Środa, 21 luty 2024 r.

Osób on-line: 11

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

Carabao Cup FINAŁ
Liverpool vs Chelsea
25.02.2024, 16:00
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
Archiwum

aktualności

Chcecie Falcao? Dajcie Courtoisa i 40 mln funtów!

dodał: alpinoo 09.02.2013 14:49 źródło: sportwitness.ning.com
Thibout Courtois

Jak wiemy od dłuższego czasu Chelsea Londyn interesuje się sprowadzeniem na Stamford Bridge, Radamela Falcao, zaś Atletico chce stałej umowy dla belgijskiego bramkarza Thibauta Courtoisa.

Thibaut Courtois, obecnie przebywa na wypożyczeniu w hiszpańskim zespole i gra swój najlepszy sezon w karierze. Właściciel "The Blues" Roman Abramowicz, jest zdesperowany do tego stopnia, że chce zaoferować młodego bramkarza, aby mieć w drużynie napastnika, który strzela mnóstwo bramek.

Londyńska Chelsea wiele razy składała oferty za Kolumbijskiego napastnika, ale zarząd Atletico odrzucał je, lecz teraz pojawiła się możliwosć, aby Falcao zagrał latem na Stamford Bridge.

Courtois został kupiony za Racingu Genk za niewielką sumę 7,5 miliona funtów i od razu został okrzyknięty następcą Petra Cecha w bramce Chelsea Londyn.



Dołącz do dyskusji na naszym FORUM CHELSEA!


Reklama:



Oceń tego newsa:

Aktualna ocena: 2.33

8903 wyświetlenia | 59 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej
Zaloguj się aby dodawać komentarze

Szymek55709.02.2013 16:37

Nie.

FrankLampard1309.02.2013 16:25

Nie. Courtois ma być następcą Cecha. Nie możemy go sprzedać

Janczar09.02.2013 16:22

Znośne by było 30 mln i prawo do 2 letnie wyporzyczenia Kurtały, ale nic innego nie wchodzi w grę..

kapecfc09.02.2013 16:16

Curtois sam wart jest koło 25 mln60% wartości Falcao :)

jarus2609.02.2013 16:13

Nie.

Rikudou09.02.2013 16:08

Nie.

TommyMontana09.02.2013 16:04

Wole bramkarza na przyszłość niż Falcao który w PL sie spali

oskar09.02.2013 16:02

takiego bramkarza ciezko bd znalezc, a moze juz tak sie nie stanie...a na wypozyczeniu jest Lukaku ktory po przyjsciu Falcao by sie zmarnowal... z reszta ta suma i dodanie Courtoisa to jakis wymysl!

MATAdor09.02.2013 16:02

Wydaje mi się, że kupowanie nowego gracza ma na celu wzmocnienie się, a nie tak jak w tym przypadku osłabienie... Drugiego takiego bramkarza nie znajdziemy; on za parę lat będzie najlepszy na świecie, a my tylko stracimy na takiej transakcji. Za Torresa, lub w czystej gotówce- jak najbardziej, ale Thibaut musi u nas zostać!

fr3dzio709.02.2013 15:58

ToMmek, poczekajmy na nowego menedżera który pobudzi Torresa? Ile jeszcze ma ich przyjść żeby on zaczął jakoś grać? Ancelotti, Villas-Boas, Di Matteo, Benitez(a przecież to on miał być jego wybawicielem itd...). Nie ma co liczyć na jego przebudzenie, od niego można oczekiwać co najwyżej przebłysków.







tabela

strzelcy

1.

Liverpool

25

57

2.

Arsenal

25

55

3.

Manchester City

24

53

4.

Aston Villa

25

49

5.

Tottenham

25

47

6.

Manchester Utd

25

44

7.

Brighton & Hove Albion

25

38

8.

Newcastle United

25

37

9.

West Ham United

25

36

10.

Chelsea

25

35