aktualności
Drogba nominowany do Golden Foot!
Didier Drogba został nominowany do walki o statuetkę Golden Foot 2011. Jest to trofeum przyznawane najlepszym piłkarzom na świecie po 29 roku życia. Wymogiem konkursu jest konieczność gry nominowanych zawodników w klubach europejskich.
Obok Tito na liście nominowanych znajdują się takie nazwiska jak Raul, Casillas, Buffon, Eto'o, Giggs, Zanetti, Puyol, Xavi.
Jak widać Didier znalazł się w wyborowym towarzystwie, miejmy nadzieję że zgarnie tę jakże prestiżową statuetkę.
Wręczenie nagród odbędzie się w poniedziałek o 20. Cała ceremonia będzie odbywać się w Monako. Statuetkę wręczy król Albert.
Rok temu Golden Foot został przyznany kapitanowi AS Roma, Francesco Tottiemu. Wszyscy trzymajmy kciuki aby ta została przyznana pewnemu reprezentantowi Wybrzeża Kości Słoniowej.
Reklama:
Oceń tego newsa:
Risto9107.10.2011 21:40
chcialbym zeby wygral giggs, bo tito ma raczej male szanse
Szejk07.10.2011 21:38
Wygra Giggs taka nagrode dostaja gracze mocno po 30 czyli 35 + ktorzy juz lada chwila beda konczyc kariery..Dlatego Xavi odpada a i Drogba rowniez bo poprzedni sezon to nie bylo nic wielkiego w jego wykonaniu..A Giggs rozegral kapitalna koncowke..
FigaZ07.10.2011 21:38
No też mi się wydaje że to będzie Xavi albo Puyol
WuJu07.10.2011 21:35
Trzymam kciuki za Didiera,ale i tak pewnie wygra Xavi... ;/
xxx8807.10.2011 21:24
Xavi;/ no ale sama nominacja to już wyróżnienie
Lord Benitez07.10.2011 21:10
i tak wygra Xavi...;/
ColeowyZelek07.10.2011 21:04
Zapewne ktoś z B(F)arsy zgarnie...Ale trzymam kciuki za Tito
Gajani07.10.2011 21:01
I tak dostanie ktoś z Barcy...
TomashCFC07.10.2011 20:58
Giggs/Xavi/Raul.
Carmel07.10.2011 20:58
Trzymam kciuki!



