Czwartek, 29 luty 2024 r.

Osób on-line: 16

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

Premier League
Brentford vs Chelsea
02.03.2024, 16:00
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Mieszko05

    29.02.2024 12:16

    cokolwiek sie wydarzy ja nie przestaje marzyć

  • GruppenfuhrerWolff81

    28.02.2024 22:35

    Udało się

  • SebQ

    28.02.2024 21:59

    Chelsea to syf zamykam

  • Platzek

    28.02.2024 19:41

    nie wyczymie znowu usuneli

Archiwum

aktualności

Benitez: Wykonujemy świetną pracę

dodał: admin 02.02.2013 21:14 źródło: chelseafc.com
Rafael Benitez

Mimo, iż Rafael Benitez upiera się wciąż przy tym, iż jego zespół rozgrywa bardzo dobre spotkania, to tym razem wskazał dwa powody, które mają być przyczyną dzisiejszej porażki z Newcastle: sytuacja po której Chelsea straciła Dembę Ba oraz błędy przy bramce Sissoko.

Sprawa Demby Ba to dla mnie oczywista sytuacja na czerwoną kartkę. Kiedy taka sytuacja zdarza się na boisku, sędzia przerywa akcję i przyznaje poszkodowanej drużynie rzut karny. Kiedy dzieje się to w polu karnym, arbiter sięga po gwizdek, przerywa akcję, pokazuje na wapno i wyciąga czerwoną kartkę - akcentuje Rafael Benitez.

Straciliśmy zawodnika, który ma złamany nos, sięgnęliśmy po zmiennika i pokazaliśmy w drugiej połowie znakomitą reakcję. Strzeliliśmy wspaniałe bramki, mieliśmy inne szanse, ale popełniliśmy błąd, pozwalając Newcastle na kontry - to coś co musimy poprawić - twierdzi Hiszpan.

Nie wygraliśmy drugiej piłki, kiedy powinniśmy ją wyczyścić. Powinniśmy lepiej poradzić sobie w tej sytuacji, jednak podkreślam, że moi piłkarze wykonali w drugiej połowie meczu świetną robotę. Gramy dobrze w wielu spotkaniach, jestem naprawdę zadowolony z wysiłku, jaki wkładamy w spotkania, ale musimy poprawić nasz sposób zarządzania tego, co dzieje się w meczu. Musimy pokazać większe doświadczenie.

Charakter, jaki pokazali piłkarze w drugiej odsłonie meczu pokazuje, że robimy dobrze. Jeśli nie jesteśmy w stanie kontrolować tego co dzieje się na boisku, to powinniśmy to poprawić, ale dziś mieliśmy wspaniałą reakcję. Za tydzień będziemy mieli dodatkowych piłkarzy, którzy do nas powrócą. Mam nadzieję, że dzięki tamu pójdziemy dalej i będziemy wygrywać
- opowiada Benitez.

W każdym meczu mieliśmy swoje znakomite sytuacje, w większości z nich graliśmy dobrą piłkę a tam gdzie tego nie robiliśmy również mieliśmy szansę na wygraną. W zespole panuje dobra atmosfera, jestem przekonany, że zakończymy sezon w pierwszej trójce - kończy Rafa.



Dołącz do dyskusji na naszym FORUM CHELSEA!


Reklama:



Oceń tego newsa:

Aktualna ocena: 1.57

15273 wyświetlenia | 75 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej
Zaloguj się aby dodawać komentarze

ripazha803.02.2013 10:28

Zarząd Chelsea chyba siedzi zamknięty w szafie, bo już dawno wywalili by grubasa.

Saturas03.02.2013 10:11

Znowu ta sama gadka, to się żałosne robi. Won niedojdo!

Blue is a color03.02.2013 09:55

Już nie mogę na tą świnię patrzeć a co dopiero czytać co on bełkocze!
sku*wysyn!!!

kamilek11203.02.2013 09:48

Wypierniczaj z Chelsea tłusty pajacu

Speedy03.02.2013 09:11

WYRYWA Z TEGO KLUBU PAJACU

AUTYZMeK03.02.2013 09:09

@elderty a po co Ci Sturridge? Przecież on by tutaj nic nie grał, on musiał zmienić zespół, żeby się ogarnąć.

A co Ty masz teraz do Torresa? Robi co może, wczorajszy jego występ dobry i solidny.

Tomusek03.02.2013 09:08

Gdyby miał za grosz honoru to by do CFC nie przyszedł !!! Najpierw mówi że nie przyjdzie do takiego klubu jak Chelsea a potem gdy niestety już u nas jest to kompromituje się na każdym kroku.. Benitez miej w sobie resztkę honoru i ODEJDŹ!!!!!
RAFA&TORRES OUT !!!!!!!!!!!

ferto03.02.2013 09:07

Tak wykonujemy swietna prace i efekty widac swietna prace to wykona romek jak wyrzuci grubego

elderty03.02.2013 09:03

Jak może panować dobra atmosfera przy takich wynikach!? Jeszcze teraz osłabienie w postaci Demby Ba... Torres nie gra nic, powinien siedzieć, myślałem że sprzedaż Sturridge'a to dobry pomysł ale teraz z niechęcią mówię nie.

lisek03.02.2013 09:00

Wszystko co robimy pod jego wodzą to sam perfekcjonizm, tylko się cieszyć, pełna organizacja, świetne morale, idealne zgranie, defensywa niczym mur, ofensywa niczym czołg...Tylko szkoda że przegrywamy...O czym gruby gada ?!facepalm







tabela

strzelcy

1.

Liverpool

26

60

2.

Manchester City

26

59

3.

Arsenal

26

58

4.

Aston Villa

26

52

5.

Tottenham

25

47

6.

Manchester Utd

26

44

7.

Brighton & Hove Albion

26

39

8.

Wolverhampton

26

38

9.

Newcastle United

26

37

10.

West Ham United

25

36