Niedziela, 14 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 20

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

aktualności

Sporo emocji i remis na WHL

dodał: Roberrcik 22.12.2011 23:11 źródło: własne














W derbach Londynu na White Hart Lane Tottenham Hotspur zremisował z Chelsea 1:1. Bramkę dla podopiecznych Harry'ego Redknappa zdobył Emmanuel Adebayor, natomiast dla Niebieskich swoje 9 ligowe trafienie w tym sezonie zanotował niezawodny Daniel Sturridge.

Widowisko było bardzo emocjonujące, szkoda tylko, że zabrakło decydującego trafienia (oczywiście dla Chelsea). Oba zespoły grały bardzo ostrożnie, ale nie brakowało sytuacji bramkowych. Podopieczni Andre Villasa-Boasa mieli okresy lepsze i gorsze, ale nie dali sobie strzelić drugiego gola. Cóż, po dwóch remisach z rzędu czas na zwycięstwo, a najbliższą okazją na to będzie mecz z Fulham, który odbędzie się już 26 grudnia.

The Blues źle zaczęli to spotkanie, znacznie częściej przy piłce utrzymywał się zespół Kogutów i to poskutkowało straconą bramką. W 8 minucie spotkania dobrą, dynamiczną akcją na lewej stronie boiska popisał się Gareth Bale, Walijczyk dośrodkował po ziemi do Adebayora, a Togijczyk z bliskiej odległości pokonał Petra Cecha. Tottenham 1:0 Chelsea!

Trzy minuty później Chelsea mogła błyskawicznie odpowiedzieć na trafienie Adebayora. Po strzale z dystansu Juana Maty piłkę odbił Brad Friedel, do futbolówki dopadł Daniel Sturridge, ale z bliskiej odległości fatalnie przestrzelił nad bramką.

W 23 minucie spotkania Daniel Sturridge zrehabilitował się za swoje fatalne pudło z 11 minuty. Ashley Cole popędził lewą stroną, nie poradzili się z nim defensorzy Spurs, obrońca wrzucił w pole karne do Sturridge?a, a ten pokonał Friedela. Tottenham 1:1 Chelsea!

W 29 minucie dobre dośrodkowania Jose Bosingwy odnalazło Didiera Drogbę, Iworyjczyk świetnie przyjął piłkę i potężnie kropnął na bramkę Tottenhamu, ale trafił tylko w słupek.

Tempo spotkania znacznie opadło, obie drużyny grały bardzo ostrożnie i brakowało podbramkowych sytuacji. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie i sędzia zarządził przerwę.

W 54 minucie niezłą prostopadłą piłkę do Ramiresa zagrał Didier Drogba, Brazylijczyk urwał się defensorom, ale jego strzał został ostatecznie zablokowany.

W 73 minucie mocno lewą nogą na bramkę Friedela uderzył Sturridge, ale pewnie interweniował dobrze ustawiony amerykański goalkeeper.

W 83 minucie spotkania obronie Chelsea zagroził Sandro, Brazylijczyk znalazł miejsce do oddania strzałów i gdyby nie fantastyczny refleks Petra Cecha piłka po odbiciu się od któregoś z obrońców gospodarzy trafiła by do siatki.

W 92 minucie fantastyczną akcję przeprowadzili gracze Tottenhamu, podanie Bale?a trafiła do Adebayora, ten uderzył obok Petra Cecha, ale kapitalnym wślizgiem popisał się John Terry, który uratował sytuację.

Tottenham 1:1 Chelsea
8' Adebayor
23' Sturridge


Chelsea (4-3-3) Cech; Bosingwa, Ivanovic (Ferreira 33), Terry ?, Cole; Ramires, Mikel Obi (Romeu 45), Meireles; Sturridge, Drogba (Torres 76), Mata.
zółte kartki: Ivanovic, Ramires

Tottenham (4-2-3-1) Friedel; Walker, Gallas, King, Assou-Ekotto; Parker, Sandro; Van der Vaart (Pavlyuchenko h/t), Modric, Bale; Adebayor.
żółte kartki: Adebayor, Bale



Dołącz do dyskusji na naszym FORUM CHELSEA!


