Poniedziałek, 15 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 47

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

aktualności

Głos Wietnama: Andre, pokaż im!

dodał: ToMmek 05.03.2012 21:42 źródło: własne
Andre Villas Boas

Z góry uprzedzam, felieton ten pokazuje jaki jest mój punkt widzenia na sprawę zwolnienia Andre Villasa-Boasa, nie zależy mi abyś Ty zgadzał się ze mną. Chcę wylać swój smutek i żal związany z dymisją mojego ulubionego szkoleniowca. Jeżeli masz obrzucać mnie błotem, zrób to w komentarzach, nie zależy mi na tym aby być w kółeczku wzajemnej adoracji.

W każdej grupie jest tak, że znajdują się w niej tak zwani samce alfa, dominują oni nad resztą grupy. Jeżeli samiec alfa nie zaakceptuje danego osobnika, będzie miał on ogromne problemy całą grupą. Wiele razy mogliśmy przeczytać informacje o tym, że Didier Drogba jest osobą dominującą w szatni Chelsea, jak jest naprawdę ? Możemy tylko wierzyć ludziom, którzy mieli z nim kontakt i twierdzą, że czasami Didier potrafi być po prostu złym człowiekiem.

Pierwszą ofiarą samca Alfa był Luis Felipe Scolari, który chciał po prostu wymienić niektórych graczy Chelsea, takich jak np. wspomniany Iworyjczyk. Trener, który swego czasu zdobywał Mistrzostwo Świata nie potrafił zapanować nad Didierem. Stało się, gracze zaczęli olewać spotkania aby tylko trener został zwolniony. Rozżalony Scolari po pewnym czasie wypowiada słowa:

Przyznam, że kontrolowanie tego co działo się w szatni nie było łatwe. Drogba uważał się za gwiazdora w zespole i miałem z nim liczne konflikty. Gdy złapał kontuzję, chciał jechać do Paryża, by tam ją leczyć. Powiedziałem: nie - mówi brazylijski trener. - On był moim głównym kłopotem, bo Nicolas Anelka, w czasie jego przerwy w grze, spisywał się naprawdę dobrze, strzelał dużo goli. Ale gdy Drogba wrócił, chciał od razu grać w pierwszym składzie, a ja posadziłem go na ławce. Chciałem, żebyśmy sprowadzili zamiast niego Robinho, ale to nie było wtedy możliwe. Namawiałem też Romana Abramowicza [właściciel Chelsea - red.], by sprowadzić Adriano z Interu. On jest łatwiejszy w kontroli.

Kolejnym momentem w którym Drogba nie zachowywał się ładnie był transfer Fernando Torresa, Iworyjczyk poczuł się zagrożony. Wielokrotnie podczas meczów w których grali razem widać było to, że Didier chciał być gwiazdą numer 1. Zupełnie ignorował Hiszpana, niektóre kamery uchwyciły momenty w których Drogba używał wulgarnych słów do swojego ?partnera? z ataku, nie ładnie Didier.

Początek obecnego sezonu był dla Didiera koszmarny, młody trener Andre Villas-Boas częściej stawiał na Torresa. Tego było zbyt wiele, operacja Scolari 2 ruszyła. Prasa bardzo często opisywała ruch oporu, który powstał przeciwko 34-letniemu szkoleniowcowi. Według niej najwięcej ?do Andre? miał właśnie Drogba oraz Ashley Cole. Andre chciał sprzedać ich po sezonie, oni to czuli. On, albo my, zapewne pomyśleli.

Andre, który podczas swojej kariery spotykał się tylko ze starszymi piłkarzami, którzy mu pomagali nie wiedział co zrobić. Chciał ?udobruchać? Drogbę i Cole'a wystawiając ich w każdym spotkaniu, kiedy to nie pomogło posadził Anglika na ławce rezerwowych podczas meczu LM. To także nie podziałało.

Mecz z West Brom to był typowy przykład spotkania, w którym połowa zawodników Chelsea miała w nosie wynik. Którzy zawodnicy byli ?za? trenerem ? Nietrudno zgadnąć, Ci którzy walczyli w każdym meczu. Luiz, Ramires, Mata, Torres, Ivanović, Petr Cech, prasa mówiła także, że John Terry jest w komitywie z młodym Portugalczykiem.

Boli mnie to, że piłkarze znów wygrali. Właściciel wziął stronę tych dwulicowych ludzi, zapytacie kim jestem, że ich oceniam ? Porządnym człowiekiem, który nigdy nie wbiłby noża komuś komu zależało na moim ukochanym klubie.

