aktualności
Torres: Szczęśliwy i... bardzo zawiedziony. Odejdzie?
Choć Fernando Torres nie może narzekać na ilość zdobytych klubowych trofeów w tym sezonie, to jednak w bardzo szczerej rozmowie przyznał, że targają nim wątpliwości co do sensu pozostania w Chelsea Londyn... Hiszpański napastnik jako wielką porażkę odebrał fakt, że nie znalazł się w podstawowym składzie 'The Blues' we wczorajszym finale Ligi Mistrzów.
Były gracz Liverpoolu zdradził, że zamierza porozmawiać z włodarzami naszego klubu na temat swojej roli w następnym sezonie. Hiszpan przyznał, że kłopoty z jakimi zmagał się w naszym klubie być może zmusiłyby go poddania się, ale wytrwał tylko dzięki wsparciu rodziny.
Torres miał nadzieję, że w finale Ligi Mistrzów przeciwko Bayernowi Roberto di Matteo postawi właśnie na niego, choćby przez fakt strzelenia Barcelonie gola w półfinałach tego turnieju, jednak Włoch zdecydował się na wystawienie w roli samotnego napastnika Didiera Drogby. Ostatecznie Hiszpan pojawił się na boisku dopiero pod koniec regulaminowego czasu gry.
Ta marginalna rola przyćmiła radość Fernando z wygrania największego klubowego trofeum. Piłkarz przyznaje, że czuje się zawiedziony tym, jak potoczyły się sprawy od czasu swojego transferu do Chelsea, do jakiego doszło półtora roku temu.
Czuję, że jestem w szczytowym miejscu mojej kariery. Mam pragnienie i głód zwycięstw, ale większość czasu spędzam na ławce rezerwowych. Kiedy zobaczyłem wyjściowy skład na finał z Bayernem poczułem ogromny zawód - być może największy w swoim życiu - smutno przyznaje Torres.
Myślałem, że zagram w tym meczu od początku, nie mogłem sobie wyobrazić tego, że tak się nie stanie. Ostatecznie pojawiłem się na boisku aby pomóc drużynie. Jestem bardzo szczęśliwy. W tym sezonie przeżyłem rzeczy, jakie nigdy wcześniej mnie nie spotkały. Czułem że jestem traktowany nie w sposób, na który zasługiwałem. Nie to obiecywano mi, kiedy podpisywałem kontrakt z Chelsea. Mieliśmy sporo rozmów, teraz czekają mnie kolejne w których przedyskutujemy moja przyszłość.
Chcę, aby powiedziano mi, jaka ma być moja rola w następnym sezonie. Teraz czuję, że to wszystko miało sens, ale miałem trudne okresy, najgorsze momenty w karierze. Nie chcę tego przechodzić raz jeszcze. Wielokrotnie czułem się tu zagubiony, nie byłem pewien, co mam zrobić. Czułem się tak, jakbym nie należał do nikogo. Jestem wdzięczny rodzinie, że przez ten czas była przy moim boku, dziękuję również włodarzom za wsparcie. Szczególne podziękowania należą się kibicom - gdyby nie oni, być może dawno bym się już poddał - zdradza Fernando Torres.
Niezależnie od wszystkiego chcę, aby klub zadeklarował się w mojej sprawie, zdradził, jaka ma być moja rola, jakie będą moje obowiązki i czego po mnie oczekuje. Po tym wszystkim ocenię, czy jest to czegoś warte - kończy wyraźnie sfrustrowany piłkarz.
Jak donosi SkySports, tuż przed konkursem rzutów karnych Torres wdał się w gorącą dyskusję z Roberto di Matteo, który nie przewidział jego obecności w piątce wykonujących jedenastki. Fernando po prostu chciał bardziej zaznaczyć się w tym finale...
Reklama:
Oceń tego newsa:
Heavy20.05.2012 20:24
Wczoraj po wejściu, szalal. Odbieral pilki, przebiegl pol boiska ogrywajac 2 zawodnikow bayernu, przy kolejnej trzech, ale Drogba wepchnal na niego Buytena i pilka mu odskoczyla...
GoolmanCfC20.05.2012 20:23
nie strzela bramek tyle ile powinien i jeszcze jakies pretensje ma nie podoba sie do widzenia
pawlobot20.05.2012 20:22
1. Torres ma w tym sezonie lepsze statystyki od Maty (11 goli i wiele asyst)
2. Jeżeli wam nie pasuje to, że Torres jest graczem Chelsea to żegnam.
3. Może to zabrzmi dziwnie, ale ja się już tak przywiązałem do Torresa w niebieskiej koszulce.
K4M1LCFC9720.05.2012 20:20
Moim zdaniem Fernando powinien zostać. Wczoraj po wejściu zagrał świetnie.
Heavy20.05.2012 20:19
Hmm Ankieta nie kłamie na stronie glównej, widać ze mało kto chce by odszedł, bo on jest juz czescia naszego zespolu.
ripazha820.05.2012 20:18
AliantCfc - dokladnie. Torres zostal sciagniety by strzelac bramki. Nie robi tego, jest daremny a potem ma pretensje ze nie gra. smiech na sali
AliantCfc20.05.2012 20:15
Jak coś się nie podoba to lepiej odjedź, niż nasz się męczyć, są lepsi od ciebie i tańsi.
ripazha820.05.2012 20:15
Heavy - bana za wyrażanie opini? powodzenia ...
kangur20.05.2012 20:14
MOIM Zdaniem tak samo Drogba odejdzie i Torres zacznie regularnie grac i bedzie dobrze
Heavy20.05.2012 20:13
Chce byś dostał bana, ale to nierealne jak odejście Torresa, phehe...



