aktualności
Składy: Chelsea vs Wolves
O godzinie 16:00 na Stamford Bridge rozpocznie się ligowy mecz pomiędzy Chelsea, a Wolverhampton Wanderers. Przed chwilą poznaliśmy składy obu ekip na to spotkanie. Andre Villas-Boas, menedżer The Blues, może korzystać już z Ashley'a Cole'a, który opuścił ostatni mecz z Bayerem Leverkusen z powodu kontuzji.
Zaskoczeniem jest obecność w pierwszej jedenastce Oriola Romeu, który zastąpił Franka Lamparda. Raul Meireles natomiast wygryzł ze składu Johna Obi'ego Mikela. W ataku mała zmiana - Sturridge od pierwszej minuty zamiast Florenta Maloludy, a wraz z nim na ataku zagrają Juan Mata oraz Didier Drogba.
Chelsea (4-3-3):
1 Petr Cech
2 Branislav Ivanovic
4 David Luiz
26 John Terry (c)
3 Ashley Cole
7 Ramires
6 Romeu
16 Raul Meireles
23 Daniel Sturridge
11 Didier Drogba
10 Juan Mata
Zmiennicy: 22 Ross Turnbull, 17 Jose Bosingwa, 12 John Obi Mikel, 8 Frank Lampard, 15 Florent Malouda, 21 Salomon Kalou, 9 Fernando Torres
Wolverhampton (4-2-3-1): Hennessey; Zubar, Johnson (c), Berra, Elokabi; Milijas, Henry; Jarvis, Edwards, Ward; Fletcher
Zmiennicy: De Vries, Craddock, Guedioura, Forde, Doherty, Doyle, Ebanks-Blake
Sędzią tego spotkania będzie pan Lee Mason.
Reklama:
Oceń tego newsa:
Dawid26.11.2011 16:14
Hmm Soldado, Villa, Llorente, Negredo, Bojan, Callejon czy nawet Raul, który nie gra już w reprezentacji. Więc nie mówcie ,że Torres zasługuje w tej chwili na Euro.
gipsu2226.11.2011 16:12
masakra znów Drogba gra w 1 składzie
elsjusz26.11.2011 16:11
nawet josha nie ma na ławce
Chelsita26.11.2011 16:09
chris1905 taka mała dygresja jeśli wpisałbyś www.torres.pl to otworzyłby Ci sie sklep z artykułami RTV i AGD. Czy napewno to miałeś na myśli??
Szafirowy26.11.2011 16:08
Fajne zaskoczenie w pomocy. Ale znowu Drogba na ataku ... ? Wolałbym Torresa, a na ławie Lukaku
Yahoo2226.11.2011 16:08
Chciałbym, żeby Kalou dzisiaj zagrał. Szkoda trochę, że Lukaku nie ma nawet na ławce ;/
Frankie190526.11.2011 16:07
Najlepszy skład na obecną chwilę, zwłaszcza, że gra Romeu. Co do obrony, to musi się ona zgrać, a wystawianie ciągle tych samych graczy pomaga.
facken1826.11.2011 16:05
Wolałbym Josha na środku, ale zobaczymy jak Oriol się pokaże.
WuJu26.11.2011 16:05
Skład jak dla mnie dobry,choć liczyłem na Torresa i Josha,którego nawet nie ma na ławce...
Daniello26.11.2011 16:04
Oriol od pierwszej minuty duże zaskoczenie



