aktualności
Anży i Barcelona w walce o Ashley'a?
Medialna ofensywa Anży Machaczkała trwa w najlepsze. Według dzisiejszych mediów rosyjski klub może pokusić się o transfer Ashley'a Cole'a. Włodarze nowobogackiego zespołu chcą skusić angielskiego defensora pensją o wartości 200 tys funtów! Na piłkarza ochotę ma również hiszpańska Barcelona.
Właściciel Anży, Sulejman Kerimow nie ma najmniejszego problemu z szastaniem pieniędzmi. To właśnie on płaci najwyższą pensję w świecie futbolu swojej gwieździe, Samuelowi Eto'o który co tydzień może cieszyć się z gigantycznej stawki 350 tysięcy funtów tygodniowo.
Brak oporów przed łamaniem kolejnych granic finansowych jest świetną okazją dla mediów do spekulacji na temat kolejnych wzmocnień rosyjskiego klubu. Wczoraj podły takie nazwiska jak Nicolas Anelka, Robin van Persie czy Neymar, dziś pora na Ashley'a Cole'a.
Obecny kontrakt angielskiego obrońcy kończy się za półtora roku. Według plotek, ten stan zamierza wykorzystać Anży, proponując Ashleyowi lukratywną umowę zawarta na cztery kolejne lata.
Piłkarza Chelsea jako swojego następcę podał pełniący rolę grającego trenera Anży 38-letni Roberto Carlos.
Jak się okazuje, defensorem zainteresowany jest również Pep Guardiola, który przekonuje swój klub do wydania na Cole'a 12 mln funtów.
Warto wspomnieć, że w poprzednim roku o Ashleya mocno starał się Real Madryt, jednak jego ofrty zostały odrzucone przez włodarzy Chelsea.
Reklama:
Oceń tego newsa:
Szkuti11.10.2011 15:21
Po co mamy wzmacniać Barcelonę i to jeszcze jednym z lepszych naszych obrońców.. jak dla mnie to Barca musi dać minimalnie 40 mln.. bo drugi taki dobry lewy obrońca to Evra.. za mniej niż 40 mln nie chcę aby odchodził..
pablo1987xx11.10.2011 15:08
niech sobie pomarzą przecież mają roberto carlosa to niech gra heh
Nando11.10.2011 14:57
nie oddamy go za takie grosze min 25 moim zdaniem ale nie chce aby i odchodził
Janczar11.10.2011 14:45
za 12 mln odpada za 18 można by sie fantować bo cieżko o 2 takiego
michalcfc111.10.2011 14:43
Pomylili adresy Chelsea to nie Arsenal zapraszamy do stoiska obok
radon11.10.2011 14:18
Ashley na 100% nie opuści Chelsea w sezonie 2011\2012 i 2012\13 . Ashley zarabia kupe kasy , walczy o wielke trofea i gra w jednym z najlepszych klubów świata . Anży nie ma sznas podobnie jak Barcelona na pozyskanie Anglika.
GaelKaKUTA11.10.2011 14:14
Ahahahahahahhahahahahaha
Rusek11.10.2011 13:49
jesli Cole wybierze pieniądze, to włodarze nie mają nic do
gadania.
kakuta4411.10.2011 13:33
milosz711.10.2011 13:08
Cole a nie odamy



