aktualności
Walcott z nowym kontraktem
Koniec plotek związanych z transferem Walcotta do Chelsea! Anglik podpisał nową umowę z Arsenalem, którą wiąże go z klubem z Emirates Stadium przez następne trzy i pół roku. "The Blues" poszukują nowego napastnika i Theo był jednym z celów transferów włodarzy klubu ze Stamford Bridge.
Dzisiaj jednak, jak donosi Sky, wszelkie niejasności zostały rozwiane. Walcott pozostanie w drużynie Arsene'a Wengera i w niedzielnych derbach Londynu wybiegnie na boisku wciąż w czerwonym trykocie. Francuz nie ukrywał swojej radości, z powodu zatrzymania w drużynie Walcotta.
Po utracie wielu kluczowych graczy, takich jak van Persie czy Fabregas, Wenger obawiał się, że teraz przyszła kolej na Walcotta. Tym większa radość w obozie Arsenalu po podpisaniu nowej umowy przez Anglika. Jeśli Chelsea chce pozyskać w tym oknie transferowym nowego gracza, musi zwrócić się w kierunku innym niż Emirates Stadium.
Reklama:
Oceń tego newsa:
alpinoo18.01.2013 17:20
SZKODA
Kacper5PL18.01.2013 17:05
Szkoda liczyłem że już tej zimy zasili nasz skład ale trudno myślę że zamiast niego moglibyśmy pozyskać Bena Arfe. Nie jest Wallcotem ale też jest niezły i gra troche w Premier League więc jest ograny i sprawdzony.
ferto18.01.2013 16:35
Caly czas liczylem na to ze przyjdzie do nas
Xavi200118.01.2013 16:02
Szkoda byłby świetny na skrzydle
bluehalu18.01.2013 15:07
W Chelsea bym go nie koniecznie pragnął ale by się przydał, jeśli faktycznie podpisał kontrakt to popełnił duży błąd, Arsenal dołuje i nic nie wskazuje na to że obierze lepszy kurs
Nejxiom1718.01.2013 15:00
W zasadzie to dobrze Nie wyobrażam sobie go w niebieskiej koszulce
ashleycole318.01.2013 14:54
No i gitara, nie byłem zwolennikiem tego transferu.
Wenger wystawiał Walcotta ostatnio na szpicy żeby przekonać go do podpisania tego kontraktu, bo sam Anglik domagał sie wystawiania na środku ataku. Ciekawe cy teraz Wenger nadal bedzie stawiał Theo na szpicy.
WicioCFC18.01.2013 14:33
I dobrze.
kakuta4418.01.2013 14:28
Szkoda, lubie go. Marina zjada na sniadanie.
Arielos18.01.2013 14:17
całe szczęście



