Wtorek, 23 lipiec 2024 r.

Osób on-line: 67

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

towarzysko
Chelsea vs Wrexham
24.07.2024, 17:00
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
Archiwum

aktualności

Chcecie Falcao? Dajcie Courtoisa i 40 mln funtów!

dodał: alpinoo 09.02.2013 14:49 źródło: sportwitness.ning.com
Thibout Courtois

Jak wiemy od dłuższego czasu Chelsea Londyn interesuje się sprowadzeniem na Stamford Bridge, Radamela Falcao, zaś Atletico chce stałej umowy dla belgijskiego bramkarza Thibauta Courtoisa.

Thibaut Courtois, obecnie przebywa na wypożyczeniu w hiszpańskim zespole i gra swój najlepszy sezon w karierze. Właściciel "The Blues" Roman Abramowicz, jest zdesperowany do tego stopnia, że chce zaoferować młodego bramkarza, aby mieć w drużynie napastnika, który strzela mnóstwo bramek.

Londyńska Chelsea wiele razy składała oferty za Kolumbijskiego napastnika, ale zarząd Atletico odrzucał je, lecz teraz pojawiła się możliwosć, aby Falcao zagrał latem na Stamford Bridge.

Courtois został kupiony za Racingu Genk za niewielką sumę 7,5 miliona funtów i od razu został okrzyknięty następcą Petra Cecha w bramce Chelsea Londyn.



Dołącz do dyskusji na naszym FORUM CHELSEA!


Reklama:



Oceń tego newsa:

Aktualna ocena: 2.33

9038 wyświetleń | 59 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej
Zaloguj się aby dodawać komentarze

Marti61509.02.2013 18:34

hahaha. To by wynikało ,że Courtois jest wart tylko 10 milionów i jeszcze im 40 dać za darmo. Tak może jeszcze Lampsa i Matę do tego . Za Falcao 40 ok , ale Courtois wraca na SB.

M3F1U09.02.2013 18:30

Nie ma mowy nie możemy go oodać to jest jest nasza przyszłość w bramce

CFCmaniak09.02.2013 18:14

Gra nie warta świeczki. Courtois ma niesamowity potencjał na bramce i mamy pewne bezpieczeństwo jak kariera Cecha będzie pod znakiem zapytania. Falcao mile widziany w Chelsea, ale nie za taki koszt...

MikosCFC9209.02.2013 17:58

Pff niech się walą! Za taką cenę? Courtois ma wielki potencjał, byłby bardzo godnym zastępcą Cecha jak pójdzie na emeryturę

adriancfc09.02.2013 17:57

Nieee. To by byla glupota. Mamy bardzo dobrego nastepce dla Cecha. Mam nadzieje, ze nie sprowadzimy Falcao.

ogarnij6909.02.2013 17:24

Niech się nie przelicza tylko bo jak to się mowi pazerny 2 razy traci

SuperFrank09.02.2013 17:14

Wiedziałem i już nie pod jednym newsem czy na shoucie pisałem że Atletico pewnie będzie chciało włączyć Thibauta w transfer Falcao.Dla nich to spory plus bo nie dość ze 40 mln na konto to jeszcze brak problemu z bramkarzem na długie lata.Osobiście wole dać szanse Romelu!

ferto09.02.2013 17:00

Za taka cene niech sobie tego falcao wsadza