aktualności
Składy: Chelsea vs Wolves
O godzinie 16:00 na Stamford Bridge rozpocznie się ligowy mecz pomiędzy Chelsea, a Wolverhampton Wanderers. Przed chwilą poznaliśmy składy obu ekip na to spotkanie. Andre Villas-Boas, menedżer The Blues, może korzystać już z Ashley'a Cole'a, który opuścił ostatni mecz z Bayerem Leverkusen z powodu kontuzji.
Zaskoczeniem jest obecność w pierwszej jedenastce Oriola Romeu, który zastąpił Franka Lamparda. Raul Meireles natomiast wygryzł ze składu Johna Obi'ego Mikela. W ataku mała zmiana - Sturridge od pierwszej minuty zamiast Florenta Maloludy, a wraz z nim na ataku zagrają Juan Mata oraz Didier Drogba.
Chelsea (4-3-3):
1 Petr Cech
2 Branislav Ivanovic
4 David Luiz
26 John Terry (c)
3 Ashley Cole
7 Ramires
6 Romeu
16 Raul Meireles
23 Daniel Sturridge
11 Didier Drogba
10 Juan Mata
Zmiennicy: 22 Ross Turnbull, 17 Jose Bosingwa, 12 John Obi Mikel, 8 Frank Lampard, 15 Florent Malouda, 21 Salomon Kalou, 9 Fernando Torres
Wolverhampton (4-2-3-1): Hennessey; Zubar, Johnson (c), Berra, Elokabi; Milijas, Henry; Jarvis, Edwards, Ward; Fletcher
Zmiennicy: De Vries, Craddock, Guedioura, Forde, Doherty, Doyle, Ebanks-Blake
Sędzią tego spotkania będzie pan Lee Mason.
Reklama:
Oceń tego newsa:
BartaZ26.11.2011 16:04
skład dobry, ale zamiast Didiera powinien być Fernando
OrioN26.11.2011 16:04
przynajmniej drogba w tamtym meczu i strzelil. a hiszpan pol roku i nie strzeli jednej bramki bo " NIE MA pODAN "
SuperFrank26.11.2011 16:03
Oj widze Andre dalej stawia na Tito,zobaczymy jak Iworyjczyk się dziś zaprezentuje.
chris190526.11.2011 16:02
Czasami mam wrażenie, ze to strona www.torres.pl.
Nie ogarniacie naprawdę tego, że być może, najzwyczajniej w świecie, Drogba wygląda lepiej na treningach niż Torres?!?
To forma na treningach decyduje w znacznym stopniu o ustawieniu składu, a to Andre prowadzi treningi i widzi, kto zasługuje na miejsce.
Torres na pewno prędzej czy później dostanie szansę i będzie miał okazję pokazać swoje umiejętności.
DanieelCFC26.11.2011 16:01
hahaha i znów to samo ja pieprze Obrona znow ta sama i jak zwykle czystego konta nie bedzie. Atak bez Torresa pozniej zagra jeden mecz 50 minut i wszyscy chca zeby bramki strzelal, zalosne
Nando26.11.2011 16:00
co znów Torres na ławie i pewnie w 85 wejdzie masakra
answer26.11.2011 15:58
taa to wymień tych 7-8 hiszpańskich napastników przed fernando ehhh te dzieci
Flaszka00726.11.2011 15:58
no ja CENZURA drogba............
Villa0726.11.2011 15:57
Ej ogarnijcie sie Drogba jest bardzo dobry.Moze teraz mu nie idzie.Znając życie jak zacznie sypac bramki to bedziecie go chwalil jaki on jest wspaniały
answer26.11.2011 15:56
W tym sezonie to chyba jednak torres ma więcej bramek i asyst od drogby



