aktualności
Składy: Tottenham vs Chelsea
Już niebawem na White Hart Lane w ramach kolejnej kolejki Premier League Tottenham zamierzy się w derbach z londynską Chelsea. Przed chwilą poznaliśmy składy obu ekip na to widowisko. Andre Villas-Boas wystawił silną jedenastkę, do której po wyleczeniu drobnego urazu wrócił Ramires.
Wielu może zaskoczyć to, że dziś w pierwszym składzie zobaczymy Johna Obi Mikela, a nie Oriola Romeu. Frank Lampard znów powędrował na ławkę rezerwowych i jego miejsce zajął Raul Meireles.
W obronie wciąż brakuje kontuzjowanego Davida Luiza. Linię ataku będzie tworzyła trójka Juan Mata, Didier Drogba oraz Daniel Sturridge
W zespole gospodarzy mamy klasyczną zmyłkę, czyli udział w podstawowej jedenastce rzekomo kontuzjowanych Garetha Bale'a i Emmanuela Adebayora.
Chelsea (4-3-3):
1 Petr Cech
17 Jose Bosingwa
2 Branislav Ivanovic
26 John Terry (c)
3 Ashley Cole
12 John Obi Mikel
7 Ramires
16 Raul Meireles
10 Juan Mata
11 Didier Drogba
23 Daniel Sturridge
Ławka rezerwowych: 22 Ross Turnbull, 19 Paulo Ferreira, 6 Oriol Romeu, 8 Frank Lampard, 15 Florent Malouda, 21 Salomon Kalou, 9 Fernando Torres
Tottenham (4-4-1-1): Friedel; Walker, Gallas, King (c),Assou-Ekotto; Modric, Parker, Sandro, Bale; Van der Vaart; Adebayor
Ławka rezerwowych: Gomes, Bassong, Kaboul, Livermore, Rose, Kranjcar, Pavlyuchenko
Sędzią tego meczu będzie pan Howard Webb.
Reklama:
Oceń tego newsa:
mateusz919222.12.2011 21:03
Brakuje mi w składzie Torresa i Romeu .
Chelsita22.12.2011 21:01
bale miał ne grać
Michal83522.12.2011 20:59
jezeli bedziemy wygrywac to w drugiej polowie torres wejdzie
SuperFrank22.12.2011 20:59
Dobry składzik,Andre wie najlepiej kogo wystawić i nie ma co narzekać
answer22.12.2011 20:58
Co wy chcecie od obiego ,dobry mecz rozegra jak zawsze . A co do Drogby czuje że albo strzeli bramkę lub pobje rekord niecelnych podań, ostatnio48% udanych
WuJu22.12.2011 20:57
Skład w miarę dobry chociaż wolałbym Oriola za Mikela i Torresa za Drogbe,no ale cóż,mam nadzieję,że to będą trafne wybory
surmi22.12.2011 20:57
co się stało czemu ten drewniak Mikel gra zamiast Romue często bronie Andre ale teraz przesadził sam przecież od początku widzi że Mikel to pionek i zamula grę przez to przegrywamy ! a z Tottenhamem trzeba grać szybko by się nie pozbierali i do szybkiego rozgrywania jest potrzebny Oriello a nie ten drewniany pajacyk !!!!!! Vlla-Boas się nie popisał teraz jak dla mnie
Michal83522.12.2011 20:57
jesli zagramy jak z valencja i city bedzie zajebiscie
szczurekCFC22.12.2011 20:57
o czym ty Smith mówisz? Nie pamiętasz jak w tamtym sezonie a nawet i w tym Drogba przesiedzial kilka albo kilkanascie meczy na ławce gdy Torres wchodził i nic nie strzelał? Rymowankę sobie ładną ułożyłeś ale radziłbym też trochę pomyśleć kolejnym razem
Mateusz72822.12.2011 20:56
No nie brakuje Romeu.Nie rozumiem czemu gra ten drewniany Mikiel ;/ szkoda też i Torresa którego pewnie znowu nie ujrzymy ;/



