aktualności
Mikel: Przepraszam...
John Obi Mikel publicznie przeprosił za swój błąd, który w meczu z Juventusem kosztował Chelsea dwa punkty. Na 10 minut przed końcem meczu Nigeryjski pomocnik oddał piłkę rywalowi, który skorzystał z okazji i zdobył wyrównującego gola.
Jeśli chciałbym znaleźć dla siebie jakąś wymówkę, mógłbym się tego podjąć, jednak muszę otwarcie przyznać, że oddałem tę futbolówkę. Przyznaję się do tego... Przepraszam za swój błąd, ale nie ma dla mnie żadnego usprawiedliwienia - powiedział John Obi Mikel.
To jest właśnie Liga Mistrzów: jeśli się pomylisz, zostaniesz za to ukarany. Myślę, że nasza gra podczas meczu wyglądała dobrze za wyjątkiem właśnie sytuacji kiedy padł remis. Właśnie wówczas straciliśmy swoją głowę - kończy pomocnik.
Reklama:
Oceń tego newsa:
20seba2020.09.2012 17:04
bramiki nie trafil juz 5 lat gra i Chelsea i nic nie trafil no i po co on straty tylko odsunac go od skladu w trybie natychmiastowym
20seba2020.09.2012 17:03
mikel do do sprzedania albo nawet oddania gdzies juz dawno to ze ja juz mu dziekuje
WooChelsea20.09.2012 17:00
mikel jest bardzo przecietny ale mimo to gra , cos jak busqets aktorzyna w barcelonie , de rossi , pirlo , xabi alonso sa przed nimi lata swietlne , a przypomnial mi sie jescze cleaude makelele to byl dopiero DM
surmi20.09.2012 16:42
@Szpaku zgadzam się ! a co do Mikela to wyluzuj ja się już przyzwyczaiłem że większość ludzi na tej stronie gdy idzie graczowi źle to go hejtuje a gdy mu zaś świetnie idzie to wychwalają go pod niebiosa bo tak przecież jest najłatwiej ... i sam też Mikelowi nie mam za złe nie zagrał złego spotkania starał się jak mógł na chwile spuścił z tonu i tak wyszło ale byli gorsi gracze od niego
kakuta4420.09.2012 16:40
Nic Obi si9e nei stalo akzdy popelnia bledy.A Mikelowi sie to zdarza bardzo rzadko.
Szpaku20.09.2012 16:26
AdiX94-to było tylko takie zwrócenie uwagi na to że dzisiaj jak ktoś wygrywa to go kochają jak coś zepsuje nienawidzą go. Dobrym przykładem jest Di Matteo który gdy wygrał Ligę Mistrzów był przez wielu wręcz ubóstwiany a teraz? Rzadko się słyszy coś pozytywnego na jego temat. Ja osobiście uważam że Mikel to dobry zawodnik i jeden czy dwa gorsze mecze nie zmienią tego zdania.
AdiX9420.09.2012 16:15
Przynajmniej potrafi przyznać sie do błedu
Szpaku- zgadzam sie w 99% bo z tym golem Mikela to ył żart co nie???
Hazard1997420.09.2012 16:08
lampard82 ma racje mikel zagral bardzo dobry mecz jednak szkoda tego bledu
Szpaku20.09.2012 16:00
Nie udzielam sie praktycznie w ogóle na tej stronie ale obserwuję ją i śledzę od bardzo dawna i stwierdzam że poziom fanów Chelea drastycznie spadł. Wczoraj na Shoucie połowa osób była gotowa zabić Mikela. Zawalił okej ale liczcie się ze słowami. Jak strzeli gola w 90 minucie przechylającego szale zwycięstwa na naszą korzyść to co wtedy będzie wielki i super nie? A Di Matteo znowu stanie się geniuszem. Co do Mikela nie mam do niego żalu. Każdy mógł popełnić błąd. Głowa do góry i do przodu. Go Go The Blues!
lampard8220.09.2012 15:51
Chyba oglądaliśmy dwa różne spotkania,bo wczoraj według mnie Mikel zagrał bardzo dobry mecz,wiele piłek wygrał,przejął i Juve nie potrafili się przedostać pod naszą bramkę,szkoda tego błędu