Reklama:



Oceń tego newsa:

Aktualna ocena: 5

9772 wyświetlenia | 52 komentarze | SkomentujPowrót do strony głównej
Zaloguj się aby dodawać komentarze

dangerzone24.12.2011 23:00

..dostawał okazje i było widać,że jest głodny gry.pokazywał to w tych meczach bo był zawodnikiem najbardziej zaangażowanym w gre..jest typowym snajperem,i gdyby reszcie chcialo sie pracować tak jak jemu,to wszystko wygladalo by inaczej..czesto sam musiał wracać sie po pilke,kreować ataki bo wsparcie miał znikome..poza tym jak jest na boisku,to od razu jest podwajany,albo potrajany co daje wiecej miejsca pozostalym graczom,a to dlatego bo jest niezaprzeczalnie jednym z najlepszych napastników na swiecie tak jak pisałem wczesniej...jednym z..a nie najlepszym..

kafar13324.12.2011 22:20

@dangerzone Przecież on dostawał okazje pół ostatniego sezonu. I co zrobił? Strzelił bodaj 3 bramki?(Dwadzieścia parę meczy, a to bardzo dużo, JT strzelił więcej od niego) To jest twój najlepszy napastnik na świecie? Osobiście wolę Drogbę, który niby nie biega, ale przynajmniej jest skuteczny i nie CENZURA tak akcji 100%.

szczepanh724.12.2011 21:35

trudno... co tu wiecej mówić...:))

dangerzone23.12.2011 22:43

..teo05..-nie możesz pojąć czemu tylko jedną bramke strzeliliśmy..a dlatego bo jeden z najlepszych napastników na swiecie grzał ławe do 77 minuty,bo najsłabszy trener naszego zespołu,który nie wie co sie dzieje nie rozumie tego,że Torres jest lekarstwem na naszą nieskuteczność i woli grać wysłużonymi gwiazdorami,a nie młodymi zdolnymi,którzy sa głodni gry i mogli by pociągnąc nas w górę tabeli..z tym trenerem czkają nas trudne czasy i nie ma co liczyć na to,że Chelsea zacznie seryjnie wygrywać..ja licze na to,że cierpliwość naszego właściciela powoli sie wyczerpuje co do tego trenera..

teo0523.12.2011 19:27

Nie mogę pojąć, czemu strzeliliśmy tylko 1 gola mając tyle sytuacji? Trzeba kupić napastnika w formie, który będzie wykańczał akcje. Arsenal ma RvP i nie musi się martwić o bramki... Myślę że Lukaku powinien zacząć odgrywać większą rolę w Chelsea

xxx8823.12.2011 15:22

Już nie wygramy PL, ale trzeba walczyć o jak najlepszą pozycję bo 4 miejsce to wstyd.

marekzrw23.12.2011 13:13

po meczu można tylko żalować sraconych punktów.Druga połowa to dominacja Chelsea,tylko po prostu brakuję śodkowego napastnika co by ukuł jakiegoś gola.

Carmel23.12.2011 12:24

Widać, że jest pomysł na grę tylko wykonawców brak. Po zimowym okienku gdy AVB kupi kogo będzie chciał będziemy naprawdę groźni.

Blue is a color23.12.2011 10:36

Jak zwykle liczyłem na pełną pulę ale remis w derbach Londynu na boisku rywala należy przyjąć z podniesioną głową!
Szkoda tylko że &ity i podpaski nam ";o djeżdżają".
Może w LM coś ugramy?!
Mam nadzieję zresztą jak zawsze!

« Poprzednia [1] 2 3 4 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7265 dni

  • Online: 20
  • Użytkowników: 352164
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373