aktualności
Mata: Teraz Swansea
Juan Mata podziela pogląd Rafy Beniteza, aby nie skupiać się na tabeli, ale raczej na każdym kolejnym meczu. Po wygranej nad Arsenalem nasz zespół już w środę gra w rewanżowym spotkaniu Capital One Cup ze Swansea które musi wygrać przewagą trzech bramek jeśli chce awansować do dalszej rundy turnieju.
Udany weekend w wykonaniu Chelsea pozwolił naszej drużynie zwiększyć przewagę nad goniącymi nas rywalami i nieco skrócić dystans do liderującego Manchesteru United.
Myślę, że teoria 'krok po kroku' to mądra myśl. Wciąż gramy wiele spotkań, praktycznie co trzy dni. Musimy się skupić na kolejnym spotkaniu - tym razem zagramy w pucharowym spotkaniu ze Swansea i musimy zdobyć trzy bramki, aby dotrzeć do finału. To jest nasz cel - stwierdził Juan Mata.
Reklama:
Oceń tego newsa:
Marcoo21.01.2013 13:14
Mata jest niesamowity, według mnie już dawno osiągnął poziom Silvy
dzik200821.01.2013 12:12
Trzeba wygrać 3:0 i będzie dobrze
kakuta4421.01.2013 11:58
Bedzie to trudne ale latwiejsze z obecnoscia na boisku Ba jakos zawdziwiajaco spokojny jestem jesli odpadniemy coz mozna bylo sie tego spdoziewac bo tym co sie stalo na STamford Bridge wiec niepsodzinaki ni bedzie, raczej niespdozianka bedzie jesli awansujemy.
IHateChelseaEnemy21.01.2013 11:56
Jak na Barcelone ! - tylko trochę lepiej !
Mahone44421.01.2013 11:55
W COC bramki wyjazdowe liczone są po 120 minutach, nie po 90. Czyli jak w regulaminowym czasie gry wygrany z Łabędziami np. 3-1 to i tak będziemy zmuszeni grać dogrywkę. Jeśli w niej bramki nie padną - awansujemy.
wieczorinho21.01.2013 11:45
przemas2333 od razu widac ze masz nie wiecej niz 14 lat skoro nie znasz zasad bramek liczonych na wyjezdzie ;]
qba117321.01.2013 11:34
jak mni to denerwuje jak ktos twierdzi ze bramki na wyjezdzie licza sie za 2...
szoko21.01.2013 11:23
Zagrac tak jak w pierwszej polowie z arsenalem i nie powinno byc problemu :]
tomek243121.01.2013 09:57
przemas2333
tak sie tylko mowi ze licza sie podwojnie, widac ze nie ogladzsz meczy
jak w dwumeczu jest remis to awansuje druzyna ktora ma wiecej bramek na wyjezdzie
NiebieskieSerce21.01.2013 09:52
Przemas2333 nie to jest jak w Lidze Mistrzów w Sytuacji gdy nie ma Remisu np 2;2 tu i 2;2 tam wygrywa ten kto strzelił więcej bramek na wyjeździe przykładowo Chelsea 0 ; 2 Swensea , Swensea 1: 3 Chelsea wchodzimy my ponieważ mamy więcej bramek na wyjeździe i patrzy się na to tylko gdy wychodzi REMIS w bramkach.



