aktualności
Lampard: 9 medal? Nieźle, ale 10 jest ładniejszą liczbą
Dla Franka Lamparda wygrana w Pucharze Anglii oznacza już dziewiąty medal w swojej klubowej karierze. Wszystkie trafiły do niego podczas 11-letniej kariery, jaką spędził w Chelsea. Ten sezon może jednak zakończyć się jeszcze jednym trofeum...
Zdobyłem cztery Puchary Anglii, trzy korony Premier League, i dwa razy Carling Cup. Dziewięć tytułów to miła rzecz, ale dziesięć wyglądałoby jeszcze ładniej - nawiązuje do zbliżającego się finału Ligi Mistrzów Lampard.
Nigdy nie oczekiwałem sukcesów tego rodzaju, kiedy przenosiłem się tu z West Ham United. Wiedziałem, że Chelsea jest większym klubem, więc będzie to dla mnie krok naprzód, ale to co wydarzyło si od tamtego momentu to coś o czym nigdy bym nie marzył. Za to wszystko musimy podziękować naszemu właścicielowi. Przed jego przybyciem ocieraliśmy się o Ligę Mistrzów, ale jego inwestycje przeniosły klub do innego poziomu - dodaje pomocnik.
Jestem bardzo szczęśliwy, mogąc grać wśród tak wspaniałych zawodników, z którymi doszliśmy do wielkich rzeczy. Gdyby udało się w tym sezonie sięgnąć również po triumf w Europie, byłoby genialnie, jednak będzie to bardzo trudne zadanie - Bayern jest fantastycznym zespołem. Oglądałem ich mecz z Realem w półfinale, był to występ najwyższej jakości.
W prasie wiele pisze się na temat tego, kto w przypadku naszego zwycięstwa podniesie puchar, ale po pierwsze - musimy wygrać finał. Kto podniesie trofeum jest bez znaczenia. Nie dbam o to, czy będzie go trzymać 15 czy 20 zawodników naszego składu, ta sprawa jest rzeczą marginalną - kończy Lampard.
Reklama:
Oceń tego newsa:
Sulejman07.05.2012 12:43
Musimy, po prostu musimy wygrać Ligę Mistrzów. Nasi piłkarze będą niesamowicie zmotywowani, to będzie pierwszy triumf 'The Blues' w tych rozgrywkach, Abramovic wreszcie doczeka się spełnienia swoich marzeń o pucharze, dla niektórych graczy jest to tak jak napisał użytkownik 'surmi' ostatnia szansa na triumf w tych rozgrywkach, a na dodatek prawdopodobnie będzie to miało wpływ na to, czy zagramy w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów! Jestem pewien, że dadzą z siebie 100% a nawet więcej ;)
surmi07.05.2012 12:21
jeśli Frank teraz wygra Lige Mistrzów to osiągnie wszystko co tylko mógł w klubie a dla wielu naszych zawodników to chyba ostatnia szansa na podniesienie pucharu więc go the blues !
FANATICCFC07.05.2012 11:40
puchar wraca na wyspy wam powiem panowie !!
Mieszko0507.05.2012 11:38
Inteligentny facet. Bez znaczeńą jest kto podniesie puchar. Może być nawet Hilario, ważnie żeby ten puchar był na STAMFORD.
button07.05.2012 10:30
Lamps zapomniał o dwóch Tarczach Wspólnoty
Ale zwycięstwo w LM było by na prawdę pięknym zakończeniem tego sezonu, trzeba odpuścić te 2 ligowe mecze i nastawić się już tylko na mecz z Bayernem.
xxx8807.05.2012 10:14
Złoty medal za LM to by było idealne zwieńczenie tego cięzkiego sezonu
PshemkoCFC1707.05.2012 09:52
4 Fa Cup,3 razy Premier League i dwa Carling Cup to jest 9,liczyc nie umiecie ;) ?
admin07.05.2012 09:38
Macie oczywiście racje - mój błąd, Lamps zdobył nie 3 ale 4 Puchary Anglii, więc teraz liczba 9 się zgadza :-)
dzik200807.05.2012 09:26
Trzeba się skupić w meczu z Bayernem i wygrać chociaż 1:0 ale wygrać
chelsea26078507.05.2012 09:13
Pewnie jakis blad skoro Cech mowi ze to jego 4 fa cup to Lampard tez musi miec 4 ;)



