aktualności
Terry: Zawiodłem, wybaczcie...
Obrońca Chelsea Londyn, John Terry ujrzał w dzisiejszym spotkaniu czerwoną kartkę, za bezpodstawny faul na Alexisie Sanchezie. Tym samy, został wykluczony z finału Ligi Mistrzów. Kapitan 'The Blues' przeprasza kibiców i ma nadzieje, że wybaczą mu ten wybryk.
Sytuacja miała miejsce w 37 minucie gry, Terry sfaulował Alexisa Sancheza, który nie był w posiadaniu piłki. Sędzia to zauważył i wlepił Anglikowi czerwień.
Jestem zachwycony postawą kolegów, świetnie zagrali. Chcę przeprosić ich i kibiców za czerwoną kartkę. Czuję, że ich zawiodłem. Jesteśmy wielkim klubem, który zasługuje na finał.
To źle wygląda na powtórce. Podniosłem kolano, ale mam nadzieję, że ludzie, którzy mnie znają, wiedzą, że nie jestem takim typem piłkarza. Byłem wściekły, ale po obejrzeniu powtórki to była czerwona kartka. Oczywiście szkoda - kaja się kapitan Chelsea.
Reklama:
Oceń tego newsa:
sebastian11125.04.2012 10:22
Ja nie jestem zły, jest mi przykro że zabraknie go w finale Marzyłem żeby puchar LM podnosił JT, ale cóż, Lamps będzie musiał go wyręczyć
AwesomeEdge25.04.2012 09:57
No cóż... Po prostu głupie zachowanie Johna. Jeszcze jakby to był jakiś mecz o pietruszkę to pół biedy. Ale to był bardzo ważny mecz, wynik nie był korzystny, a w perspektywie opuszczenie finału... Niestety Terry dał się ponieść emocjom i tak to teraz wygląda.
CichyObserwator2625.04.2012 09:50
Niby taki doświadczony, opanowany, oddany zespołowi, a tu takie coś . JT zawiodłeś na całej linii...Szkoda, że nie zagra w finale...
Ale cóż, trzeba iść do przodu. Jesteśmy z tobą John (jak zawsze). Głowa do góry
Proplus25.04.2012 09:20
JA go wielbie więc mu wybaczam.
krzychu260325.04.2012 09:16
Zawiodłeś mnie John...
superfrankielampard25.04.2012 09:01
Ja już jak zobaczyłem nagłówek to w płaczu ci wybaczyłem jak większość! Jesteś i tak niebieski! Ale jakbysmy nie awansowali to chyba nikt by ci tego nie wybaczył
game8925.04.2012 08:36
życzę Lampardowi Drogbie i Terry'emu no i Petrowi (pozostałym również) ale aby stara gwardia jeszcze w obecnym składzie podniosła puchar MIstrzów bo swoją karierą na to zasługują, byłoby to pięknie zwieńczenie kariery w Chelsea dla Drogby czy Lampsa
Danciak25.04.2012 08:16
Ehh czy kartka zasłużona? Pewnie tak, za sam nieodpowiedzialny ruch. Aczkolwiek aktorstwo w wykonaniu Sancheza... pfff, Brad Pitt powinien brać od niego lekcje, srsly. Cóż, imo sędzia mógł dać żółtą, właśnie ze względu na jakże teatralny upadek w/w pana i tyle. Ale miał prawo dać czerwień.
Terry - każdemu się zdarza, chociaż szkoda, że w tak ważnym meczu akurat zdarzyło się to Tobie. Anyway, awansowaliśmy i to jest najważniejsze, a JT i tak już miał wielki wkład w innych meczach i pierwszym z FCB. Dziękujemy!
radon25.04.2012 07:55
Kapitan tak się nie zachowuję! Sądzę, że Terry wyniesie konsekwencje z tej sytuacji i poprawi swe zachowanie!
Drogbeusz25.04.2012 07:43
Wybaczmy mu!.



