Czwartek, 29 wrzesień 2022 r.

Osób on-line: 32

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

Premier League
Crystal Palace vs Chelsea
01.10.2022, 16:00
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
Archiwum

aktualności

Nasi rywale w LM: Szachtar, Juve i Nordsjaelland

dodał: admin 30.08.2012 18:46 źródło: własne
Chelsea FC

Właśnie zakończyło sie losowanie grup Ligi Mistrzów. Chelsea trafiła na ukraiński Szachtar Donieck, włoski Juventus oraz duński Nordsjaelland.

W fazie grupowej LM wystąpią 32 drużyny podzielone na osiem grup. We wtorek i środę awans z kwalifikacji wywalczyły: Malaga, BATE Borysów, Dinamo Zagrzeb, SC Braga, Anderlecht Bruksela, Spartak Moskwa, CFR Cluj, Dynamo Kijów, Celtic Glasgow i OSC Lille.

Chelsea uniknęła grupy śmierci, jaką niewątpliwie jest grupa D z Realem, City, Ajaxem i Borussią. Spośród naszych rywali znamy Juventus, z którym graliśmy w tym turnieju w 2009 roku.
Londyńczycy nie mieli jednak okazji jak do tej pory grać z Szachtarem, a tym bardziej egzotyvznym duńskim Nordsjaellandem.

Faza grupowa LM rozpocznie się 18-19 września. Finał zaplanowano na 25 maja na stadionie Wembley.

Grupa A: FC Porto, Dynamo Kijów, PSG, Dinamo Zagrzeb

Grupa B: Arsenal, Schalke Gelsenkirchen, Olympiakos Pireus, Montpellier

Grupa C: AC Milan, Zenit St. Petersburg, Anderlecht, Malaga

Grupa D: Real Madryt, Manchester City, Ajax Amsterdam, Borussia Dortmund

Grupa E: Chelsea, Szachtar Donieck, Juventus Turyn, Nordsjaelland

Grupa F: Bayern Monachium, Valencia, Lille, BATE Borysów

Grupa G: FC Barcelona, Benfica Lizbona, Spartak Moskwa, Celtic Glasgow

Grupa H: Manchester United, Sporting Braga, Galatasaray Stambuł, CFR Cluj



Dołącz do dyskusji na naszym FORUM CHELSEA!


Reklama:



Oceń tego newsa:

Aktualna ocena: 4.83

26053 wyświetlenia | 103 komentarze | SkomentujPowrót do strony głównej
Zaloguj się aby dodawać komentarze

FrankiFan31.08.2012 08:17

Zamiast Juve mogla byc Borussia bo puszczaliby chociaz na polsacie mecze z nimi. Ale co do grup to mamy jedna z latwiejszych.

THEBLUES1231.08.2012 08:06

Moim zdaniem wygramy tę grupę ze spokojem:D

kakuta4431.08.2012 01:53

zdf bardzpo ceiakwe wowo nawet niewiedzialem ze juz w 1 meczu gramy z Juventusem oby puscili w tv byloby super, oczywiscie zacieram rece przed meczem Real - City no i ta smieszna borrusia

kakuta4431.08.2012 01:50

Nie powinnismy sie nikogo obawiać ja jestem tak nastawiony Juventusu nie nawidze prawie jak Liverpoolu,Szachtar ? coz pierwsze co przycfhodzi do glowy to Wilian zobaczymy co potrafi gdy przyjedzie na Stamford.

Nieznany31.08.2012 00:53

Damy rade troszke z juwe bedze ciezej ale damy rade i wyjdziemy z 1 miejsca

funcool31.08.2012 00:51

szału nie ma jeśli chodzi o przeciwników. mam nadzieej że gładko wyjdziemy z grupy

BENNY31.08.2012 00:18

Dobre losowanie aczkolwiek ja także liczyłem na trochę słabszych rywali ale to i z jednej strony dobrze bo na pewno jesteśmy faworytami naszej grupy ale nie murowanymi jak ten jeb*** Utd z tą jego śmieszną grupą chociaż kto wie jak tu niżej kolega napisał rywale sprawią więcej problemu niż w tamtym sezonie :-) TYLKO CHELSEA TYLKO THE BLUES !!!

kamix99730.08.2012 23:05

Kamil9CFC9samsung nie wiem czy wiesz ale wilian juz nie gra w Górnikach z Dombasu, twoja głowa w tym żeby zgadnąc gdzie przeszedł...


A co do losowania liczyłem na łatwiejsza grupe, ale najlepsi wygrywaja z najlepszymi w drodze po zwycieżtwo. Man Utd znów łatwa grupa i pewnie znów bedzie padaka, ale zobaczymy...:)

zdf30.08.2012 23:00

Prawdopodobne mecze jakie zobaczymy w srode na TVP 1"
1 kolejka, 19 wrzesnia Chelsea - Juventus (albo Bayern - Valencia_
2 kolejka, 3 pazdziernika City - Borussia (albo Porto - PSG)
3 kolejka, 24 pazdziernika, Borussia - Real (albo Arsenal - Schalke)
4 kolejka 7 listopada Chelsea - Szachtar(lub Bayern - Lille, lub Celtic - Barcelona, lub Braga - MU)
5 kolejka 21 listopada City - Real (albo Ajax - Borussia)
6 kolejka 5 grudzien w zaleznosci od ukladu w tabeli po 5 meczach

Kamil9CFC9samsung30.08.2012 22:52

jarek879- tak ale tu nie o Chelsea się rozchodzi tylko o Juve które bez tych transferów też byłoby mocne.
Z resztą my odmładzamy skład więc nie ma się co dziwić że wydaliśmy tak dużo pieniędzy.







tabela

strzelcy

1.

Manchester City

7

17

2.

Tottenham

7

17

3.

Arsenal

6

15

4.

Brighton & Hove Albion

6

13

5.

Manchester Utd

6

12

6.

Fulham

7

11

7.

Chelsea

6

10

8.

Liverpool

6

9

9.

Brentford

6

9

10.

Newcastle United

7

8