Poniedziałek, 15 kwiecień 2024 r.

Osób on-line: 28

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

Premier League
Sheffield vs Chelsea
15.04.2024, 21:00
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
Archiwum

aktualności

Romeu na wypożyczenie?

dodał: admin 23.06.2012 10:31 źródło: chelseablues.ru
Oriol Romeu

Z uwagi na konkurencję na stanowisku defensywnego pomocnika w Chelsea, przyszłość Oriola Romeu stoi pod znakiem zapytania. Według mediów, hiszpański zawodnik może zostać wysłany na wypożyczenie. Piłkarza chętnie widziałyby u siebie Aston Villa i Reading.

Całkiem niedawno agent piłkarza przyznał, że jeśli Romeu nie będzie otrzymywał regularnych szans na grę, powinien trafić do innego klubu. Chelsea nie zamierza pozbywać się dobrze rokującego młodzika, stąd pomysł wypożyczenia go wydaje się całkiem realny.

Pozycja na której gra Oriol jest w Chelsea nader mocno obstawiona. Z uwagi na fakt, iż stałym trenerem zespołu pozostał Roberto Di Matteo można przypuszczać, że pierwszym jego wyborem będzie John Obi Mikel.

Póki co, Hiszpan zostanie zabrany na amerykańskie tournee Chelsea - być może tam przekona do swoich umiejętności trenera zespołu? Jeśli nie, sprawa wypożyczenia będzie niemal przesądzona.



Dołącz do dyskusji na naszym FORUM CHELSEA!


Reklama:



Oceń tego newsa:

Aktualna ocena: 5

4726 wyświetleń | 27 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej
Zaloguj się aby dodawać komentarze

thunderstruck23.06.2012 13:33

Wypożyczyć, u nas i tak Mikela, Meirelesa, Lampsa, Essiena , Ramiresa nie wygryzie.. :D

Saturas23.06.2012 13:27

Jestem na tak, w Astron Villi będzie otrzymywać więcej szans na grę. Oby tylko nie wrócił do Barcelony...

dzik200823.06.2012 13:22

jestem za tym aby doszło do wypożyczenia :P jakoś przynajmniej jak na razie nie zachwyca mnie gra Romeu, ale to pewnie spowodowane jest mała ilością gry w pierwszym składzie :P

game8923.06.2012 13:08

wszystko zalezy od tego czy w Chelsea zostanie Essien...może grą na Olimpiadzie Oriol przekona do siebie Di Matteo

ivax2x23.06.2012 13:01

Zobaczymy co pokaże w sezonie przygotowawczym w USA, wtedy można rozmawiać o jego wypożyczeniu.

radon23.06.2012 12:54

Lepiej by było, jeżeli Romeu zostanie w Chelsea. Niepotrzebnie wypożyczać Hiszpana na okres jednego roku.

dudek723.06.2012 12:31

według mnie bardzo dobry pomysł :) u nas póki co i tak nie pogra :)

EdinDzeko23.06.2012 11:52

Dokładnie myślę że do Sunderlandu lub Fulham mógłby pójść..

Carmel23.06.2012 11:29

Musi grać regularnie, rozwijać się, jego wypożyczenie przyniosłoby same korzyści.

kakuta4423.06.2012 11:16

Wypozyczyc do Aston Villa-bardzo podoba mi sie ten pomysł.
Jak to by powiedzial Wietnam : " Meireles go wciąga du*ą."







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

31

71

2.

Liverpool

31

71

3.

Manchester City

31

70

4.

Tottenham

31

60

5.

Aston Villa

32

60

6.

Manchester Utd

31

49

7.

West Ham United

32

48

8.

Newcastle United

31

47

9.

Chelsea

30

44

10.

Brighton & Hove Albion

31

43