Polecam obejrzeć wywiad z Andre zaraz po meczu przeciwko WBA, facet wygląda jakby miał się za chwilę rozpłakać. Myślicie, że to jego wina ? Twierdzisz, że on to zrobił specjalnie ? Między bajki można wsadzić gadki, że na pewno był arogantem, zakochanym w sobie. Na początku sezonu wszyscy mówili co innego. Andre Villas-Boas jest ojcem chrzestnym syna swojego byłego zawodnika z Academicy, chociaż trenował ich niecały sezon. Hulk wskoczyłby w ogień za swoim byłym szkoleniowcem.

Roman Abramowicz popełnił wielki błąd, zwolnił trenera, który kiedy tylko się w niego uwierzy zamieni drużynę w złoto. Nie będzie to Chelsea, ktoś inny będzie szczęśliwcem. Nazwij mnie hejterem, ale uważam, że Andre wygra prędzej LM niż Chelsea, bo to wielki trener. Tylko piłkarze mu nie pomogli tego pokazać.

Bolało ich to, że chce zrobić rewolucję. Bolało ich to, że nadchodzi koniec ich przygody z klubem. Bolało ich to, że ktoś nareszcie nie bał się posadzić Lamparda czy Drogby. Przyszedł małolat z jajami, który nie mógł im podskoczyć.

Andre, trzymaj się. Pokaż wszystkim, że jesteś świetny. Jak już zagrasz przeciwko Chelsea nie zawahaj się i powiedz swoim chłopcom, żeby rozbili ten klub. A kiedy będzie po meczu, uśmiechnij się w stronę loży Abramowicza. Andre, udowodnij im!

Felieton napisany przez użytkownika Wietnam!



Dołącz do dyskusji na naszym FORUM CHELSEA!


Reklama:



Oceń tego newsa:

Aktualna ocena: 4.86

17621 wyświetleń | 196 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej
Zaloguj się aby dodawać komentarze

arkadio7706.03.2012 17:19

aa jeszcze jedno rozumiem twój tok rozumowania z jedną porażką , przecież twój ulubieniec zaliczył ich bez liku. jednak coś was łączy , staczanie swojego niby ukochanego klubu w imie sukcesu

Nieznany06.03.2012 17:17

Ja nikogo nie sprzedaję, chcę aby trenerzy w Chelsea byli traktowani jak ludzie, żeby dostali odpowiednie zaufanie. Chcę po prostu stabilizacji na ławce trenerskiej.

arkadio7706.03.2012 17:16

nie to my gratulujemy tobie zawiłych przenośni które rozumiesz tylko ty a reszta przytakuje. to jest tak jakbyś sprzedał swojego wspólnika a potem próbował mu wytłumaczyć że to było dla jego dobra

whySoNervous06.03.2012 17:11

ktoś powinien to przetłumaczyć i wysłać do zarządu klubu :D propsy, mam podobne uczucia co autor

Nieznany06.03.2012 17:10

Hmm, Chelsea nic się nie stanie od JEDNEJ porażki. Po prostu Roman zrozumie, że tak nie traktuje się ludzi, że trzeba obdarzyć zaufaniem każdego, przecież Andre to nie jest facet z ulicy, on już wygrywał. Chcę aby właściciel Chelsea zrozumiał wreszcie, że pracowało dla niego wielu wspaniałych ludzi, trenerów. Otworzył oczy, żeby nowy trener Chelsea dostał odpowiednie zaufanie, o to mi chodzi. Jeżeli nie zrozumiałeś tej przenośni, no to gratuluję.

arkadio7706.03.2012 17:09

nie wytrzymałeś? hehe .to wyjaśnij nam tu twoje ostatnie życzenia co do przyszłości chelsea i twego ulubionego trenera?.co miałeś na myśli? JAK MOŻNA KOCHAĆ KOBIETE I ZARAZEM ŻYCZYĆ JEJ BY KTOŚ JĄ ZGWAŁCIŁ ?

Galakticos06.03.2012 17:08

maroog krzywy ryj to masz jak paytrzysz w lustro, bohater jesteś przez neta.

Nieznany06.03.2012 17:02

Przecież ja nadal jestem kibicem Chelsea. Wytrzymałem kiedy zwalniali Carlo, wytrzymam teraz. Czy jeżeli kocham klub to mam kłamać ? Czy jeżeli kochasz jakąś kobietę to ją okłamujesz, że jest dobrze mimo, że tak nie jest ?

arkadio7706.03.2012 16:58

jak komuś nie pasuje "nędzna chelsea " to niech zmieni klub ale najpierw niech sie skontaktuje z expertem wietnamem, on ma najświeższe wiadomości gdzie będzie trenerem boas i kogo teraz będzie chrzcił .tutaj trzeba wspierać klub a nie wbijać jej nóż w plecy.

jcole1006.03.2012 16:38

Nikt nie jest ważniejszy niż klub, więc nie rozumiem jak Wietnam może pisać, żeby nas rozjechał. A zwolnienie Scolariego było również dobrą decyzją Romana.







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7266 dni

  • Online: 47
  • Użytkowników: 352171
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373