aktualności
Redknapp: Koniec sagi z Modricem
Zgodnie z zapowiedziami we wczorajszym dniu doszło do spotkania Daniela Levy'ego z Luka Modricem. Rezultat? Żaden. Poza tym, że Harry Redknapp jest bardziej niż kiedykolwiek przedtem przekonany, iż Chorwat pozostanie na White Hart Lane.
Myślę, że na czwartkowym spotkaniu przewodniczącego z Luką po prostu nie działo się nic nadzwyczajnego - Daniel powiedział po raz kolejny, że Modric nie jest na sprzedaż. Dla Luki jest to trudna sytuacja, jednak chcemy go zatrzymać - mówi trener Tottenhamu.
Luka będzie trenował z resztą zespołu w piątek i sobotę tak, aby mógł zagrać w niedzielę. Z pewnością zagra w meczu z Manchesterem City. On zostaje z nami. Oczywiście, są destrukcyjni piłkarze, jednak Luka ma inną naturę. On z nami zostanie i będzie równie wielki co w dwóch ostatnich latach. Ta sprawa jest już zakończona - akcentuje Redknapp.
Co ciekawe, brytyjski Telegraph przynosi nam wiadomość, że po trzech ofertach Chelsea za Modrica w wysokości 22, 27 i 30 mln funtów, tuż przed końcem transferowego okna 'The Blues' zamierzają zszokować zarząd Tottenhamu propozycją sprzedaży piłkarza za 40 mln funtów.
Andre Villas-Boas gorączkowo szuka nowego rozgrywającego. Kto mógłby wypełnić to zadanie, gdyby nie udało się sprowadzić Luki Modrica na Stamford Bridge? Cóż, podobno na liście rezerwowej jest mający 40-milionową (w euro) klauzulę odejścia Joao Moutinho z FC Porto.
Chyba czeka nas kolejne pasjonujące zakończenie transferowego okna...
Reklama:
Oceń tego newsa:
baju26.08.2011 11:37
Tak się nie robi Panie Levy, postąpił Pan jak dzieciak, i niech teraz żałuje że się nie wzmocnił za taka kasę jaką oferowaliśmy, bo taki łomot od nas dostanie że ciężko się będzie pozbierać.
krzychu58926.08.2011 11:34
już myślałem ,że zmądrzeli ale trudno;/
LukaCFC26.08.2011 11:22
Joao Moutinho
avechelsea26.08.2011 11:21
To jest troche śmieszne zeby na sile trzymac zawodnika. Ale mimo tego licze na transfer
CypekCFC26.08.2011 10:31
Na serio mnie juz to jeb.e kupny kogos młodzego za 30 np. Ganso kogos innego znajda sie tacy i lepsi i którzy przejda
Dawid26.08.2011 10:29
Zrozumcie że to już koniec. Możecie zdjąć news ze strony głównej. Modrić zostaje w Tottenhamie.
kakuta4426.08.2011 10:27
Coż 40 mln za tego i tego , kazdy powie ze Modrić, ja w to wierze ze jesczce przyjdzie zarzad tottenhamu mysli tylko o pieniadzach i 40 mlnŁ przyjmą napewno.
TheAVB26.08.2011 10:18
A niech spier.dala kur.wa ten levy niech zatrzyma se tego modrića je.bie mnie to już
redaktor26.08.2011 10:03
Oni nim kierują, zamiast Luka kierować sobą, to oni decydują wszystko za niego. Luka nie ma nic do gadania tutaj, jak widać...
lampard8226.08.2011 10:00
Tak się nie robi panie Levy.Jeżeli Luka prosi o transfer to ten transfer powinien być.



