Sobota, 13 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 46

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

aktualności

Skromnie, ale zwycięsko!

dodał: admin 22.09.2012 16:54 źródło: goal.pl
Forest















Chelsea wygrała w piątej kolejce Premier League ze Stoke City 1:0. Na bramkę kibice na Stamford Bridge czekać musieli jednak aż do 85 minuty meczu, a gola po zagraniu Juana Maty zdobył po raz pierwszy od dwóch lat z hakiem Ashley Cole

Gospodarze wyszli na boisko w zaskakującym ustawieniu, w którym zabrakło Johna Terry'ego i Franka Lamparda. Po raz pierwszy w podstawowym składzie na ligowe spotkanie pojawił się za to Oscar.

W 18. minucie naprawdę bliski szczęścia był Walters, który po dośrodkowaniu Kightly'ego najwyżej wyskoczył do piłki, jednak po jego strzale głową futbolówka wylądowała jedynie na poprzeczce bramki Chelsea.

Trzy minuty później równie groźną akcją odpowiedzieli gracze Chelsea, ale po doskonałej centrze Fernando Torres fatalnie trafił w piłkę i Asmir Begović nie miał żadnych kłopotów ze skuteczną interwencją.

Pod znakiem tych dwóch okazji upłynęła pierwsza połowa, a po zmianie stron obraz gry zupełnie nie uległ zmianie. Defensywa Stoke nadal solidnie pracowała, a gracze Chelsea nieustannie próbowali znaleźć sposób na zdobycie bramki.

W 62. minucie meczu na placu gry pojawił się Victor Moses co wiązało się oczywiście z ożywieniem gry The Blues. Po kilku kolejnych próbach gospodarze w końcu trafili do siatki, a autorem bramki był Ashley Cole.
Po dobrej akcji na skrzydle Ivanović zagrał w pole karne, podanie piętą przedłużył Mata, a Cole z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki.

Gracze Stoke nie zdołali doprowadzić do wyrównania i nie mogą być zadowoleni z tego spotkania - dobrze bronili się przez prawie całe spotkanie, ale stracili bramkę w końcówce i Chelsea zgarnęło komplet punktów.

Chelsea - Stoke 1:0 (0:0)
1:0 Cole 85'



Dołącz do dyskusji na naszym FORUM CHELSEA!


Reklama:



Oceń tego newsa:

Aktualna ocena: 4.67

15241 wyświetleń | 73 komentarze | SkomentujPowrót do strony głównej
Zaloguj się aby dodawać komentarze

surmi23.09.2012 10:08

fajna całkiem fajna gra Chelsea ! a środek Mikel-Ramires chyba najlepiej grający środek od początku sezonu i sprawdza się jedno stwierdzenie najlepiej grający Ramires to Ramires grający na środku ! w meczu również dla mnie wyróżniły się ładnie jeszcze 3 postacie a mianowicie : Juan Mata,David Luiz i Ashley Cole ogólnie zespół do gry przygotowany fajnie gra bardzo luźna a przy tym przyjemna dla oka bardzo dużo plusów ! :)

zdebowiecki23.09.2012 09:32

Gra wygladala nieźle widać jeszcze trochę brak zgrania między oscarem i hazardem a reszta drużyny. Wszystko wygląda ok aż do 16-20 metra potem brakuje chyba pomysłu jak klepnac dalej poza sytuacja gdy mata podał do torresa ale fernando pięknie to zj*bał. Niestety zaczyna marnować dobre sytuację co jest niepokojące;/ fakt dostaje mało podan ale myślę że to się poprawi kiedy drużyna nabierze większego zgrania. Cieszą trzy pkt cieszy ofensywna taktyka martwi brak zgrania w kluczowych momentach no i tych decydujących podań i strzałów. Suma sumarum jak się zgra drużyna to będzie dobrze:-) dobrze że na początku sezonu mamy relatywnie słabsze drużyny. Boję się trochę Arsenalu bo gra ładnie i skutecznie. Ale to jeszcze trochę czasu do derbów:-)

radon23.09.2012 08:22

Nie ważne jest czy wygramy 1-0 czy 4-0. Ważne, że 3 punkty trafiają do nas, a przecież Stoke w tym sezonie nie jest łatwym rywalem!

RoHunter23.09.2012 08:07

Bardzo szkoda, że gola nie strzelił ktoś z formacji ofensywnej, jednak liczą się 3 punkty. W tamtym sezonie gubiliśmy punkty, w tym je jednak jakoś ciułamy. Liczę teraz na dobrą grę z Wolves w pucharze i pierwszy poważny sprawdzian przed nami w lidze.

malinka9723.09.2012 01:34

(bisi . pl / niunie) - SZKOLNE NIUNIE ROZBIERAJĄ SIĘ NA KAMERKACH, MOŻESZ IM ROZKAZYWAC, ( TO MOŻE BYĆ TWOJA SĄSIADKA ) DARMO !!!!!
połączyć to co w naswiasie

PshemkoCFC1723.09.2012 00:26

Trzeba kolekcjonowac punkty i odzyskac mistrzostwo ; )

Carmel22.09.2012 22:38

Stoke jest strasznie niewygodnym rywalem, ważne 3 punkty!

ashleycole322.09.2012 22:38

Mecz był taki sobie, cieszą trzy punkty. Tylko dlaczego gola dla nas musiał strzelać Cole ? Na boisku byli przecież Mata, Torresa, Hazard...To mnie niepokoi.

Ogólnie dobry mecz w wykonaniu Maty, Oscara i Cole'a. Nie najgorzej Mikel + defensywa (o dziwo).
Słabszy mecz Hazarda, lipe znowu zagrał Torres. Myśle, że Nando wraca do poziomu, który zazwyczaj prezentował w Chelsea, a te jego gole, którymi sie tak wszyscy zachwycają, to przebłyski...
Dobrą zmiane dał też Moses, wprowadził troche świeżości. Myśle, że wyjdzie on w podstawowym składzie w meczu z Wolves.

Speedy22.09.2012 22:30

gmao gupi ciu*lu jak ja kibicowałem chelsea to ciebie jeszcze na świecie nie było...Torres jest napastnikem ośle je*bany a nie pomocnikiem rozumiesz co się do cibeie mówi?! Ivanović ma wbiegać w pole karne i grać jak środkowy napastnik?! Koleś nie masz ŻADNEGO POJĘCIA O FOOTBALLU ! Hejter? Bo mówię prawdę, że prezentuje dno i blokuje potencjał Daniela... Torres jest tragiczny i każdy obiektywny kibic przyzna mi rację a że ty jesteś ciu*lem no to twoja sprawa

Thomas22.09.2012 21:41

Oczywiście, że najważniejsze są trzy punkty. Choć szkoda mi było patrzeć na Ivanovica próbującego swoich sił w polu karnym. To jest kurna boczny obrońca, tak samo Ash. Mam nadzieję, że na Wolves wróci już Daniel. Bo jak na razie nasz atak leży. Np. cieszę się, że Ramires nie grał wreszcie na skrzydle, jako DP razem z Mikelem nieźle sobie radzili.
+ Bardzo dobra zmiana Mosesa.







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7264 dni

  • Online: 46
  • Użytkowników: 352131
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373