aktualności
Luiz: Kiedyś prawie pobiłem się z Drogbą
David Luiz przyznał, że jego krewki temperament czasem powoduje kłotnie ze swoimi kolegami. Brazylijczyk zdradził, że z tego powodu niegdyś o mało co nie pobiłby się z Didierem Drogbą.
Wiem, że noszenie na sobie koszulki Chelsea to wielka odpowiedzialność, ale w mojej głowie wciąż obecna była myśl, aby nie dać się zastrzaszyć wielkim nazwiskom. Didier i ja prawie się pobiliśmy, kiedy podczas jednego z treningów rozzłościłem go swoim wejściem po odbiór piłki - owiedział David.
Patrząc na parametry fizyczne obydwu piłkarzy i przydomek napastnika WKS ('Czołg'), chyba lepiej dla Luiza, że do niczego nie doszło...
Reklama:
Oceń tego newsa:
Mahone44425.11.2012 15:26
W sumie gdyby doszło do bójki, to może Luiz wyleciałby z klubu?
TOTAL25.11.2012 15:22
Chyba wszyscy zapomnieliście o Mosesie , on by wszystkich sklepał
FrankiFan25.11.2012 15:17
Jestem ciekaw jak by po takiej bojce Luiz wygladal na boisku
Nieznany25.11.2012 15:13
Nom, Romelu to monstrum. Koleś jest zbudowany jak gladiator. Zapomniałem o nim.
BlueWojteK25.11.2012 15:12
Wietnam - ale Lukaku poskładałby wszystkich
bluehalu25.11.2012 15:12
Warunki fizyczne w bitce nic nie znaczą, trzeba myśleć a potem wykorzystywać swoje fizyczne atuty. Takiego myślenia bardzo dobrze uczy boks, polecam
radon25.11.2012 15:11
Sądzę, że dobrze się stało. Bójki w drużynie nie są na miejscu. Dla Luiza to na pewno dobra wiadomość, gdyż nie życzyłbym mu walki z kimś takim jak Drogba. Jest to kawał chłopa i wiadomo jaki byłby werdykt.
Nieznany25.11.2012 15:07
Jak dla mnie to Drogbę poskładaliby spokojnie: Terry, Cahill, Brana i Luiz, zastanawiałbym się nad Mikelem.
Carcan25.11.2012 15:06
Czyli wedlug Was skoro licza sie warunki fizyczne ,to Lukaku by zalatwil Drogbe?
Jak dla mnie to Hazard ,Marin ,albo Mata sa najsilniejsi .
Nieznany25.11.2012 15:06
@ThePaulPast, laluś? Haha,ciekawe czym według ciebie jest Torres. Zobaczcie sobie filmik Didier Drogba Strengt, gdzie jeździ równo z dwoma obrońcami Valenci. Didier czyściłby jego mopem- fryzurą (bez obrazy lubię Luiza) szatnię .



