Środa, 5 październik 2022 r.

Osób on-line: 38

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

Liga Mistrzów
Chelsea vs AC Milan
05.10.2022, 21:00
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
Archiwum

aktualności

Dwa błędy Ivanovica, dwa stracone gole

dodał: admin 09.01.2013 21:25 źródło: własne

W  pierwszym półfinałowym spotkaniu Capital One Cup między Chelsea a Swansea rozegranym na Stamford Bridge, niespodziewanie aż 2:0 wygrali goście. Utrata dwóch bramek obciąża konto Branislava Ivanovica, który... asystował przy obydwu z tych goli.

Taki wynik stawia w niewesołej sytuacji londyńską Chelsea, która myśląc o awansie do finału Capital One Cup będzie musiała pokonać w rewanżowym spotkaniu Łabędzie co najmniej trzema golami...

Do 38 minuty meczu to londyńczycy mieli większa inicjatywę, jednak nie potrafili przełożyć jej na klarowne sytuacje. Optycznie gospodarze przeważali, ale tylko do 35 metra przed bramką rywala. Dobrą sytuację zmarnował m.in. Mata.

Feralny błąd Branislava Ivanovica pozwolił wyjść na prowadzenie Swansea. Sytuację wykorzystał niezawodny Michu.

Po stracie bramki świetnym uderzeniem w 42 minucie popisał się Branislav Ivanovic, ale doskonała interwencja goalkeepera gości nie pozwoliła mu zmazać winy związanej z utratą gola.

Druga połowa wyglądała podobnie jak pierwsza - napór gospodarzy, który łamał się w okolicach pola karnego rywala. Kiedy wydawało się, że wynik nie ulegnie już zmianie, w ostatniej minucie Swansea podwyższyła na 2:0. Również i w tym wypadku Łabędzie wykorzystały fatalne podanie Ivanovica do swojego bramkarza. Piłkę bez trudu przejął Danny Graham i umieścił ją w pustej bramce.

Kibice londyńczyków mieli krótką chwilę radości, kiedy futbolówka znalazła się w siatce po przeciwnej stronie boiska. Uderzał ją rezerwowy Demba Ba, ale sędzia liniowy szybko pokazał dosyć dyskusyjnego spalonego.

Przed rewanżem na Liberty Stadium sytuacja Chelsea nie wygląda wesoło. Nasi gracze muszą pokonać Łabędzie trzema golami, co będzie niezwykle trudnym zadaniem wiedząc, jaką passę ma Swansea na swoim terenie. Nam wypada jedynie trzymać kciuki za jej zakończenie...


Chelsea Londyn - Swansea City 0:2 (0:1)
0:1 Michu 39'
0:2 Graham 90'



Dołącz do dyskusji na naszym FORUM CHELSEA!


Reklama:



Oceń tego newsa:

Aktualna ocena: 2.6

18256 wyświetleń | 76 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej
Zaloguj się aby dodawać komentarze

sebastian11110.01.2013 10:46

Wielka szkoda , bo szanse na puchar były ogromne . Graliśmy o wiele lepiej ...

wieczorinho10.01.2013 10:26

do puki bedzie gral torres to chelsea nie bedzie siegala po zadne puchary - nie da sie wygrywac grajac w 10tke

marekzrw10.01.2013 09:51

lesiu ,sezon moze i stracony ale Puchar Ligi to zawsze jakis puchar. Dla naszej druzyny powoli liga angielska to robi sie taka ze 3 miejsce to jak mistrzostwo.

pepcio8510.01.2013 09:50

Demba za dobrze zagrał w debiucie, dlatego Beni dał go na ławę ;)

lesiu10.01.2013 09:36

wasze komentarze sa bez sensu i glupie przeciez wiecie ze ten sezon juz jest stracony od super pucharu europy bo bylo widac ze szczescia w tym sezonie bedzie zero i tak jest a wy tylko torres i to torres bo jego wina ze przegrywamy ludzie zacznijcie myslec powaznie owszem mi tez sie niepodoba slaba forma torresa ale nienapierdallam na niego bo po co co mi to da ja nierzadze klubem i wy tez wiec i tak nic niezmienicie wiec po co te bezsensowne komentarze wasze zadnego trofeum niezdobedziemy w tym sezonie calla druzyna do kitu kazdy jest juz zmeczony widac to nawet po graczach i jescze takie bledy popelniac jak iva w takim meczu to swiadczy o jego jakosci ze pilkarz jest slaby nienadaje sie co z tego ze zdobyl pare goli ale wolalbym zeby tych goli niezdobyl a gral dobrze w obronie .... ogolnie obrona jest slaba do wymiany

maroog10.01.2013 09:33

Benitez zabieraj Torresa i wypie*dalaj.. Pseudo zawodowcy.. Kazdy nas moze lac, jak chce. A niepoukladanych poinkow ogrywac po 4+:0 to z takim zespolem zaden problem...

marekzrw10.01.2013 09:25

szczerze mówiąc to nie ma co liczyc na rewanz. To co wyczyniaja Luiz i Torres to dno dna. Niestety,ale znizylismy sie do poziomu arsenalu,czy obojetnie jaka druzyna do nas przyjezdza to spokojnie gra o 3pkt.

Marti61510.01.2013 09:10

Torres pokazał ,że odstaje poziomem gry od reszty. Najgorsze jest to ,że byliśmy lepsi tylko zabrakło skuteczności i szczęścia. No ale cóż jest jeszcze rewanż , więc trzeba mieć nadzieję.

Blue is a color10.01.2013 09:08

Dlaczego ta trenerzyna nie wstawił od początku Ba i Lamparda?
Bo to że on jest (...) nie trenerem to oczywiste.
Niech bierze pod pachę Nando i zwiją się z naszej kochanej Chelsea jak najdalej.
Zawsze lubiłem i broniłem Torresa ale wczoraj miarka się przebrała!

Thetank10.01.2013 08:44

Demna to jest napastnik! Niech ten Torres out jak najszybciej, gwiazdorzy tylko ta panienka po boisku. Demna wszedł na 10 minut i zrobił w tym czasie wiecej niz Torres przed 80 monut. Dlaczego późno ta zmiana? Widać, że Ba świetnie sie czuje w nowych barwach! Na Stoke chce widzieć Dembę o pierwszych minut, Torres do U21 niech idzie tam może zacznie coś grać i STRZELAĆ.







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

8

21

2.

Manchester City

8

20

3.

Tottenham

8

17

4.

Brighton & Hove Albion

7

14

5.

Chelsea

7

13

6.

Manchester Utd

7

12

7.

Newcastle United

8

11

8.

Fulham

8

11

9.

Liverpool

7

10

10.

Brentford

8

10