Środa, 10 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 20

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

aktualności

Sporo emocji i remis na WHL

dodał: Roberrcik 22.12.2011 23:11 źródło: własne














W derbach Londynu na White Hart Lane Tottenham Hotspur zremisował z Chelsea 1:1. Bramkę dla podopiecznych Harry'ego Redknappa zdobył Emmanuel Adebayor, natomiast dla Niebieskich swoje 9 ligowe trafienie w tym sezonie zanotował niezawodny Daniel Sturridge.

Widowisko było bardzo emocjonujące, szkoda tylko, że zabrakło decydującego trafienia (oczywiście dla Chelsea). Oba zespoły grały bardzo ostrożnie, ale nie brakowało sytuacji bramkowych. Podopieczni Andre Villasa-Boasa mieli okresy lepsze i gorsze, ale nie dali sobie strzelić drugiego gola. Cóż, po dwóch remisach z rzędu czas na zwycięstwo, a najbliższą okazją na to będzie mecz z Fulham, który odbędzie się już 26 grudnia.

The Blues źle zaczęli to spotkanie, znacznie częściej przy piłce utrzymywał się zespół Kogutów i to poskutkowało straconą bramką. W 8 minucie spotkania dobrą, dynamiczną akcją na lewej stronie boiska popisał się Gareth Bale, Walijczyk dośrodkował po ziemi do Adebayora, a Togijczyk z bliskiej odległości pokonał Petra Cecha. Tottenham 1:0 Chelsea!

Trzy minuty później Chelsea mogła błyskawicznie odpowiedzieć na trafienie Adebayora. Po strzale z dystansu Juana Maty piłkę odbił Brad Friedel, do futbolówki dopadł Daniel Sturridge, ale z bliskiej odległości fatalnie przestrzelił nad bramką.

W 23 minucie spotkania Daniel Sturridge zrehabilitował się za swoje fatalne pudło z 11 minuty. Ashley Cole popędził lewą stroną, nie poradzili się z nim defensorzy Spurs, obrońca wrzucił w pole karne do Sturridge?a, a ten pokonał Friedela. Tottenham 1:1 Chelsea!

W 29 minucie dobre dośrodkowania Jose Bosingwy odnalazło Didiera Drogbę, Iworyjczyk świetnie przyjął piłkę i potężnie kropnął na bramkę Tottenhamu, ale trafił tylko w słupek.

Tempo spotkania znacznie opadło, obie drużyny grały bardzo ostrożnie i brakowało podbramkowych sytuacji. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie i sędzia zarządził przerwę.

W 54 minucie niezłą prostopadłą piłkę do Ramiresa zagrał Didier Drogba, Brazylijczyk urwał się defensorom, ale jego strzał został ostatecznie zablokowany.

W 73 minucie mocno lewą nogą na bramkę Friedela uderzył Sturridge, ale pewnie interweniował dobrze ustawiony amerykański goalkeeper.

W 83 minucie spotkania obronie Chelsea zagroził Sandro, Brazylijczyk znalazł miejsce do oddania strzałów i gdyby nie fantastyczny refleks Petra Cecha piłka po odbiciu się od któregoś z obrońców gospodarzy trafiła by do siatki.

W 92 minucie fantastyczną akcję przeprowadzili gracze Tottenhamu, podanie Bale?a trafiła do Adebayora, ten uderzył obok Petra Cecha, ale kapitalnym wślizgiem popisał się John Terry, który uratował sytuację.

Tottenham 1:1 Chelsea
8' Adebayor
23' Sturridge


Chelsea (4-3-3) Cech; Bosingwa, Ivanovic (Ferreira 33), Terry ?, Cole; Ramires, Mikel Obi (Romeu 45), Meireles; Sturridge, Drogba (Torres 76), Mata.
zółte kartki: Ivanovic, Ramires

Tottenham (4-2-3-1) Friedel; Walker, Gallas, King, Assou-Ekotto; Parker, Sandro; Van der Vaart (Pavlyuchenko h/t), Modric, Bale; Adebayor.
żółte kartki: Adebayor, Bale



Dołącz do dyskusji na naszym FORUM CHELSEA!


Reklama:



Oceń tego newsa:

Aktualna ocena: 5

9770 wyświetleń | 52 komentarze | SkomentujPowrót do strony głównej
Zaloguj się aby dodawać komentarze

kupiec1823.12.2011 00:17

cech ostatnio troche zawodzi ale wiadomo każdy ma słabszy okres terry dziś zagrał na prawde solidny mecz

game8923.12.2011 00:13

Terry pokazał jakim jest klasowym zawodnikiem to jest nasza legenda...Drogba też forme ma brakuje tylko bramek Didiera!!!Meireles i A.Cole świetne zawody oby forma im rosła...Romeu i Daniel mam nadzieje że na dobre weszli do pierwszej 11!!! jednak obok Johna najlepszy mecz zagrał dziś Bosingwa, takiego Jose chce sie oglądać

