą! Nie pozostaje nam życzyć nic innego, jak tylko dobrego przygotowania do nowej roli, na co Mariusz ma jeszcze kilka dobrych miesięcy. Przelecą, jak z bicza trzaśnie - kupno łóżeczka, wszelkich akcesoriów, przewijaków, wózków... wiem coś o tym :-)

A potem już tylko nieprzespane noce, tradycyjne karmienia i zmienianie zafajdanych pieluszek. W zamian - promienny uśmiech dziecka, który topi wszelkie lody. Upływ czasu będzie mierzyć się już nie swoimi, ale urodzinami pociechy.
Największa nauka, jaką daje dziecko to wyleczenie się z własnego egoizmu. Miejmy jednak nadzieję, że Mariuszowi wciąż będzie udawać się zagospodarowywać chwile czasu, aby pisać dla nas wspaniałe felietony. Cóż... mówcie mu 'TATO'!
a oto nasi gracze, robiący 'kołyskę'. Specjalnie dla VisoR'a!

i od przodu:

Reklama:
Oceń tego newsa:
Kmati12.04.2011 14:51
Gratulacje
Nieznany12.04.2011 14:51
Brawo!!! Mały na pewno będzie kibicem Chelsea, tatuś na pewno go na takiego wychowa.
Ratattuj300512.04.2011 14:48
Gratulacje
V3speR5612.04.2011 14:37
No to ci gratuluję!!! Wychowaj go dobrze i co najważniejsze na wiernego kibica Chelsea
adc12.04.2011 14:37
a skąd wiecie, że ten potomek akurat będzie za Chelsea ?
Slawek002212.04.2011 13:50
Gratulacje
pieruk12.04.2011 13:45
brawo visior za bachora
superLAMPARD12.04.2011 13:26
No to gratulacje. Pamiętaj żeby VisoR junior też kibicował naszej kochanej Chelsea.
mariusz2592212.04.2011 13:22
Gratulacje ;d
Junkers1712.04.2011 13:07
Mam nadzieje że będzie miał w sobie błękitną krew ...Gratuluje !!



