aktualności
Nieoficjalnie: Malouda graczem Santosu!
Santos stara się o skrzydłowego Chelsea, Florenta Malouda. Tak twierdzi przynajmniej SkySports. Francuz jest na wylocie z Chelsea, dlatego też zarząd klubu ze Stamford Bridge bardzo mocno rozważy każdą propozycję za Maloudę.
Florent jest bardzo mocno łączony z klubami z Brazylii, a to dlatego, że sam zawodnik chciałby zakończyć karierę w kraju z którym czuje bardzo mocną więź.
Transfery Edena Hazarda i Marko Marina bardzo mocno skomplikowały sprawę, gdyż Malouda może nie łapać się już nawet na ławkę rezerwowych. Santos przyznaje się do nieoficjalnych rozmów z Florentem.
Aktualizacja:
Brazylijskie media podają, że Florent Malouda podpisał 4-letni kontrakt z Santosem. Jest to na razie nieoficjalna informacja.
Reklama:
Oceń tego newsa:
BOLO13.07.2012 23:15
Mamy Marina i de Bruyne , żegnam Florent
kakuta4413.07.2012 23:14
Nareszcie.
Jonjon17 wtf? o czym ty mówisz?Kalou byl wolnym zawodnikiem...
jonjon1713.07.2012 22:39
Wymiana za Neymara ! Jak z Kalou do Lille i Hazardem
krzysiek950613.07.2012 22:35
i dla niego i dla nas to dobra decyzja a co do komentarza że nie mamy lewych pomocników to przecie mamy hazarda i mate
marcinpk513.07.2012 22:16
Za niego trzeba ściągnąć Lewego pomocnika. Bo takiego nie mamy... Ja tam bym wolał aby dostał szanse na grę w 1 składzie.
lampard8213.07.2012 22:15
Lepiej gdyby odszedł,pamiętam jego wspaniałe spotkania i akcje,a teraz to już rezerwowy i bardzo słaba gra.Dziękuję Flo
Matthewu13.07.2012 22:07
Nie ma innej możliwości niż pozbycie się go, po co nam taki balast, a pewnie on sam chciałby odejść. Więc czekajmy tylko na potwierdzenie informacji
sm0Laxd13.07.2012 22:07
Mam nadzieję, że odejdzie bo szkoda by było aby kolejny sezon przesiedział na ławce, jego czas w Chelsea już minął
DukeWolf13.07.2012 21:34
No cóż jego czas nadszedł ;/ , ale trzeba przyznać , że dużo zrobił dla zespołu .
CinekCFC190513.07.2012 21:12
Może ten transfer związany jest z Neymarem. Oczywiście żartuję ale chciałbym żeby była to prawda...



