aktualności
AVB: Oriol jest już w pełni ukształtowanym graczem
Z pewnością jedną z niespodzianek obecnego sezonu jest gra Oriola Romeu, którego transfer do Chelsea stał w cieniu innych zakupów. Hiszpan rozegrał znakomity debiut w Lidze Mistrzów czym zwrócił na siebie uwagę rzeszy kibiców i pokazał, że jest mocnym konkurentem do wejścia do pierwszej jedenastki naszego zespołu.
Oriol ma wiele możliwości i znakomicie wykorzystuje szanse, które otrzymuje. Kiedy widzisz zawodnika, który tak dobrze sobie radzi w meczu to dobry znak na przyszłość. Z pewnością Romeu może konkurować o miejsce z jednym z najlepszych defensywnych pomocników na świecie jakim jest John Obi Mikel czy Raulem Meirelesem, którego również często używamy na tej pozycji - chwali swój zakup Andre Villas-Boas.
Romeu wie, że konkuruje z najlepszymi na świecie, a my musimy pamiętać, że wykonał skok z kadry Barcelony B do Chelsea. Zaufałem jego talentowi. Oriol jest znakomicie wykształcony, trudno mi więc powiedzieć, że będzie on jeszcze lepszym graczem.
Z pewnością stanie się lepszy, kiedy posiądzie wiedzę o grze, kiedy postawi sobie wyzwania w Premier League. Niemniej jest już w pełni ukształtowany przez szkółkę Barcelony - kończy Portugalczyk.
Reklama:
Oceń tego newsa:
kacper1862223.10.2011 11:21
oby tak dalej
Petr Cech23.10.2011 11:10
On jest świetny, on nadaje się na 1 skład!
superLAMPARD23.10.2011 10:52
Ostatnie zdanie3 akapitu zaprzezca pierwszemu zdaniu 4 akapitu...
K4M1LCFC9723.10.2011 10:00
Świetny talent..pamiętam, że po jego przyjściu każdy gadał: wynocha lub po co on nam:>. A teraz go każdy chwali, ja mam tylko nadzieję na to że on zostanie z nami, i nigdzie się stąd nie ruszy.!!
GaelKaKUTA23.10.2011 09:59
Chelser - popieram. wole Josha i to o wiele ;)
Chelser23.10.2011 09:53
Wychowanek barcelony dostał szanse... Czemu wychowanek Chelsea Josh jej nie dostaje?
Kobiel623.10.2011 09:37
Cieszy mnie, że mamy bardzo silny skład, na dodatek bardzo silną ławkę rezerwowych ;d
FigaZ23.10.2011 09:28
Zgadzam się z KibuZ1905. Dopiero po paru meczach można go osądzać.
WuJu23.10.2011 09:27
Oriol jest fantastyczny,mam nadzieję,że nie oddamy go Barcelonie...
KibuZ190523.10.2011 09:19
Już po pierwszym udanym meczu pisać takie bzdury.Jak będzie grał tak jak w debiucie przez kilka meczów to dopiero można myśleć o nim jak o gwieździe.