Dzumbo23.12.2011 00:08

http://kwejk.pl/obrazek/766268/chelsea%3­C3.html
podawać dalej ;D
A tak po za tym świetny mecz Terrego!! ;] w ogóle się nie przejmował gwizdami;) TERRY is a legens of Chelsea ;)

game8923.12.2011 00:05

W tym sezonie z czołówką czyt Arsenalem, City, ManU czy teraz z Kogutami graliśmy świetnie...wyniki nie zawsze były zadowalające bo mieliśmy sporo bardzo sporo pecha i mase głupich błędów jednak gra jest na wysokim poziomie i pieknie sie to ogląda...mi brakuje wzmocnień tak aby w takich meczach z ławki wchodzili piłkarze na równi z tymi co są na boisku i mogli zrobić różnice a nie jak Kalou (sory wchodził z cieniaki i farciarsko strasznie coś ustrzelił ale to jak już wysoko prowadziliśmy) Malouda to w ogóle gdzie jest w jakiej on musi być słabej formie, Lampard tak samo szacun tylko za karniaka z City...Torresowi ewidentnie gry brakuje!!!mamy pierwszą 11 mocną i świetną jednak drużyna to nie 11 osób a około 23 z czego ta 18 musi być silna bo bez tego nie zawojujemy LM czy Premier League...ja wierze w Andre i mam wielką nadzieje że styczeń to będzie kontynuacja przebudowy drużyny i wymiany piłkarzy i wyjdzie to Chelsea tylko na dobre

Booster23.12.2011 00:05

Dobry mecz w wykonaniu Chelsea ,szkoda jednak ,że nie udało się wytargać kompletu pkt ;)
Terry pokazał ,że jest prawdziwym kapitanem Niebieskie Serce!

kolos23.12.2011 00:04

Jak dla mnie bramka to wina Cecha bo nie dał rady przeciąć wrzutki Bale. albo wychodzi to jest jego piła albo stoi w bramce. Ogólnie zagraliśmy bardzo dobry mecz. Remis jest sprawiedliwy bo i jedni i drudzy mieli swoje szanse. Brakowało nam szczęścia dzisiaj ale ZAGRALIŚMY DOBRY MECZ!!! Ludzie graliśmy na WHL z rozpędzonym Tottenhamem po słabym meczy z Wigan. NIe wiem co wy oczekiwaliście. Mieliśmy kilka ładnych akcji i kilka szans a że nie wpadło, trudno gramy dalej. Nasza obrona w takim eksperymentalnym składzie zagrała dobrze. Jeszcze mistrzostwa nie przegraliśmy bo do póki piłka w grze to wszystko jeszcze jest możliwe.

chris190522.12.2011 23:57

Dzisiaj warto wyróżnić Bosingwę, który w absolutnie kryzysowej sytuacji poradził sobie na środku obrony w tak trudnym mecze.
Oprócz tego Ferreira, tak PAULO FERREIRA, którego prawie nikt tutaj nie docenia. Zawsze powtarzam, że jest to bardzo solidny zawodnik, który jeszcze sporo razy nam się może przydać i dzisiaj to pokazał.
Jak ktoś sobie przypomni mecz rok temu na White Hart Lane, tam też zagrał Ferreira na Bale'a i nakrył go czapką. Dzisaj tak samo, świetny występ Paulo na prawej obronie, wyrasta on na najlepszego specjalistę w lidze angielskiej od Garetha Bale'a ;)
Oprócz tego oczywiście wielkie brawa dla Johna, ale o tym wszyscy już wspominali.

button22.12.2011 23:32

Obydwa gole nie powinny być uznane, Ade powinien dostać drugą żółta kartkę, Chelsea powinna dostać karnego, ten spalony Tottenhamu też był bardzo dyskusyjny, Webb dzisiaj irytował mnie bardziej niż Foy w meczu z QPR.

Kalin7cfc22.12.2011 23:32

Oglądalem mecz i powiem szczerze, ze bardzo mi sie podobala grac Chelsea, Tottenhamu i ogolnie caly mecz byl "fajny".

Szkoda, ze nieudalo sie wygrac, bylo bardzo blisko, gdyby nie Ramires (2x 100%), kilka cm Drogby nizej, Romeu itd, itd.
Swoje szanse mielismy, Tott tez je mial, ale wedlug mnie to my zagralismy lepiej.
Ten mecz pokazal, ze dalej sie liczymy, bedziemy walczyc. Jestem szczesliwy, nawet z tego ze byl remis.

Mecz z Wigan (1:1), mecz z Tottenham'em (1:1) - widac jaka roznica klas... ohhh szkoda tego meczu z Wigan -,-

Frankie190522.12.2011 23:31

Moim zdaniem dobry mecz, a remis to dobry rezultat. Jednakże powinni przyjść do Chelsea nowi zawodnicy, żeby bić się o LM. A Ci co w grudniu uważają, że 11 pkt straty do lidera powoduje, że Chelsea nie jest w stanie walczyć z Manchesterami, ten jest po prostu śmieszny i ma słabą pamięć. Przypominam, co działo się w zeszłym sezonie, gdy mieliśmy w pewnym momencie stratę 15 pkt do Man U i to zdaje się w styczniu - w kwietniu potrafiliśmy im napędzić stracha i gdyby nie kontuzja Ramiresa w kto wie. WIERZĘ W CHELSEA!!!







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7261 dni

  • Online: 20
  • Użytkowników: 352081
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373