cześć

Pech na Wembley, porażka 'Synów Albionu'

dodał: Zhirkov 29.02.2012 22:55 źródło: 90minut.pl
Daniel Sturridge

Anglia prowadzona tymczasowo przez Stuarta Pearce'a przegrała na Wembley z Holandią 2-3 (0-0). Kiedy 'Oranje' strzelili drugą bramkę, wydawało się, że gospodarze nie ma szans już na chociażby remis, mimo tego 'Synowie Albionu' zdołali się podnieść i doprowadzić do remisu.

Tuż przed upływem godziny gry, gole dla wicemistrzów świata strzelili Arjen Robben i Klaas-Jan Huntelaar. W ostatnich minutach gospodarze doprowadzili do wyrównania za sprawą bramek Gary'ego Cahilla i Ashleya Younga. Jednak decydujące okazało się trafienie Arjena Robbena, który po raz drugi zdołał pokonać Joe Harta.

Pełne 90 minut zanotował Gary Cahill, który uwiecznił swój wystep bramką. Na boisku przebywał także Daniel Sturridge, który wszedł na murawę już w 34 minucie zmieniając kontuzjowanego Stevena Gerrarda.

Anglia 2:3 Holandia

Gary Cahill 85', Ashley Young 90' - Arjen Robben 57', 90+1', Klaas-Jan Huntelaar 58'.

Anglia: 1. Joe Hart - 2. Micah Richards, 5. Chris Smalling (64, 14. Phil Jones), 6. Gary Cahill, 3. Leighton Baines - 11. Adam Johnson (61, 18. Stewart Downing), 8. Scott Parker, 4. Gareth Barry (46, 16. James Milner), 10. Steven Gerrard (33, 20. Daniel Sturridge, 88. 17. Theo Walcott), 7. Ashley Young - 9. Danny Welbeck (80, 19. Fraizer Campbell).
Holandia: 1. Maarten Stekelenburg - 2. Khalid Boulahrouz (82, 13. Ron Vlaar), 3. John Heitinga, 4. Joris Mathijsen, 5. Erik Pieters (46, 15. Stijn Schaars) - 7. Dirk Kuijt, 6. Mark van Bommel, 8. Nigel de Jong, 10. Wesley Sneidjer (76, 12. Urby Emanuelson), 11. Arjen Robben - 9. Robin van Persie (46, 17. Klaas-Jan Huntelaar, 63, 19. Luuk de Jong).

Aktualna ocena: 4

4044 wyświetlenia | 19 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

Dante1701.03.2012 15:15

Macie link do skrótu?

kakuta4401.03.2012 14:36

Ja jestem kibicem obu druzyn zagreal dobrze.

ziolek19001.03.2012 13:47

A ja sie ciesze z wyniku. Jestem kibicem Holandii ;) Robben pokazal klase!!!

WuJu01.03.2012 12:22

Brawo Garry <brawo>

bandido01.03.2012 10:26

W tym artykule wspominają coś o urazie Sturridge'a. Podobno nic poważnego. Ma ktoś jakieś info na ten temat?

4EverCFC01.03.2012 09:02

Cahill<brawo> Sturridge trochę czasu i doświadczenia a będzie jednym z najlepszych!!

ColeowyZelek01.03.2012 07:01

Świetne widowisko

ElMago01.03.2012 06:37

Cieszy bramka Caihill'a. Szkoda że Sturidge nie wykorzystał choć jednej swojej okazji...

ernestus1701.03.2012 00:59

Cieszę się z bramki Garego.Szkoda, że nie dała przynajmniej remisu.

button01.03.2012 00:59

Szkoda że im się nie udało, mam nadzieję że Pearce nie okaże się złym wyborem.